بهترین دکتر پوست در تهران

بهترین دکتر پوست در تهران کیست ؟بهترین دکتر برای ریزش مو کیست؟ تاثیر تخصص یک پزشک در روند درمان  چقدر است ؟آیا شما هم در انتخاب  پزشک خوب برای  پوست، آگاهی ندارید؟   یک پزشک خوب و با تجربه تا حد بسیار بالایی می تواند در روند درمان شما  تاثیر گذار باشد  پس توصیه می شود  قبل از مراجعه  به متخصص پوست  ابتدا در رابطه با تخصص و تجربه یک پزشک مطمئن شوید .همان طور که می دانید یکی از روش های جوانسازی پوست پر کردن جای چین و چروک هایی است که بر روی پوست وجود دارد .البته همان طور که می دانید راههای جوانسازی پوست زیاد است افراد می توانند برای جوانسازی، پوست خود را لیفت کنند و یا با انجام فرکشنال علاوه بر لیفت پوست صورت خود را سفت کنند اما در صورتی که فرد در صورتش جای چین و چروک یا فرو رفتگی داشته باشد می تواند با تزریق فیلر پوست صورت خود را درمان کند .

ملاک های انتخاب برای متخصص پوست

تخصص کافی در زمینه  علت مراجعه شما .  تخصص و تجربه بالا متخصص پوست می تواند در نتیجه کار و البته مدت زمان درمان بسیار موثر باشد.

دکتر فهیمه مطلبی متخصص پوست در تهران  در زمینه درمان انواع بیماری های پوست، لیزر، جوانسازی پوست، بوتاکس و… تجربه  بسیار بالایی دارند .

توجه به میزان رضایت  سایر بیماران حاضر در مطب

گفتگو با بیمارانی که در مطب  پزشک  هستند می تواند  شما را کمک کند،  پرس و جو  در رابطه با  میزان رضایت  آن ها  از متخصص پوست و  روند  درمان آن ها  بسیار موثر است .

متاسفانه برخی افراد غیر متخصص در زمینه ارائه انواع خدمات  از جمله  لیزر مو،  تزریق ژل ، جوانسازی پوست و… تبلیغات دروغین می کنند . که برخی افراد تنها به دلیل هزینه  پایین  تر به آن ها  مراجعه می کنند .  این  روند می تواند تاثیر بسیار منفی بر  نتیجه و  زیبایی پوست شما داشته باشد . از آنجا که پوست  صورت و بدن   بسیار حساس است  بهتر است برای مراقبت و  زیبایی آن ها  مواردی را در نظر داشته باشید .

برای دریافت مشاوره درباره لیزر درمانی با دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری، دکتر مطلبی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست یکی از  بیشترین دلایل مراجعه  افراد  به  متخصص پوست می باشد .  امروزه  با توجه به پیشرفت هایی که در این زمینه شده است  می توان  جوانسازی پوست  صورت را با روش های مختلفی انجام داد .

روش های شیمیایی

روش های تزریقی

 

نمونه ای از جوانسازی سازی صورت با نخ

 

 

روش های لیزری و  یا شبه لیزی

هر کدام از این روش ها  با توجه به شرایط  فرد  انتخاب می شود . دکتر فهیمه مطلبی متخصص پوست خوب در تهران  بعد از بررسی وضعیت  فرد  بهترین روش درمان را انتخاب می کنند تا فرد  بیشترین میزان رضایت  را داشته باشد .

 تزریق بوتاکس

تزریق چربی

مزوتراپی

تزریق چربی و…

از روش های  بسیار پر طرفدار برای زیبایی و جوانسازی پوست  است .

 

بهترین  راهکار برای جوانسازی پوست صورت کدام است ؟

مراجعین مختلفی در سنین پیری و جوانی هستند که  به متخصص پوست  مراجعه می کنند .  این افراد هنگام مراجعه اغلب به دنبال ارزان ترین و در عین حال ساده ترین  روش برای زیبایی پوست خود هستند. همانطور که گفته ،جوانسازی پوست به روش های مختلفی انجام می شود . اما نمی توان گفت کدام روش  به عنوان بهترین است .  ممکن است بهترین روش جوانسازی و زیبایی پوست  بر مبنای شرایط و  پوست فرد متفاوت باشد . پس توصیه می شود  این انتخاب را  بر عهده متخصص پوست خود بگذارید .

 

عوارض تزریق ژل

یکی از سوال هایی که اکثر افراد از پزشک خود می پرسند درباره ی عوارض تزریق ژل است در پاسخ به این سوال باید گفت در صورتی که در انتخاب ژل خود دقت لازم را انجام ندهید می تواند عوارض داشته باشد از نظر علم پزشکی ما به ژل هایی خوب می گوییم که در مقابل بدن حساسیت نشان ندهد و دوم اینکه بعد از تزریق شکل خود را در زیر پوست تغییر ندهد زیرا یک سری از ژل ها وجود دارد که بعد از تزریق زیر پوست گلوله می شود و باعث می شود فرم خوبی نداشته باشد .

به طور کلی برند ژل بسیار مهم است و این حق شماست که از پزشک پوست خود درباره ی نوع ژل و برندی که می خواهد برای شما تزریق کند سوال بپرسید .بهتر است برند ژلی را انتخاب کنید که معتبر است و کشورهای مختلف آن را تایید کرده اند اگر این موارد را رعایت کنید هیچگونه عوارضی بعد از تزریق ژل وجود نخواهد داشت .

البته امکان دارد  فردی که می خواهد ژل تزریق کند اطلاعات کامل در زمینه تزریق ژل  نداشته باشد به همین دلیل مهم است که شما پزشکی را انتخاب کنید که به او کامل اطمینان داشته باشید و این وظیفه ی یک پزشک است که بتواند در نهایت صداقت به بیمار خود بهترین مشاوره را بدهد .

بهتر است بدانید فقط برند یک ژل برای تزریق ژل کافی نیست لازم است قبل از تزریق ژل محل مورد نظر به خوبی ضد عفونی شود تا فرد بیمار به مشکلی برخورد نکند .

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 − 1 =