بهترین دکتر پوست در تهران

همان طور که می دانید یکی از روش های جوانسازی پوست پر کردن جای چین و چروک هایی است که بر روی پوست وجود دارد .البته همان طور که می دانید راههای جوانسازی پوست زیاد است افراد می توانند برای جوانسازی، پوست خود را لیفت کنند و یا با انجام فرکشنال علاوه بر لیفت پوست صورت خود را سفت کنند اما در صورتی که فرد در صورتش جای چین و چروک یا فرو رفتگی داشته باشد می تواند با تزریق فیلر پوست صورت خود را درمان کند .

عوارض تزریق ژل

یکی از سوال هایی که اکثر افراد از پزشک خود می پرسند درباره ی عوارض تزریق ژل است در پاسخ به این سوال باید گفت در صورتی که در انتخاب ژل خود دقت لازم را انجام ندهید می تواند عوارض داشته باشد از نظر علم پزشکی ما به ژل هایی خوب می گوییم که در مقابل بدن حساسیت نشان ندهد و دوم اینکه بعد از تزریق شکل خود را در زیر پوست تغییر ندهد زیرا یک سری از ژل ها وجود دارد که بعد از تزریق زیر پوست گلوله می شود و باعث می شود فرم خوبی نداشته باشد .

به طور کلی برند ژل بسیار مهم است و این حق شماست که از پزشک پوست خود درباره ی نوع ژل و برندی که می خواهد برای شما تزریق کند سوال بپرسید .بهتر است برند ژلی را انتخاب کنید که معتبر است و کشورهای مختلف آن را تایید کرده اند اگر این موارد را رعایت کنید هیچگونه عوارضی بعد از تزریق ژل وجود نخواهد داشت .

البته امکان دارد  فردی که می خواهد ژل تزریق کند اطلاعات کامل در زمینه تزریق ژل  نداشته باشد به همین دلیل مهم است که شما پزشکی را انتخاب کنید که به او کامل اطمینان داشته باشید و این وظیفه ی یک پزشک است که بتواند در نهایت صداقت به بیمار خود بهترین مشاوره را بدهد .

بهتر است بدانید فقط برند یک ژل برای تزریق ژل کافی نیست لازم است قبل از تزریق ژل محل مورد نظر به خوبی ضد عفونی شود تا فرد بیمار به مشکلی برخورد نکند .

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هفده − یک =