جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ مناسب چه افرادی است ؟در این مقاله می خواهیم در مورد میکرونیدلینگ به صورت کامل صحبت کنیم.

میکرونیدلینگ به شفاف سازی ، جوانسازی صورت و لیفتینگ پوست به ما کمک می کند .

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

عملکرد میکرونیدلینگ چگونه است ؟

سوزن های ریزی که بر روی قلم تعبیه شده است  و در هر بار استفاده تعویض خواهد شد. بر روی پوست افراد ایجاد سوراخ های ریزی خواهد شد حرکت های دورانی که بر روی پوست افراد ایجاد می کنیم باعث تحریک کلاژن سازی ، فاکتورهای رشد و فاکتورهای جوانسازی صورت خواهد بود .حرکت های رفت و برگشتی سوزن ها بر روی سطح پوست باعث ایجاد سوراخ های ریزی می شود که در نتیجه آن ایجاد کلاژن سازی ، تحریک کلاژن سازی، تحریک فاکتورهای رشد ، تحریک فاکتورهای جوانساز و روشن کننده به مرور زمان به وجود خواهد شد.

جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

جوانسازی صورت با میکرونیدلینگ

جوانسازی با میکرونیدلینگ مناسب چه افرادی است ؟

این روش برای از بین بردن اسکار ها ، اسکارهای ناشی از جای جوش ، بردیگی ها ، جاهای بخیه و یا راههای دیگر که بر روی پوست افراد ایجاد اسکار کرده است مفید خواهد بود .تحریک کلاژن سازی یک راهی است برای اینکه نتیجه ی خوبی از این کار بگیریم .فاکتورهای رشد ، فاکتورهای شفاف کننده ، فاکتورهای جوانساز در هر بار تحریک می شوند و این شیوه محرک کننده این فاکتورها می باشد .

چند جلسه میکرونیدلینگ نیاز است ؟

به بدن افراد ، پوست افراد و به پاسخ دهی افراد به درمان برمی گردد .پزشک معالج معمولاً بعد از یک بار ویزیت کردن به مراجعه کننده اعلام خواهد کرد که چند جلسه برای انجام این کار  نیاز دارند .

عمق اسکار ها ، میزان اسکار ها و زمانی که از ایجاد اسکار گذشته، تمامی این عوامل دخیل در جوابدهی افراد به روش میکرونیدلینگ می باشند.

آیا بعد از میکرونیدلینگ می توان از کرم ضد آفتاب استفاده کرد ؟

خیر زیرا این کرم ها برای پوست های سالم تعبیه شده و ممکن است این ترکیبات وارد عمق پوست شوند و التهاب را تشدید کنند.این موضوع درمورد کرم هایی که رنگ دانه دارند اهمیت بیشتری دارد و حداقل تا ۴۸ ساعت نباید از این کرم ها استفاده کرد.

استفاده از کرم اکسید دوزنگ به جای کرم ضد آفتاب

کرم اکسید دوزنگ خواص ضد آفتاب قوی دارد آنتی باکتریال و محافظ پوست است ضمن این که روی مکمل خیلی خوبی برای پوست است و ۲۴ ساعت اول بعد از درمان میکرونیدلینگ بهترین دارو برای پوست می باشد .بعد از ۲۴ ساعت شما می توانید از کرم های ترمیم کننده استفاده کنید زیرا استفاده از آن ها باعث می شود که پروسه ترمیم کامل شود.

برخی مقالات مرتبط عبارتند از :

میکرودرم

لیزر فرکشنال

هایفوتراپی صورت 

مزوتراپی غبغب 

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

راه های ارتباطی

تهران – خیابان شهید بهشتی – تقاطع میرعماد – ساختمان پزشکان میرعماد – طبقه سوم

٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × سه =