جوانسازی صورت با نخ

چند سالی است که پزشکان پوست برای جوانسازی صورت از نخ استفاده می کنند این نخ ها کره ای هستند و به دو دسته تقسیم می شوند و یک فیک بک منطقی برای پوست خواهند داشت .

مکانیزم نخ به این صورت است که داخل لایه ی درم گذاشته می شود .ضخامت درم درلایه های مختلف متفاوت است زیر چشم حدود ۲ میلی متر در قسمت مرکزی صورت حدود ۴ میلی متر است  .این نخ ها به همراه سوزن هایی هستند که  در لایه ی درم جا گذاری می شوند ، وقتی شما سوزنی را وارد لایه ی درم می کنید و نخ را در آن جا جاگذاری می کنید فکر می کنید چه اتفاقی می افتد ؟ مسلماً آن جا تخریب می شود فیک بک آن تخریب ، این است که سلول های دفاعی بدن یا سرباز های سازنده ی پوست زیاد شود و همین عامل منجر به زیاد شدن فیبروبلاست می شود . از دیگر اتفاقی که در آن ناحیه روی می دهد این است که افزایش گردش خون زیاد می شود. با همین دو مکانیزم کلاژن سازی اتفاق می افتد .کلاژن سازی تا ۶ ماه زمان می برد که انجام شود .برای فردی که سن بالایی دارد شاید آنقدر کلاژن سازی صورت نگیرد .

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

بهترین سن برای جوانسازی با نخ چه سنی است ؟

بهترین سن برای جوانسازی پوست با نخ بین ۲۰ تا ۶۵ سال است در این طیف سنی  کلاژن سازی می تواند انجام شود و جوانسازی با نخ سودمند خواهد بود.

انواع نخ

یک سری از نخ ها خاصیت پرکنندگی دارند با همین مکانیزمی که در بالا گفته شد و در پیشانی ، خط خنده ، اطراف چشم ، زیر چشم ، غبغب ، گردن و … استفاده می شوند و نتیجه خوبی دارد.

نوعی دیگر از نخ ها خاردار هستند شبیه استخوان ماهی می مانند هم مکانیزم نخ های اول را دارند (یعنی هم کلاژن سازی و فیبروبلاست را زیاد می کند) و هم این که به دلیل این که خار دارند خاصیت کشش و لیفتینگ را به پوست می دهند وقتی نخ را برای مریض جا گذاری می کنیم برای خط خنده یا نواحی گونه یا خط فکی به دلیل خاری که در نخ وجود دارد باعث می شود که صورت کشیده شود و لیفت صورت انجام شود .

جوانسازی با نخ

جوانسازی با نخ

نتایج جوانسازی با نخ

لیفت صورت با نخ باعث می شود هر شخصی چند سال جوان تر به نظر برسد خوشبختانه جز روش هایی است که هیچ گونه عارضه ای ندارد بلکه برای پوست مفید هم می باشد.

ماندگاری جوانسازی صورت با نخ

در افراد مختلف متفاوت است در بعضی از افراد یک سال و در برخی دیگر ۲ تا ۳سال می ماند که بستگی به نوع آب و هوا دارد هر چه هوا سرد تر باشد ماندگاری بهتر خواهد بود .

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × پنج =