درمان سیاهی دور چشم

بعضی از افراد دور چشمشان سیاه یا حالت گودی دارند و به همین دلیل باعث می شود که همیشه چشمشان به صورت خسته باشد و از آن جایی که چشم یکی از اعضاء مهم در صورت است و نشانگر همه ی حالات یک فرد است به همین دلیل می توانید با یک سری راهکارهای درمانی این گونه مشکلات را برطرف کنیم که عبارتست از :

  • تزریق چربی
  • تزریق ژل
  • پی آر پی
  • مزوتراپی

 علل تیرگی و گودی زیر چشم

تیرگی و گودی زیر چشم می تواند علل مختلفی داشته باشد اما مهمترین علل تیرگی و گودی زیر چشم را می توان بالارفتن سن دانست زیرا با افزایش سن باعث میشود پلک ها افتادگی پیدا کنند و به موجب همین عامل پلک های خاصیت کشسانی خود را از دست بدهند .

مزایای درمان تیرگی و گودی زیر چشم

  • پف زیر چشم از بین می رود
  • باعث جوانسازی چهره می شود
  • بالا رفتن اعتماد به نفس بیشتر در بیمار

درمان سیاهی و گودی زیر چشم با تزریق ژل‌

تزریق ژل ها به برطرف شدن گودی زیر چشم  کمک می کند و به دلیل اسید هیالورونیکی که داخل ژل ها است باعث کلاژن سازی در پوست می شود و باعث می شود که زیر چشم حجم پیدا کند و  لیف پوست ایجاد شود .مدت زمان انجام تزریق ژل بین ۲۰ تا ۳۰ است و با استفاده از روش های بی حسی می توانیم تزریق ژل را انجام دهیم .

درمان سیاهی و گودی زیر چشم با تزریق چربی

قبل از اینکه پزشک تزریق چربی بخواهد انجام دهد نیاز است که از بدن بیمار چربی استخراج کند این روش با دستگاه ساکشن انجام می شود و بعد از مرحله ی جداسازی چربی به محل مورد نیاز تزریق می شود .بعد از تزریق چربی به دلیل زنده ماندن سلول های چربی و باعث می شود زیر چشم دچار تغییر شود .

درمان سیاهی و گودی زیر چشم با پی آر پی

.روش پی آر پی یک روش مناسب برای برطرف شدن تیرگی زیر چشم است و در صورتی که تیرگی زیر چشم زیاد باشد لازم است بیمار چندین مرحله این روش را ادامه دهد و جزء روش هایی محسوب می شود که حداقل تهاجم را دارد .

درمان سیاهی و گودی زیر چشم با مزوتراپی

روشی است که ترکیبی از نوعی مواد دارویی ، آنزیم ها ومکمل هاست که به زیر چشم تزریق می شود بهترین روش برای رفع سیاهی  و کبودی زیر چشم و اطراف چشم است و لازم است با توجه به شدت سیاهی چندین مرحله انجام شود .

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 17 − 8 =