درمان منافذ باز پوست

منافذ باز پوست بیشتر در روی سطح  گونه و بینی دیده می شود که بیشتر افراد از این موضوع ناراحت هستند زیرا منافذ باز پوست مشکلاتی از قبیل جوش های سرسیاه ، جوش های سرسفید و جوش های التهابی ایجاد می کند به منظور جلوگیری از جوش ها بهتر است پیشگیری کنیم که در این مقاله به صورت کامل درمورد آن صحبت خواهیم کرد.

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

پیشگیری از منافذ باز پوست

یکی از مهم ترین راه های پیشگیری برای جلوگیری از منافذ باز پوست شست و شوی روزانه در روز است توصیه می شود افرادی که دارای پوست های چرب هستند روزانه ۲ بار صورت خود را با مواد شوینده  مناسب شست و شو دهید و پوست های خشک در روز یک بار با مواد شوینده مناسب شست و شو دهید .بهتر است افرادی که دارای پوست های خشک هستند از شست و شوی بیش از حد و از شوینده های غیر صابونی خودداری کنند.

درمان منافذ باز پوست

درمان منافذ باز پوست

درمان منافذ باز پوست

روش های درمانی متفاوتی برای درمان منافذ باز پوست وجود دارد از جمله :

  • استفاده از برخی از محلول ها ، این محلول ها دارای الکل بسیار کمی بود ه و حاوی مواد مرطوب کننده می باشند که به شادابی و رطوبت پوست کمک می کنند.
  • استفاده از لایه بردار یکی از راه های مفید برای کوچک کردن منافذ باز پوست است و بعد از آن مصرف کرم های ضد آفتاب بدون چربی فراموش نشود.
  • استفاده از لیزر میکرونیدلینگ : یکی از روش های لایه برداری است که با لایه برداری بر روی سطح پوست می تواند منافذ باز پوست را از بین ببرد نکته ی مهم در لیزر میکرونیدلینگ این است که در صورتی که منافذ باز پوست شما شدید باشد لازم است برای درمان آن تعداد جلسات بین ۳ تا ۶ جلسه انجام دهید تا علاوه بر جوانسازی پوست ، درمان منافذ باز پوست صورت بگیرد.
  • استفاده از لیزر فرکشنال co2 از دیگر روش های درمانی و تهاجمی ملایم برای برطرف کردن منافذ باز پوست محسوب می شود.

نکته مهم

  • افراد می توانند برای درمان منافذ باز پوست ، از روش های دارویی و غیر دارویی استفاده کنند.
  • از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید زیرا آفتاب منجر به تشدید منافذ باز پوست می شود.
  • از کرم های ضد آفتاب فاقد چربی استفاده کنید .

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 17 − 2 =