دکتر پوست خوب برای لک صورت

دکتر پوست خوب برای درمان لک های صورت کیست ؟درمان قطعی برای لک های صورت چیست؟ آیا راهی وجود دارد تا بتوان برای همیشه از شر این لکه ها  خلاص شد؟ برای خلاص شدن از رنگدانه های روی صورت  چه کاری می توان انجام داد؟ ممکن است خیلی از افراد برای درمان لک های صورت خود، هزینه های زیادی برای خرید لوازم آرایشی گران قیمت برای محو کردن لک های صورت خود  صرف کرده باشند .

خوشختانه امروزه روش های مختلفی وجود دارد تا بتوان برای همیشه  این لک های  صورت را از بین برد .

چه عواملی سبب ایجاد لکه های صورت بر روی پوست می شوند؟

موارد زیادی وجود دارند که می توانند عامل اصلی برای ایجاد این لکه ها شناخته شوند . از جمله این موارد شامل، قرار گرفتن  بیش  از حد در معرض نور مستقیم آفتاب،عوامل ژنتیکی و…

این لکه های قهوه ای با تولید  بیش از حد  ملانین  ها یا رنگدانه های پوستی بر روی پوست ظاهر می شوند .

با قرار گرفتن پوست در برابر اشعه ماورا بنفش،  پوست به منظور محافظت از خود  شروع به تولید  ملانین  ها و رنگدانه های پوستی می کند، در صورتی که  این نور خورشید آسیب جدی  به پوست وارد کند ، تولید  رنگ دانه های پوستی نیز به مراتب بیشتر می شود .  افرادی  که علاقه زیادی در فصل تابستان  به  حمام آفتاب و برنزه کردن پوست خود دارند بیشتر شاهد این لکه های قهوه ای می باشند .

دکتر پوست خوب برای لک صورت

دکتر پوست خوب برای لک صورت

درمان لک های صورت با لیزر

لیزر یکی از روش های  بسیار موثر برای درمان لک های صورت است . افراد می توانند با کمک لیزر  به صورت سرپایی و موضعی این لک های ایجاد شده بر روی پوست خود را از  بین ببرند . در طی استفاده از لیزر ، با خارج شدن  یک نور سبز رنگ از دستگاه لیزر ، رنگ دانه های  ایجاد شده بر روی پوست  جذب می شوند ، این رنگدانه ها  در کسری از زمان داغ می شوند و  بعد از آن تخریب می گردند .

ممکن است لازم باشد،  برای  درمان قطعی لک های صورت خود در  طی چند جلسه این کار را  انجام دهید . بر اساس شرایط شما ممکن است تعداد  این جلسات متفاوت باشد .

یک دکتر پوست خوب می تواند در زمینه درمان لک های صورت به شما کمک کند .  دکتر فهیمه مطلبی بعد از بررسی شرایط بیمار بهترین روش درمان را پیشنهاد می دهند که فرد بتواند نتیجه خوبی از درمان داشته باشد .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

آیا مراقبت خاصی بعد از درمان با لیزر لازم است؟

در طی استفاده از لیزر  ناحیه لیزر  شده در مدت زمان کوتاهی  با سرعت  زیاد بازسازی می گردد . نباید  ناحیه ای که تحت درمان است دستکاری شود  تا روند بهبودی طبیعی خود را طی کند . دکتر فهمیه مطلبی به بیماران خود  در رابطه با مراقبت های لازم بعد  از درمان  با لیزر مشاوره  می دهند تا  فرد  بتواند در مدت زمان بسیار کوتاه نتیجه بسیار خوبی از درمان بگیرد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 12 − هشت =

Call Now Button