دکتر پوست خوب در تهران

دکتر پوست خوب در تهران کیست؟ چگونه می توان  بهترین دکتر پوست در تهران را  پیدا کرد ؟  چه ملاک هایی باید  در این انتخاب مدنظر  گرفته شود ؟آیا  پوست  شما  هم دچار پیری و افتادگی شده است ؟ خوشبختانه با پیشرفت  علم در حوزه پزشکی، امروزه  می توان هر  مشکلی را برطرف  کرد،  تنها با مراجعه به یک دکتر پوست خوب و با تجربه  می توانید  هر گونه اختلال که در پوست خود ایجاد شده است را درمان کنید .

دکتر پوست خوب در تهران

دکتر پوست خوب در تهران

جوانسازی صورت

جوانسازی  صورت  یک روش درمانی  است  که با هدف  بازگرداندن  ظاهر  جوانی به چهره  انجام می شود .می توان جوانسازی صورت را  با کمک  جراحی و یا روش های غیر جراحی انجام داد .  روش های  مختلف جوانسازی صورت می  توانند در تهاجم  و عمق درمان با یکدیگر متفاوت باشند .

روشهای جراحی  به منظور زیبایی و جوانسازی  صورت، می توانند تقارن صورت را از طریق روشهای هدفمند و بازسازی صورت و تغییرات پوستی احیا کنند. روشهای غیر جراحی، عمق خاصی از ساختارهای صورت را هدف قرار می دهند  و نگرانی های موضعی صورت مانند چین و چروک ، سستی پوست ، افزایش فشارخون و جای زخم را درمان می کنند.

روش های جوانسازی صورت  با کمک جراحی

روشهای جوانسازی صورت با کمک جراحی (تهاجمی) می تواند شامل لیفت ابرو (لیفت پیشانی) ، لیفت چشم (بلفاروپلاستی) ، لیفت صورت ، بالابردن چانه و بالابردن گردن باشد.

روش های جوانسازی صورت  با کمک روش های غیر جراحی

درمانهای جوان سازی صورت (غیر تهاجمی) می تواننشد شامل لایه برداری ، لایه بردار عصبی (مانند بوتاکس) ، پرکننده های پوستی ، تجدید لیزر ، نورگیری مجدد ، پرتونگاری و… باشند.

اما در حالت کلی می توان، روشهای جوان سازی صورت  را به موارد زیر  تقسیم بندی کنیم :

تزریق بوتاکس

لایه برداری

تزریق کلاژن

تزریق پرکننده پوستی

الکتروتراپی

میکرونیدلینگ

سابسیژن و… تقسیم کنیم .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

 ملاک های انتخاب برای بهترین دکتر پوست  کدامند ؟

اگر می خواهید از نتایج درمان خود بهترین نتیجه را داشته باشید،  لازم است تا در انتخاب  پزشک خود  دقت داشته باشید .  قبل از انتخاب  پزشک باید  به تخصص  او در زمینه  مربوطه  توجه داشته باشید .  متاسفانه برخی  افراد  تنها به دلیل هزینه پایین  تر به مراکز  غیر  تخصصی مراجعه می کنند و دچار عوارض جبران ناپذیر می شوند .  از آنجا که هر گونه  عوارض  می تواند در  زیبایی چهره  شما  اثری  منفی  داشته باشد  پس سعی کنید  برای استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت به یک متخصص خوب و  ماهر در  این زمینه مراجعه کنید .

توجه به دستگاه  ها و موادی  که در کلینیک   استفاده می شود،  یک دکتر پوست خوب  باید  موادی که برای تزریق  استفاده می کند از بهترین برند ها باشد  و دستگاه های موجود  در کلینیک مطابق با تکنولوژی روز دنیا باشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × دو =

Call Now Button