روش های مختلف جوانسازی پوست

روش های جوانسازی پوست مختلف است که می خواهیم به صورت مختصر در مورد هر یک از آنها صحبت کنیم .

روشهای مختلف جوانسازی

عملکرد لیزرها به صورت کلی به دو صورت است دسته ی اول لیزرهایی هستند که پوست را زخمی نمی کنند و فرد بلافاصله می تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد.دسته ی دوم لیزرهایی هستند که موجب تخریب پوست می شوند هر دو روش در جوانسازی پوست بسیار موثر هستند و موجب کلاژن سازی پوست می شوند انتخاب این که از کدام روش باید استفاده شود بستگی به نوع درمان هر فرد دارد.در واقع همه ی روشهای مختلف جوانسازی پوست مکمل یک دیگر هستند در بعضی مواقع لازم است فرد برای نتیجه بهتر لازم باشد چند روش را با هم به صورت مکمل استفاده کند تا به رضایت کامل برسد .

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

برای جوانسازی صورت تزریق ژل بهتراست یا تزریق چربی ؟

هر کدام از تزریق ها برای منطقه ی خاصی از صورت کاربرد دارند به عنوان مثال برای تزریق لب نمی توانیم چربی تزریق کنیم به دلیل اینکه لب دائم در حال صحبت و حرکت است و چربی به سرعت از بین می رود در صورتی که تزریق ژل برای حجیم کردن لب نتیجه بسیار مطلوبی را به دنبال دارد و همه ی بیماران از تزریق ژل به لب رضایت کاملی دارند. ماندگاری تزریق ژل به لب بین ۶ تا ۱۸ ماه دارد و هیچ گونه عوارضی ندارد. اما برای تزریق ژل به گونه تزریق چربی بهتر است و هم ماندگار تر است و نتیجه طبیعی تری به ما خواهد داد.

تزریق ژل خط خنده

جوانسازی پوست صورت آقایان

بسیاری از افراد تصور می کنند که جوانسازی پوست در آقایان وخانم ها متفاوت است در پاسخ باید گفت که چنین نیست و آقایان از هر کدام از انواع روش های جوانسازی پوست می توانند استفاده کنند بهتر است برای بهترین انتخاب جوانسازی پوست ، با پزشک خود در مورد نوع درمانتان صحبت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

برخی نمونه کارهای دکتر مطلبی

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × سه =

Call Now Button