لاغری بدون رژیم غذایی

آیا می دانید مهم ترین روش لاغری بدون رژیم غذایی چه روشی است ؟ در این مقاله به توضیحات کامل می پردازیم .

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

از ما سوال می شود که از بین روش های لاغری بدون جراحی و بدون رژیم غذایی چرا کرایولیپولیز را توصیه می کنید .البته باید گفت که روش های مختلفی برای لاغری وجود دارد مانند کویتیشن ، لاغری با مزوتراپی و … و ما کرایولیپولیز را به همه پیشنهاد نمی کنیم و نیاز است که فرد حتماً در جلسه ی مشاوره بررسی های لازم انجام شود  سپس کرایولیپولیز انجام می دهیم .

لاغری بدون رژیم غذایی

لاغری بدون رژیم غذایی

چرا کرایولیپولیز ؟

لاغری با کرایولیپولیز شرایط و مزایای بسیار زیادی دارد و به صورت یک پدیده در زمینه ی لاغری مطرح شده است

  • زیرا فقط در یک جلسه انجام می شود در دنیای کنونی که زمان بسیار برای ما مطرح است و همچنین بعد فواصل بسیار مهم است بنابراین نتیجه گرفتن در مدت زمان کوتاه برای ما بسیار اهمیت دارد .
  • کرایولیپولیز نیاز به رژیم غذایی و ورزش کردن ندارد ما روش های لاغری موضعی داریم که نیاز است حتماً رژیم غذایی در آن ها رعایت شود.( البته باید گفت که رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی مناسب همیشه بسیار مفید است چه در زمینه ی لاغری و چه در زمینه پیشگیری از بیماری ).
  • کرایولیپولیز نیازی به جراحی و بیهوشی عمومی ندارد ما در کرایولیپولیز هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کنیم ، هیچ گونه سوزنی به پوست نمی زنیم و هیچ گونه لوله ای به پوست وارد نمی کنیم .بنابراین این روش کاملاً یک روش غیر تهاجمی است و ما هیچ گونه آسیبی به سطح بدن وارد نمی کنیم بنابراین روش بسیار آسان و مناسبی است.
  • کرایولیپولیز بدون درد است و هیچ گونه مشکلی در کل مراحل کرایولیپولیز ایجاد نمی شود.
  • با انجام کرایولیپولیز با حذف کامل سلول چربی مواجه هستیم و بدون بازگشت است.زیرا با استفاده از تکنیکی که کرایولیپولیز دارد با سرما ما سلول های چربی را به طور کامل دفع می کنیم .
  • کرایولیپولیز تنها روش بی خطر و بدون عارضه است یادمان باشد در عملیات زیبایی و تناسب اندام ما با این مشکل مواجه هستیم که افراد به نتایج کار ، به هزینه های انجام کار خیلی حساسیت نشان می دهند ولی متاسفانه به بی خطر بودن و بدون عارضه کار خیلی توجه ندارند در حالی که زیبایی ما همچنان سر جای خودش است. مساله ای که مهم است این است که زیبایی بدون عارضه و با هزینه مناسب انجام شود .

نتیجه لاغری بدون رژیم غذایی

کرایولیپولیز روشی است که با توجه به استانداردها در نظر گرفته شده است و یک روش کاملاً بی خطر و بدون عارضه است البته باید گفت که تمامی این شرایط در صورتی است که کرایولیپولیز با استفاده از دستگاه کرایولیپولیز استاندارد و اجرا توسط یک پزشک با تجربه باشد. .کرایولیپولیز نباید توسط غیر پزشک انجام شود زیرا بسیار حساس است و پزشک باید در کنار بیمار در طول انجام کرایو حضور داشته باشد.

دیگر مقالات مرتبط  دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

لاغری با فرکشنال

لاغری موضعی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 20 − هفت =

Call Now Button