لاغری موضعی

دراین مقاله می خواهیم در مورد لاغری موضعی بدون روش های تهاجمی صحبت کنیم و شما را با انواع دستگاه های لاغری موضعی و تاثیر آن ها بر چربی آشنا کنیم .

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

کرایولیپولیز

کرایولیپولیز یکی از روش های لاغری موضعی است که مناسب برای قسمت هایی است که چربی در آن جا تجمع پیدا کرده و شما تمایل دارید زودتر این چربی ها آب شود این روش کاملاً بدون درد است و ایجاد سرما می کند و شما بعد از چند جلسه کرایولیپولییز متوجه تغییرات چشمگیری خواهید شد.در واقع نحوه ی کارکرد این دستگاه به این صورت است که با سرمایی که ایجاد می کند موجب تغییر سایز در افراد می شود.

آیا دستگاه کرایولیپولیز واقعاً موثر است ؟

باید در جواب گفت که حتماً موثر است ، کرایولیپولیز تنها دستگاهی است که لاغری بدون بازگشت دارد و به صورت تدریجی تاثیرش را روی بدن می گذارد یعنی هنگامی که ما کرایولیپولیز می کنیم از ۴ هفته بعد می توانیم اثرش را ببینیم نکته ای که مهم است این است که فرد مناسب برای لاغری موضعی باید انتخاب شود و زیر نظر پزشک مجرب و همراه با دستگاه خوب ،در صورتی که این موارد رعایت شود دستگاه بسیار مناسبی برای افرادی که تمایل دارند لاغری موضعی انجام دهند در بعضی مواقع لازم است برای فرد از روش های دیگری استفاده کرد که عبارتند از کویتیشن ، لاغری با مزوتراپی و یا لاغری با فرکشنال.

کاربرد کرایولیپولیز

اگر بافت چربی تحت سرمای مناسب قرار بگیرد این بافت شروع به تخریب به صورت تدریجی خواهد کرد در نتیجه با استفاده از کرایولیپولیز با استفاده از سرما ، چربی هایی که قرار نبود بمیرند وارد فاز مرگ تدریجی می شوند حسن بزرگ دستگاه کرایولیپولییز این است که سلول های چربی که از دست می روند برای همیشه از بین می روند .

همان طور که گفته شد از بین رفتن چربی در کرایولیپولیز به صورت تدریجی است که بعد از ۴ هفته به خوبی می توانید نتایج را مشاهده کنید .تاکید می کنیم کرایولیپولیز عملکرد تدریجی و بدون بازگشت را دارد.

لاغری موضعی

لاغری موضعی

کویتیشن

یکی دیگر از دستگاه هایی که در مطب دکتر فهیمه مطلبی استفاده می شد دستگاه کویتیشن که مناسب برای کاهش سایز می توان به خوبی از این دستگاه استفاده کرد عملکرد این دستگاه به این صورت است که با استفاده از یک سری امواج حباب های ریزی در بافت چربی ایجاد می کند و این حباب ها با لرزش که دارند در واقع با فرکانس های بالای لرزشی که دارند باعث پاره شدن جداره سلول های چربی می شوند و این پاره شدن جداره سلول های چربی منجر به خروج چربی ها از سلول می شود و همین مساله می تواند به کاهش سایز منجر شود .

لاغری کویتشن مناسب برای کسانی است که نمی خواهند از جراحی استفاده کنند و ترجیح می دهند از روش های غیر تهاجمی برخی از منطقه ها مانند شکم ، ران ، باسن ، پهلو و …. استفاده کنند یکی از مزیت های مهم این دستگاه این است که بعد از لاغری  ناحیه مورد نظر سفت می ماند و هیچگونه شلی و افتادگی برای فرد پیش نمی آید .

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ده − نه =