در مورد لیزرهای تهاجمی و کم تهاجمی بیشتر بدانید

ما در این مقاله می خواهیم در مورد نکاتی که لازم است درهنگام لیزر کردن  به آن توجه کنید توضیح دهیم  و بهتر است بدانید هنگامی که تمایل دارید لیزر تهاجمی و  غیر تهاجمی انجام دهید حتماً به دکتر پوست با تجربه مراجعه کنید.

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

همان گونه که می دانید امروزه بیشتر افراد تمایل دارند برای جوانسازی پوست  و زیبایی بیشتر با استفاده از لیزر های کم تهاجمی مانند لیزر فرکشنال ، لیفت با نخ ، تزریق ژل ، بوتاکس و … استفاده کنند زیرا هم تاثیرات زیبایی به سرعت قابل مشاهده است و هم دوره نقاهت ندارد و فرد بلافاصله می تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد .

استفاده از روش های کم تهاجمی نیاز به اتاق عمل ندارد ، تجیهزات پیچیده نیاز ندارد به همین دلیل انجام دادن آن زمان کمتری می برد و فرد با هزینه کم بهترین نتیجه را می بیند.

لیزرهای تهاجمی و کم تهاجمی

لیزرهای تهاجمی و کم تهاجمی

توصیه ی مهم لیزرهای تهاجمی و کم تهاجمی

افراد باید بدانند از روش های کم تهاجمی باید انتظار واقع بینانه داشته باشند و نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد.

همان طور که نتیجه استفاده از این روش ها بسیار سریع قابل مشاهده است در صورتی که توسط فرد غیر حرفه ای انجام شود می تواند عوارض و خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند. برای مثال اگر فردی برای لیزر بدن مراجعه می کند در صورتی که فرد غیر حرفه ای این کار را انجام دهد عوارضی چون سوختگی ، عفونت را به همراه خواهد داشت .فردی که برای تزریق بوتاکس مراجعه می کند از آن جا که بوتاکس برای مدتی عضلات آن ناحیه را فلج می کند در صورتی که در جای نامناسب تزریق شود فرد قسمتی از صورتش به مدت ۶ ماه با فلج شدن عضله همراه است .

نتیجه لیزرهای تهاجمی و کم تهاجمی

متاسفانه در برخی از آرایشگاه ها خدمات پزشکی ارائه می دهند و در صورتی که توسط دکتر پوست صورت نگیرد خطرات وعوارض خود را به همراه دارد.

مقالات مرتبط عباتند از :

تزریق ژل

تزریق ژل لب

تزریق ژل به خط خنده

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

راه های ارتباطی

تهران – خیابان شهید بهشتی – تقاطع میرعماد – ساختمان پزشکان میرعماد – طبقه سوم

٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × یک =

Call Now Button