لیزر موهای زائد

موهای زائد همواره دغدغه بسیاری از زنان و مردان بوده و هست. مقدار قابل ملاحظه ای پول و زمان صرف از بین بردن موهای زائد زیر بغل و پاها و ناحیه بیکینی می شود. روش های سنتی برای از بین بردن موهای زائد مانند شیو کردن، وکس کردن، اپیلاسیون و الکترولیز همگی زمان بر، دردناک و گران بوده ، نتیجه دائمی نداشته و پیاپی نیاز به تکرار دارند.

تاثیر لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در دهه گذشته یک روش درمانی موثر بوده و با نتیجه رضایت بخش در قسمت های مختلف بدن مانند صورت ، گونه ، ناحیه بیکینی، زیر بغل و قسمت های دیگر بدن بیش از پیش کارایی خود را به اثبات رسانیده است. این روش در سراسر جهان توسط جراحان پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند کاهش چشمگیری در تعداد و ضخامت موهای زائد بگذارد.

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

لیزر موهای زائد با توجه به تمامی مزایایی که دارد در صورت انجام توسط فرد ناشی و استفاده از دستگاه نا مناسب ، می تواند تاثرات مخربی روی پوست بگذارد. امروزه با وجود دستگاه لیزر موهای زائد خانگی ، و عدم اطلاع درست از کارکرد دستگاه و گاهاً غیر استاندارد بودن دستگاه، پوست به راحتی در حین استفاده سوخته و اسکار هایی روی پوست به وجود می آورند.

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد درد دارد؟

در صورت مراجعه به مراکز تخصصی لیزر، این روش درمانی کاملاً ایمن بوده و کمترین آسیب را به پوست وارد می کنند. جالب است بدانید لیزر روی موهای سفید ، خاکستری یا بلوند موثر نمی باشد. بهترین عملکرد زمانی است که پوست روشن و موهای زائد تیره باشد. دستگاه های بیشماری با انواع مختلف و طول موج های مختلف وجود داشته که برخی درد کمتر و برخی درد بیشتری را موجب می شوند. در صورت ناراحتی و ناتوانی در تحمل درد بیمار می تواند از بی حسی موضعی و پماد استفاده کند.

تاثیر لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد نیاز به تعداد زیادی جلسه داشته و نمی توان با یک یا دو جلسه نتیجه را مشاهده کرد. بسته به نوع دستگاه و طول موج دستگاه تعداد جلسات مختلف می باشد. ولی با صبر و حوصله می توان نتیجه قابل قبولی دریافت نمود.

راه های ارتباطی

تهران – خیابان شهید بهشتی – تقاطع میرعماد – ساختمان پزشکان میرعماد – طبقه سوم

٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

info@dr-motalebi.com

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

 منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
با تشکر، مدیریت سایت دکتر مطلبی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 17 − چهارده =