لیفت صورت با نخ

چین و چروک کابوسی آزار دهنده است. افرادی که بیش از ۳۰ سال دارند، از ایجاد این عارضه رنج می برند. اکثر خانم ها بیشترین تلاش خود را برای حفظ ظاهرصورت و جلوگیری از ایجاد چین و چروک  زودرس  در آن، انجام می دهند. اغلب خانم ها از روش های خانگی برای کنترل این عارضه استفاده می کنند. مثلا با استفاده کردن از انواع  ماسک  های گیاهی خانگی  یا مصرف کلاژن غنی در موادغذایی ، خواهان به تاخیر انداختن این عارضه هستند.

پزشکان  زیبایی پوست در پی رفع این عارضه اقداماتی را انجام دادند. از جمله موارد جوانسازی و زیباسازی صورت افراد لیفت صورت بانخ، تزریق بوتاکس،تزریق چربی و ژل و…

اکنون رفع چین و چروک را با لیفت صورت که روشی غیر جراحی و بدون نیاز به بیهوشی را بررسی می کنیم. لیفت صورت یک روش بی نظیر به منظور جوانسازی و زیباسازی چهره افراد است که نتایج حاصل از آن بسیارموفقیت آمیزبا ماندگاری بالا است.

لیفت صورت با نخ چگونه صورت می گیرد؟

عمل لیفت صورت با نخ یک روش نوین بدون نیاز به بیهوشی  و با بی حسی، صورت می گیرد. انجام این فرآیند یک ساعت تقریبا به طول می انجامد، که در این روش از نخ هایی برای بستن اجزای صورت مثل گونه ها، ابروها، چانه و گردن استفاده می شود.  هدف اصلی در این روش بهبود بخشیدن شکل و فرم چهره، محو چین و چروک ها، جوانسازی و زیباسازی است.

در این روش از انواع مختلفی از نخ ها استفاده می شود که برخی از آن ها دائمی، برخی بیش از پنج سال ، برخی نیز یک یا دو سال ماندگاری دارد. این نخ ها در درون بافت های صورت فرو می رود اما نخ هایی هستند که قابل جذب نیستند.

انواع نخ ها به منظور لیفت صورت:

  • نخ های Aptus : از بهترین و ایمن ترین ها نخ ها به منظور فرم دهی صورت به کار می رود، که توسط سازمان بهداشت جهانی برای استفاده در مقاصد سفت کننده پوست تایید شده است.
  • نخ های طلایی: این نوع نخ ها، اخیرا بسیارشناخته شده است که در پوست ذوب می شود و حدود یک سال و نیم ماندگاری دارد.
  • نخ های Alkouj: این نوع نخ ها بسیار متمایزهستند، نه تنها به این دلیل که آن را برای سفت کردن پوست به کار می برند، بلکه به دلیل این که پوست را به تولید کلاژن کمک می کند، بسیار موثر است. علاوه بر آن، نتایج حاصل از این روش بسیاراست، و تا دو سال ادامه دارد. این نوع نخ، وضعیت پوست را قبل ازلیفت بهبود می بخشد.
  • نخ های مونو یا نخ های پلی دیو کسان وان : این نوع نخ ها برای استفاده های پزشکی بسیار پرکاربرد هستند، اما در زمینه زیباسازی، به خصوص چانه موفق ترعمل کرده اند.
  • نخ های خاردار: این نوع نخ ها اغلب برای صورت های حساس به کار می رود.

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده − 1 =