لیفت صورت بدون جراحی

هزینه لیفت صورت بدون جراحی چقدر است ؟  چه مراقبت هایی بعد از لیفت صورت لازم است ؟  دکتر خوب برای لیفت صورت کیست ؟  بهترین روش جوانسازی پوست  کدام است؟ آیا لیفت صورت بدون جراحی ماندگاری دارد ؟  خیلی از افراد با بالا رفتن سن خود  به دنبال روش های  زیبایی و جوانسازی پوست خود هستند،اگر شما هم  از پوست صورت خود ناراضی هستید  ادامه مطلب را مطالعه کنید .

لیفت صورت نتایج بسیار  خوب از  خود می گذارد، لیفت را می توان در نواحی گردن و فک نیز انجام داد .

لیفت صورت چیست ؟

لیفت صورت یک عمل جراحی زیبایی برای ایجاد جوانی در چهره افراد  است. این روش می تواند  هر گونه افتادگی پوست در روی گونه ها و فک و سایر اعضای صورت که با افزایش سن نمایان می شود را درمان کند .

در هنگام لیفت صورت ، یک لایه از پوست در هر طرف صورت به عقب کشیده می شود و بافت های زیر پوست به صورت  قابل توجهی تغییر می کنند .

 

فیلم  لیفت صورت با تزریق ژل

 

 

لیفت صورت با تزریق ژل

در این ویدئو دکتر فهیمه مطلبی دکتر پوست در تهران برای  یکی از مراجعه کنندگان خود ، لیفت صورت با تزریق ژل را انجام می دهند، هدف از این روش  لیفت، حجم دهی بسیار  زیاد به صورت نیست بلکه هدف بر این است که با تزریق ژل به برخی نقاط، کشیدگی و لیفت در نواحی به خصوص صورت،  بیشتر ایجاد شود  در نتیجه برای  رسیدن به  این نتیجه، از تکنیکی  ویژه به  نام  eight pointیا همان  هشت نقطه ای استفاده می شود .

تا جای ممکن باید تزریق به صورت عمودی انجام شود، تزریقات عمودی معمولا لیفت بهتری می دهند در مقابل  تزریقات سطحی حجم بهتری  به پوست می دهند. تزریقات عمقی  مشکل تر و خطرناک تر هستند  اما به نسبت  لیفت خیلی بهتری  می دهند، دکتر فهمیه  مطلبی دکتر پوست در تهران سعی  دارند با کمک این روش تزریق،  لیفت بهتری به صورت  بدهند .

 

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

 لیفت گردن

معمولاً به عنوان بخشی از لیفت صورت برای کاهش رسوبات چربی و ساییدگی پوست، لیفت بر نواحی گردن انجام می شود.

لیفت صورت نمی تواند باعث کاهش چین و چروک های پوستی یا آسیب دیدگی های  در معرض آفتاب شود.

هرچه سن بالاتر رود ، ظاهر و شکل چهره شما به دلیل تغییرات عادی مرتبط با سن تغییر می کند. پوست شما کمتر الاستیک و شل تر می شود و رسوبات چربی در بعضی از قسمت های صورت کاهش می یابد و در برخی دیگر افزایش می یابد. تغییرات مربوط به سن در چهره شما،ممکن است با لیفت صورت کاهش یابد .

لیفت صورت برای درمان چین و چروک های سطحی ، آسیب دیدگی با  نور آفتاب ، چین و چروک های اطراف بینی و لب فوقانی یا بی نظمی در رنگ پوست مناسب نیست .

لیفت صورت می تواند چهره و گردن شما را جوان تر کند. نتایج مربوط به لیفت صورت دائمی نیست. با افزایش سن ، ممکن است پوست صورت دوباره از بین برود. به طور کلی نتایج لیفت صورت را می توان  حداقل  تا ۱۰ سال  مشاهده کرد  .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی از جدیدترین و موثرترین روش های لیفت صورت است  که بدون جراحی و  بیهوشی انجام می شود.  بیمار در طی انجام هایفوتراپی کشیدگی پوست خود را احساس می کند ، اما نتایج کامل لیفت صورت با هایفو بعد از دو تا سه ماه قابل مشاهده است .

هایفو امکان کشیدن پوست و جوانسازی را فراهم می سازد و  محدودیت ندارد ، برای تمام انواع پوست و در تمامی سنین بالای ۲۵ سال قابل انجام است.

دکتر فهمیه مطلبی دکتر پوست خوب در تهران بعد از بررسی کامل بهترین روش  جوانسازی پوست صورت را پیشنهاد می کنند .

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 + ده =

Call Now Button