لیفت صورت بدون جراحی

هزینه لیفت صورت بدون جراحی چقدر است ؟  چه مراقبت هایی بعد از لیفت صورت لازم است ؟  دکتر خوب برای لیفت صورت کیست ؟  بهترین روش جوانسازی پوست  کدام است؟ آیا لیفت صورت بدون جراحی ماندگاری دارد ؟  خیلی از افراد با بالا رفتن سن خود  به دنبال روش های  زیبایی و جوانسازی پوست خود هستند،اگر شما هم  از پوست صورت خود ناراضی هستید  ادامه مطلب را مطالعه کنید .

لیفت صورت نتایج بسیار  خوب از  خود می گذارد، لیفت را می توان در نواحی گردن و فک نیز انجام داد .

لیفت صورت چیست ؟

لیفت صورت یک عمل جراحی زیبایی برای ایجاد جوانی در چهره افراد  است. این روش می تواند  هر گونه افتادگی پوست در روی گونه ها و فک و سایر اعضای صورت که با افزایش سن نمایان می شود را درمان کند .

در هنگام لیفت صورت ، یک لایه از پوست در هر طرف صورت به عقب کشیده می شود و بافت های زیر پوست به صورت  قابل توجهی تغییر می کنند .

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

 لیفت گردن

معمولاً به عنوان بخشی از لیفت صورت برای کاهش رسوبات چربی و ساییدگی پوست، لیفت بر نواحی گردن انجام می شود.

لیفت صورت نمی تواند باعث کاهش چین و چروک های پوستی یا آسیب دیدگی های  در معرض آفتاب شود.

هرچه سن بالاتر رود ، ظاهر و شکل چهره شما به دلیل تغییرات عادی مرتبط با سن تغییر می کند. پوست شما کمتر الاستیک و شل تر می شود و رسوبات چربی در بعضی از قسمت های صورت کاهش می یابد و در برخی دیگر افزایش می یابد. تغییرات مربوط به سن در چهره شما،ممکن است با لیفت صورت کاهش یابد .

لیفت صورت برای درمان چین و چروک های سطحی ، آسیب دیدگی با  نور آفتاب ، چین و چروک های اطراف بینی و لب فوقانی یا بی نظمی در رنگ پوست مناسب نیست .

لیفت صورت می تواند چهره و گردن شما را جوان تر کند. نتایج مربوط به لیفت صورت دائمی نیست. با افزایش سن ، ممکن است پوست صورت دوباره از بین برود. به طور کلی نتایج لیفت صورت را می توان  حداقل  تا ۱۰ سال  مشاهده کرد  .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی از جدیدترین و موثرترین روش های لیفت صورت است  که بدون جراحی و  بیهوشی انجام می شود.  بیمار در طی انجام هایفوتراپی کشیدگی پوست خود را احساس می کند ، اما نتایج کامل لیفت صورت با هایفو بعد از دو تا سه ماه قابل مشاهده است .

هایفو امکان کشیدن پوست و جوانسازی را فراهم می سازد و  محدودیت ندارد ، برای تمام انواع پوست و در تمامی سنین بالای ۲۵ سال قابل انجام است.

دکتر فهمیه مطلبی دکتر پوست خوب در تهران بعد از بررسی کامل بهترین روش  جوانسازی پوست صورت را پیشنهاد می کنند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 + 17 =

Call Now Button