ماندگاری تزریق چربی

چین و چروک ایجاد شده درصورت، فرد را پیر و فرتوت نشان می دهد. اما یکی از راه های موثربه منظور رفع چین و چروک های صورت، تزریق چربی است. ماندگاری تزریق چربی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا در صورت عدم ماندگاری فرد باید مجددا عمل تزریق را انجام دهد.
تزریق چربی: روند تزریق چربی یک روش ساده و ایمن است که با بیهوشی موضعی، درکلینیک انجام می شود و حدود یک ساعت و نیم طول می کشد.
در این فرآیند چربی تزریق شده به چهره فرد از چربی خود فرد جدا می شود به طوری که چربی می تواند از ناحیه های بدن مانند: شکم یا ران نیز گرفته شود و سپس به یک قسمت دیگر که نیاز به پر کردن دارد، تزریق می شود. این فرایند در سه مرحله جمع آوری چربی، تصفیه و انتقال و در نهایت تزریق چربی در قسمت مورد نظر، صورت می گیرد.

علت تزریق چربی

• به منظور هماهنگ کردن قسمت های ناحیه صورت پس از یک رژیم غذایی سخت یا به علت تغییر شکل جزئی ایجاد شده در صورت
• درمان چین و چروک صورت مانند: چروک های عمیق اطراف چشم ، گونه ها و گلو و…
• به منظور پر کردن منافذ باز صورت
• رفع زخم ها و صدمات ایجاد شده

نحوه تزریق چربی

متخصص پوست ابتدا قسمت مذکور را تعیین و استریل می کند. سپس بی حسی موضعی قرار می دهد و چربی را از یک سوراخ کوچک و از طریق لوله خارج می کند. سپس مخلوط فیلتر می شود و سلول های چربی به روش دستی یا دستگاهی جدا می شوند. چربی گرفته شده براساس نیاز و حجم مطلوب در قسمت مذکور تزریق می شود، این روش نیاز به بخیه ندارد و عوارض جانبی مثل زخم و کبودی ندارد. متخصص پوست قسمت تزریق شده را ماساژ کوچکی می دهد، تا چربی به صورت توده در آنجا انباشته نشود.
بعد از تزریق، یک تورم جزئی ایجاد می شود که در عرض دو روز از بین می رود .

ماندگاری تزریق چربی

در ماه های اول پس از تزریق، بدن حدود ۶۵ درصد از چربی را جذب می کند و در حدود ۳۵درصد باقی می ماند و مدت زمان تزریق می تواند ۳ تا ۴ جلسه تزریق از یک سال تا سه سال طول بکشد، البته ماندگاری چربی، بسته به نوع تزریق، عدم آسیب رساندن به آن ناحیه، نوع پوست و… از فردی به دیگری متفاوت باشد.
شایان ذکر است که فرد بعد از تزریق چربی باید مدتی از انجام فعالیت های فیزیکی و ورزش شدیدا اجتناب کند، زیرا باعث حذف چربی تزریق شده می شود.

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 + هفت =