مزوتراپی برای تیرگی دور چشم

مزوتراپی چیست؟

کاربرد مزوتراپی چیست؟

امروزه مزوتراپی کاربرد های مختلفی دارد که یکی از پرطرفدارترین آن استفاده در حوزه پوست و زیبایی است .

انواع مزوتراپی

مزوتراپی در حوزه زیبایی پیشرفت چشمگیری داشته و برای برطرف کردن لک و تیرگی ، از بین بردن سلولیت ، سیاهی دور چشم و رشد مو و موارد این چنینی استفاده می شود . در ادامه به توضیح بیشتر مزوتوراپی برای رفع تیرگی زیر چشم و رشد مو پرداخته می شود تا اطلاعات جامع تری از کاربرد های مزوتراپی داشته باشید . در ادامه نمونه کارها و فیلم انجام مزوتراپی در مطب دکتر فهیمه مطلبی ، متخصص پوست و مو برای شما مخاطبان گرامی قرار داده شده است .

مزوتراپی برای دور چشم

یکی از دغدغه های بسیار مهمی که در مراجعان و افراد مختلف دیده می شود ، سیاهی دور چشم می باشد . برای برطرف کردن سیاهی دور چشم با روش مزوتراپی نتایج بسیار خوبی دریافت شده و توانسته رضایت بیماران را جلب نماید .

نکته مهم برای سیاهی دور چشم

این نکته قابل ذکر است که تیرگی دور چشم هم ژنتیکی بوده و هم با اتفاقات مختلف مانند کم خونی ، کم خوابی ، اختلالات تیروئید و سایر اختلال های بدن می تواند مرتبط باشد و یک نشانه در فرد محسوب گردد. در نتیجه لازم است بعد از اینکه تمام این موارد از نظر پزشکی بررسی گردید ، آنگاه برای درمان با مزوتراپی اقدام شود که یک روش درمانی بسیار موثر برای این افراد به شمار می رود .

مزوتراپی برای ریزش موهای سر

برای ریزش موهای سر استفاده از دارو هایی که می تواند تقویت کننده رشد موهای سر باشند ، دقیقا در ناحیه فولیکول مو می تواند موها را تقویت کند و باعث کاهش ریزش موهای سر شده و از نازکی موها جلوگیری کند .

در مزوتراپی جوانسازی با استفاده از دارو های موثر و کاربردی می توان کاری را که در دوره درمانی دیگر چند ماه انجام می شود ، در مدت زمان کوتاه به نتیجه رسید و کیفیت قابل قبولی ارائه داد .

تجربه مزوتراپی

فیلم نمونه مزوتراپی مو توسط دکتر فهیمه مطلبی ، برای مشاهده روی تصویر کلیک نمایید. 

مزوتراپی چگونه انجام می شود؟

مزوتراپی تزریق های ریز و متعدد با دوز های کم در پوست و هر ناحیه ای که قرار است مزوتراپی انجام شود ، می باشد و به علت تزریق های متعددی که انجام می شود نیاز است فرد تا ۲۴ ساعت بعد از انجام مزوتراپی از کرم های دیگر استفاده نکند و تا چند روز نیاز به مراقبت های بعد از مزوتراپی دارد که معمولا توصیه های لازم را متخصص پوست به بیمار خواهد داد . بعد از گذشت زمان مورد نظر می توان از کرم ها و لوازم آرایشی استفاده نمود .

برای دریافت مشاوره درباره مزوتراپی با دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری،  دکتر مطلبی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

نتیجه گیری

مزوتراپی یک روش نوین و کارآمد برای جوانسازی پوست به شمار می رود که می توان با بهره گیری درست از آن به نتیجه دلخواه رسید . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به متخصص پوست و مو مراجعه نمایید و مشاوره های لازم را مناسب با مشکل و شرایط پوست خود دریافت نمایید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 + یک =

Call Now Button