مزوتراپی غبغب

یکی از مسائلی که افراد مراجعه می کنند زیاد بودن چربی در ناحیه ی غبغب است که روش های مختلفی در دنیا برای درمان آن وجود دارد.یکی از روش های نسبتاً آسان مزوتراپی است . در بیشتر مواقع یک برجستگی و تجمع چربی زیر پوست دیده می شود که ما می توانیم با مزوتراپی غبغب ، که یک تزریق بسیار ساده و سرپایی است غبغب را از بین ببریم.

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

چرا غبغب ایجاد می شود ؟

  • خیلی از افرادی که غبغب دارند زمینه ی ارثی دارند.
  • مساله بعدی تجمع چربی در آن ناحیه است که معمولاً در افرادی که اضافه وزن دارند بیشتر دیده می شود.

چرا افراد تمایل دارند مزوتراپی غبغب انجام دهند ؟

یکی از مشکلات زیبایی که معمولاً با بالا رفتن سن و یا اضافه وزن برای خانم ها ایجاد می شود به وجود آمدن غبغب است .این غبغب باعث می شود که تناسب صورت به هم بخورد و همچنین افراد احساس کنند که پا روی سن  گذاشته اند ، به همین دلیل زودتر دوست دارند که از شر این غبغب خلاص شوند .

مزوتراپی غبغب توسط دکتر مطلبی

مزوتراپی غبغب توسط دکتر مطلبی

درمان غبغب با  مزوتراپی

یکی از روش های درمانی که امروزه برای از بین بردن غبغب مورد استفاده می گیرد روش مزوتراپی است .در این روش مواد مختلف شامل ویتامین ها و فاکتورهای رشد به داخل پوست یا سطح سلول های چربی در سطح فولیکول های مو و یا به صورت سطحی بر روی رنگدانه های پوست تزریق می شود.

در روش مزوتراپی برای از بین بردن و کم کردن بافت چربی از یک سری محلول هایی استفاده می شود که پزشک به صورت خالص از یک محلول و یا ترکیبی از چند فرآورده در ناحیه غبغب استفاده می کند و انتظار این است که سلول های چربی از بین بروند .

در کنار روش مزوتراپی گاهی لازم است از روش های دیگری مانند هایفوتراپی استفاده کنیم زیرا هایفو علاوه بر از بین بردن چربی غبغب یک لیفتینگ هم در آن ناحیه ایجاد میکند و نمای ظاهری غبغب را کم می کند و باعث می شود که فرد و پزشک را به یک نتیجه مطلوب برساند .

برای مشاهده فیلم مزوتراپی غبغب بر روی فیلم زیر کلیک کنید

چند جلسه مزوتراپی غبغب لازم است ؟

معمولاً چندین جلسه درمان لازم است  که به فاصله ی دو الی سه هفته تزریقات باید انجام شود. که بعد از نتیجه درمان مختصر، فاصله ی جلسات مزوتراپی افزایش پیدا می کند.

مقایسه درمان غبغب در روش جراحی و مزوتراپی

  • بیمار در روش جراحی برای برداشت چربی باید بیهوشی بگیرد.
  • خط برش در روش جراحی برای همیشه باقی می ماند.
  • بعد از جراحی دوره نقاهت دارد و نیاز به مراقبت های خاصی است در صورتی که درمزوتراپی فرد می تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد .
  • هزینه جراحی گران تر از روش مزوتراپی است .

نتیجه مزوتراپی غبغب

معمولاً چربی ها از دو هفته بعد از مزوتراپی غبغب شروع به آب شدن می کنند و از طریق سیستم لنفاوی جذب می شوند و تا ۶ هفته بهترین نتایج به دست می آید در ۹۰ درصد مواقع یک بار کافی است اما در صورت شدید بودن تجمع چربی با چند جلسه مزوتراپی غبغب درمان می شود .

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سیزده + شانزده =