میکرودرم

روش های مختلف لایه برداری پوست از جمله لیزر Co2، لایه برداری و …. استفاده از سیستم Abrasion Microderm یکی از روش های رایج است.
Microderm Abrigen یا جوانسازی پوست یک فرایند غیر تهاجمی و بی خطر، برای صاف کردن پوست است و در این روش، یک جرم کریستال استریل بسیار حساس به پوست را کنترل می کند که تحت فشار جو قرار دارد.
این عمل تولید سلول های سطحی پوست را تحریک می کند، لایه های پوست قوی است و پوست در ناحیه مورد نظر ظاهری صاف تر، شاداب و جوان تر خواهد داشت. مدت هر جلسه بستگی به چگونگی روند پوست فرد دارد. اغلب لازم است جلسات درمان را تکرارکنند.
لایه برداری پوست را به آرامی از سطح پوست و در واقع قسمت بالای پوست آغاز می کنند. بنابراین پوست بعد از لایه برداری به مدت ۵ روز خشک می شود اما زخم ، قرمزی و خونریزی ندارد.

مزایای میکرودرم

لایه برداری پوست در مواردی مانند پوست شفاف، بسته شدن منافذ پوست و از بین بردن لکه های صورت استفاده می شود.

نکات بعد از میکرودرم

فرد باید از یک مرطوب کننده ملایم استفاده کند و برای یک ساعت قبل از خارج شدن از منزل(یکبار در هر ۳ ساعت) از کرم های ضد آفتاب نیز استفاده نماید. هر بار از لایه سطحی پوست برداشته می شود. پوست به مدت ۵ تا ۷ روز، قرمز(خفیف تا متوسط) و خشک و پوسته پوسته می شود. و می تواند آسیب های سطحی در ناحیه های پوست ایجاد شود و این زخم به طور کامل در یک هفته بهبود می یابد. لایه برداری متوسط برای درمان زخم های کوچک پوست، بسیار مناسب است. به عنوان مثال، برای رفع آلرژی و اسپورهای سیاه استفاده می شود. هم چنین برای زخم های خفیف پس از آکنه مانند لکه ها که به علت آلرژی و یا هر علت دیگری ایجاد می شود، کاربرد دارد. پوست لایه برداری متوسط ۶-۸ جلسه و یک بار در هر ۳ هفته انجام می شود. در لایه برداری عمیق، بخشی از لایه میانی پوست را در بالای تمام لایه سطحی یا پوست حذف می کنند، هرچند این نوع لایه برداری برای همه افراد توصیه نمی شود. هم چنین پزشک زیبایی باید تجربه لازم را داشته باشد، زیرا عدم دقت عوامل ویروسی و باکتریایی را افزایش می دهد. پوست بعد از این نوع لایه برداری به مدت یک هفته با زخم های خفیف مواجه است. اگر بیمار نیاز به لایه برداری عمیق با لیزر داشته باشد، می تواند از آن استفاده کند زیرا دستگاه های لیزر مدرن این روند را انجام می دهند.لایه برداری با لیزر با حداقل عوارض و بهبود زودهنگام زخم صورت می گیرد. البته با توجه به چگونگی چهره فرد و شرایط او مدت زمان هر جلسه متفاوت است.

سایر دیگر خدمات دکتر فهیمه مطلبی عبارتست از :

جوانسازی پوست

تزریق چربی

کرایولیپولیز

مزوتراپی

تزریق ژل لب

و …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 4 × 2 =

Call Now Button