هزینه تزریق چربی

بهتر است قبل از هر اقدامی درمورد مراحل تزریق چربی ، ماندگاری و هزینه تزریق چربی بدانید سپس با اطلاعات کامل تر دکتر پوست خود را انتخاب کنید.

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

تزریق چربی چیست ؟

تزریق چربی متد جدیدی است که برای پر کردن صورت و چین و چروک ها استفاده می شود.این روش بسیار کم خطر است و هیچگونه عوارضی مانند حساسیت ندارد .

مراحل تزریق چربی

برای تزریق چربی می توانیم از قسمت ران های پا ، شکم و یا باسن چربی استخراج کنیم .

باید بدانید که استخراج چربی با شرایط خاص و با تکنیک خاص از بدن بیمار گرفته می شود سپس با کمک دستگاه سانتریفیوژ مراحل جدا سازی چربی انجام می شود سپس در ناحیه مورد نیاز تزریق انجام می شود.

هزینه تزریق چربی

هزینه تزریق چربی

مزیت تزریق چربی نسبت به دیگر روش ها

یکی از مهمترین مزیت تزریق چربی این است که ما می توانیم حجم زیادی انتقال چربی انجام دهیم و از لحاظ هزینه ای به صرفه تر است. مناسب افرادی است که تمایل دارند در حجم زیادی انتقال چربی انجام دهند .

معایب تزریق چربی

یکی از معایب روش تزریق چربی زمان بر بودن آن برای پزشک و بیمار است فردی که تمایل دارد تزریق چربی انجام دهد باید صبر و حوصله ی بسیاری داشته باشد زیرا بعد از تزریق چربی حدود ۳ هفته طول می کشد که فرد به طور کامل خوب شود و ورم صورتش بخوابد.

ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی در افرادی که برای بار اول انجام می دهند حدود ۶ تا یک سال است که به مراتب هر چه تمدید شود ماندگاری بیشتر خواهد بود.

عوارض تزریق چربی

تزریق چربی یکی از روش هایی است که می توان گفت هیچ گونه عوارضی ندارد اما بعد از انجام آن عوارض موقتی مانند تورم و کبودی خواهد داشت که موقتی است و مشکل ساز نیست .

نتیجه تزریق چربی

تزریق چربی یکی از روش هایی مناسب و بی خطر ، برای افرادی که تمایل دارند تغییرات زیبایی در خود ایجاد کنند و مناسب افرادی است که بدنشان به تزریق ژل و … حساسیت نشان می دهد

برخی مقالات مرتبط عبارتند از :

میکرودرم

لیزر فرکشنال

هایفوتراپی صورت 

مزوتراپی غبغب 

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

راه های ارتباطی

تهران – خیابان شهید بهشتی – تقاطع میرعماد – ساختمان پزشکان میرعماد – طبقه سوم

٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 + 17 =

Call Now Button