هزینه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی چقدر است ؟ مزوتراپی چیست ؟مزوتراپی یکی از روش های جوانسازی پوست صورت است که  طرفداران بسیاری دارد.در روش مزوتراپی در حقیقت دارو های لیفت صورت، جوانساز، دارو های ضد لک، دارو های روشن کننده در خود بافت هدف تزریق می شود .

می توان گفت مزوتراپی روشی است که زمانی که  دارو را به صورت سیستمیک ، خواراکی و یا تزریقی استفاده می کنید ، دارو در خود بافت تزریق می شود و چون در لایه میانی پوست این اتفاق رخ می دهد، عنوان مزو و مزوتراپی به آن اطلاق داده می شود .

فواید مزوتراپی

مزوتراپی، یکی از روش هایی است که می تواند تاثیر بسیار خوبی  بگذارد و حجمی از دارو را، که بسته به میزان افتادگی پوست و شرایط  فرد تهیه می شود ،در بافت هدف تزریق می گردد .

در سنین مختلف می توان از روش مزوتراپی استفاده کرد،  این طور نیست که تنها افراد با سن بالا  بتوانند این روش را انجام دهند . بهتر است بدانید در صورتی که از سنین  خیلی بالا تر  از  روش مزوتراپی  استفاده کنید، ممکن است که جواب  خوبی نگیرید .

تنها در مواردی می توان  مزوتراپی را استفاده کرد، که پوست یک حجمی از کلاژن را با خود داشته باشد، تا یک دکتر پوست خوب بتواند با کمک این روش ها تحریک کلاژن سازی را انجام دهد ، در این موارد است که با کمک مزوتراپی می توان  زیبایی و جوانی پوست خود را انجام دهید .

خیلی از افراد  که به مطب دکتر فهیمه مطلبی مراجعه می کنند این درخواست را دارند که  به جای استفاده از بوتاکس از مزوتراپی استفاده کنند، واقعیت این است که برای آن دسته از چروک هایی که به صورت استاتیک در سطح پوست وجود دارند (چروک هایی که بدون حرکنت چهره بر سرطح پوست وجود دارند) بهتر است که از مزوتراپی استفاده شود .

هزینه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی

مزوتراپی در چند جلسه انجام می شود ؟

دکتر فهیمه مطلبی  مزوتراپی را برای مراجعین  عزیز  در  ۴ جلسه  به صورت هر دو  هفته  یکبار انجام می دهند و در صورتی که شخصی نیاز به بوتاکس داشته باشد، پس از درمان چروک ها و سفت کردن پوست  اگر نیاز باشد از بوتاکس هم استفاده می شود تا فرد  نتیجه دلخواه را بگیرد .

لازم به ذکر است که افرادی که از مزوتراپی استفاده می کنند، استفاده از تزریق بوتاکس به نسبت خیلی کم تر میشود . با استفاده از مزوتراپی شرایطی فراهم شده  که دیگر نیاز به استفاده از بوتاکس آن هم به صورت مداوم  از بین می رود .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

آیا استفاده از بوتاکس  مشکل خاصی ایجاد می کند ؟

استفاده از بوتاکس برای فردی که  کاندید صحیحی برای بوتاکس باشد، هیچ مشکلی  ایجاد نمی کند . افرادی که عضلات خیلی قوی در صورت دارند می توانند از بوتاکس  حتی به صورت مداوم استفاده کنند .

اما در مورد افرادی که، خصوصا خانم ها چون عضلات کوچکتری دارند، استفاده مستمر از بوتاکس می تواند منجر به شلی پوست شود .

هدف دکتر فهیمه مطلبی از انتخاب بهترین روش درمان این  است که به جای  رفع موقت چروک های پوست  آن ها را برای همیشه از بین ببرند .

خلاصه مطلب

در اخر می توان گفت توصیه ما  برای جوانسازی پوست این است که   برای از بین بردن چروک های پوست  حداقل از ۴ جلسه  مزوتراپی استفاده ،حتی برای فردی که نیاز به بوتاکس دارد، سپس در صورت نیاز از بوتاکس استفاده شود . البته مزوتراپی تنها روش جوانسازی پوست نیست می توان از روش های دیگر همچون استفاده از فیلر، لیزر و… نیز استفاده کرد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 13 + یک =

Call Now Button