هیدرودرم

هیدرودرم یکی از روش های رایج دنیا که مناسب برای هر نوع پوست و سن هست. هیدرودرم و ماساژ آن سبب می شود تا افراد آرامش پیدا بکنند و از چروک های ریز و افتادگی جلوگیری می شود. هیدرودرم برای افراد هیستریک بسیار مناسب هست و سبب می شود تا فرد آرامش پیدا بکند و برای افراد باردار و افراد که مشکل قلبی دارند پیشنهاد نمی شود و نباید استفاده شود. نکته مهمی که در هیدرودرمی وجود دارد حتما ما نباید مشکل پوستی داشته باشیم و یا اینکه سن بالایی داشته باشیم هیدرودرمی برای تمام سنین و همه نوع پوست هست و حتی افراد با سنین کم می توانند هیدرودرمی را انجام دهند. افراد با پوست چرب بدانند که چربی پوست شان تامین شده است ولی بدانند ممکن هست آب پوست آن ها کم باشد.

جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

هیدرودرم چیست؟

هیدرودرمی یعنی آبرسانی به پوست. هر پوستی اعم از خشک یا چرب نیاز به آب دارد. بدن ما با نوشیدن و یا تفتیه آب خودش را تامین می کند. اما گاهی اوقات بدن دچار کمبود آب می شود که این هم به علت های مختلف به وجود می آید ممکن هست بخاطر کشیدن سیگار، تغذیه نامناسب، کم خوابی، استرس و یا کم نوشیدن آب بدن دچار کم آبی شود و با هیدرودرمی می توانیم این مشکل را برطرف بکنم و هیدرودرمی روشی هست که کم آبی پوست را درمان می کند و موجب جوانسازی پوست می شود .

کمبود آب یا دهیدراتِ شدن پوست مشکلاتی برای پوست می شود و ممکن هست باعث خشکی پوست، تیرگی پوست، تیرگی دور چشم، چروک های ریز و سطحی و افتادگی پوست شود و حتی ممکن هست باعث شود پوست ما آماده جذب میکروب های محیطی و مستعد عفونت شود و ما با هیدرودرمی می توانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

هیدرودرم

هیدرودرم

کرم آبرسان هیدرودرم

با استفاده از جریان برق می توانیم ژل آبرسان پوست  را به لایه های زیرین پوست بفرستیم در حالی که ما توسط هیچ نوع کرمی نمی توانیم لایه های زیر پوست را رطوبت دهی بکنیم جریان برق به ما کمک می کند تا این ژل آبرسان ما یونیزه شود به یون های مثبت و منفی و به لایه ای زیرین پوست و به لایه های دی ام و اپی دم نفوذ بکند و رطوبت دهی را به سلول های پوست انجام بدهد.

مکانیسم هیدرودرم

در این مکانیسم ما توسط جریان برق ژل هیدرودرم را یونیزه می کنیم و به سلول های زیرین پوست می فرستیم. کرم های پوست درشت مولوکل هستند و میزان رطوبتی که به پوست می دهند فقط در سطح سلول های سطحی پوست هست و به سلول های زیرین نفوذ نمی کند و بخاطر روزنه ها و منفذ های پوست اینها نمی توانند به داخل پوست نفوذ پیدا بکنند اما هیدرودرمی این خاصیت را دارد که ژل هیدرودرمی را به یون های مثبت و منفی یونیزه می کند و با جریان برق ژل را به داخل سلول های زیرین به لایه های درم می فرستد و رطوبت رسانی را کامل انجام می دهد. هر چه قدر از کرم های عالی آبرسان استفاده کنیم اینها فقط تاثیر بر روی لایه های سطحی پوست دارند ولی ما با هیدرودرم می توانیم آبرسانی پوست را به طور کامل انجام دهیم و مشکلات پوستی ما را برطرف بکند.

دستگاه هیدرودرم

 این دستگاه شامل سه پروب هست و دو پروب برای صورت استفاده می شود و یک پروب در داخل دست بیمار قرار می گیرد و به خاطر جریان برقی که داریم یک پروب باید در دست بیمار قرار بگیرد تا جریان برق بیمار را اذیت نکند و یک پروب دیگر را بر روی صورت بیمار قرار می دهیم. آرام آرم درجه دستگاه هیدرودرم را بالا می بریم و تا جایی که مزه آهن و یا گز گز را در دهانشان احساس کنند و در این صورت درجه مناسب هست و گاهی می توانیم درجه را پایین بیاوریم و هیدرودرم به مدت زمان ده تا پانزده دقیقه می باشد و فاصله زمانی هیدرومی یک هفته هست و بیشتر از آن را ما نباید انجام دهیم بخاطر جریان برقی که وارد بدن می شود زودتر از آن مجاز به انجام این کار نیستیم.

هیدرودرم

هیدرودرم

مزیت های دستگاه هیدرودرم

یکی از مزیت های مهم دستگاه هیدرودرمی این هست که می توان آن را دور چشم انجام دهیم برای افرادی که تیرگی دور چشم دارند. هیچ دستگاهی در جهان نیست که بتواند در دور چشم استفاد شود چون پوست دور چشم بسیار نازک هست و آسیب بزند. اما دستگاه هیدودرمی این مزیت را دارد که می توانیم برای دور چشم با یک امواج مناسب و درجه مناسب کار انجام دهیم و به علت آبرسانی که به سلول های دور چشم می شود می توانیم تیرگی دور چشم را برطرف بکنیم.

یکی از راه های اصلی برطرف کردن تیرگی دور چشم هیدرودرم هست.

عوارض هیدرودرم

عوارض هیدرودرم بسیار اندک است و این روش درمانی بدون درد می باشد و گاهی اوقات بعضی بیماران ممکن هست بعد از انجام هیدرودرم کمی دچار سفتی و قرمزی پوست شوند که این حالت بعد از مدت زمان یک تا دو ساعت  از بین می رود و در مواردی ممکن هست این قرمزی پوست تا یک یا دو روز بر روی پوست باقی بماند و پوست اطراف دور چشم ها دچار تورم و التهاب شود و با وجود این گونه عوارض جانبی با استفاده از کمپرس آب سرد سبب می شود تا بهبود سریع تر حاصل شود.

مقاله های  مرتبط  عبارتست از :

مزوتراپی

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

آبرسانی پوست

جوانسازی پوست

راه های ارتباطی

تهران – خیابان شهید بهشتی – تقاطع میرعماد – ساختمان پزشکان میرعماد – طبقه سوم

٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

info@dr-motalebi.com

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 + 16 =