پلاسمای پلک

پلاسمای پلک چیست ؟ هزینه درمان افتادگی پلک به روش پلاسما چقدر است ؟  بهترین روش  برای درمان افتادگی پلک بدون جراحی  چیست ؟ در حقیقت پلاسما یک نوع گاز یونیزه است که  سبب  تخریب بافتی کنترل شده می شود و باعث می شود که بافت  ناحیه مورد نظر جمع و  کوچکتر شود .

هر چقدر که پوستی که پلاسما  برآن انجام می شود، نازک تر و ظریف تر باشد  نقاطی که بر  پوست زده می شود باید  بسیار ظریف  اما به تعداد بیشتر زده شود تا لیفت بهتری صورت گیرد.

در جاهایی که بافت زیادی وجود دارد،  همچون  بینی های گوشتی ،باید  نقاط پهن تر ایجاد شود .

پلاسمای پلک

پلاسمای پلک

پلاسما برای چه افرادی توصیه می شود ؟

این روش درمان بیشتر به افرادی که  در نواحی پلک خود  پوست اضافی و یا افتادگی دارند توصیه می شود  .  بیشتر  افرادی که   تمایل به استفاده از  روش  های تهاجمی جراحی ندارند، روش  پلاسما  توصیه می شود .  روش  پلاسما  پلک یک روش داینامیک است که  بیمار  این امکان را می دهد، در طول جراحی با باز و بسته کردن  پلک های خود  به پزشک برای برداشتن تمام پوست اضافی در این ناحیه کمک کند .

مزیت های  استفاده از روش  پلاسما پلک

فرد دچار عوارض  بعد از جراحی نمی شود .

فرد می تواند  بعد از یک هفته فعالیت های خود را شروع کند .

این روش  در مدت زمان بسیار کوتاه و نهایتا در  طی ۳ جلسه انجام می شود .

تمام علائم پیری  که  سبب  خسته و  اخم آلود نشان دادن فرد می شود را می توان با  این روش  از بین برد .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

فیلم پلاسمای پلک

در این ویدئو دکتر فهیمه مطلبی دکتر پوست در تهران پلاسمای پلک را برای یکی از مراجعین انجام می دهند،  لازم به ذکر است که بیمار در دوره های قبلی عمل بلفاروپلاستی را  به روش جراحی انجام داده اند  اما مجدد دچار افتادگی پلک در این ناحیه شده اند . همچنین اسکار عمل بلفاروپلاستی  همچنان دیده می شود . سعی بر این است که با استفاده از پلاسمای پلک این افتادگی و اسکار باقی مانده بر پوست پلک را، برطرف کرد .

همچنین این مراجعه کننده به دلیل افزایش سن خود، دچار افتادگی ابرو در یک طرف صورت خود شده اند،  با استفاده از پلاسمای پلک  می توان  تا حدی لیفت ابرو نیز برای بیمار انجام داد .

آیا پلاسمای پلک عوارضی هم دارد؟

پلاسما معمولا عارضه خاصی ندارد، تنها لازم است در عمق مناسب تزریق شود ، پس توجه داشته پزشکی که  برای شما  پلاسما  انجام می دهد  تجربه  کافی داشته باشد .

مراقبت های لازم بعد از پلاسما

معمولا بعد از پلاسما تا دو روز  نباید ناحیه ای که پلاسما بر آن صورت گرفته  است، با آب در تماس باشد .

فقط باید  به این نکته توجه داشته باشید که بافت عفونت نکند.  برای این منظور  پزشک دارو هایی را برای جلوگیری از عفونت تجویز می کند، بسته به میزان افتادگی  در ابرو یا پلک، ممکن است یک تا سه جلسه  نیاز به پلاسما باشد .

کلام آخر

در آخر می توان  گفت،  از آنجا که روش های جراحی همراه  با عوارض هستند، پلاسما پلک برای  درمان افتادگی و چین و چروک های ناحیه پلک مناسب است.   بسته به شرایط فرد ممکن است نیاز به ۲ یا ۳ جسله درمان داشته باشد .  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با  دکتر فهیمه مطلبی دکتر پوست در تهران مشورت کنید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 − چهار =

Call Now Button