ژل پروفایلو چیست؟

ژل پروفایلو چیست؟ بهترین روش برای جوانسازی پوست کدام است ؟پروفایلو یک محصول جدید با برند ایتالیایی است که، برای جوانسازی پوست کاربرد دارد ، که بازسازی بسیار خوبی را برای صورت ایجاد می کند. یکی از بارز ترین مزایای این روش این است که با این روش نقاط تزریق بسیار کم است در نتیجه فرد مراجعه کننده درد  شدید را احساس نمی کند .

معمولا لازم است در هر سال  دو مرتبه  پروفایلو  به فاصله یک ماه تزر یق شود، در مرحله اول ۴۰ درصد و در تزریق دوم  نهایت بازسازی  در پوست ایجاد می شود .

پروفایلو مقدار منحصر به فردی  از هیالورونیک اسید را دارد که  سبب می شود با حفظ رطوبت پوست، عمل جوانسازی انجام شود .

هیالورونیک اسید به کلاژن سازی پوست کمک می کند . ساختار پروفایلو به گونه ای است  که  بیشتر از آنکه به عنوان ژل یا  فیلر سبب  جوانسازی پوست شود، به عنوان یک آبرسان بسیار قوی  عمل می کند .

در نتیجه پروفایلو یک انتخاب ایده آل برای  افراد با پوست های تیره  و چروک است .

ژل پروفایلو چیست؟

ژل پروفایلو چیست؟

آیا ژل پروفایلو بهترین انتخاب  برای جوانسازی پوست است ؟

همانطور که در مقالات قبلی  هم گفته شد،  بعد از رسیدن  به  ۳۰  سالگی پوست  به طور طبیعی  مقادیر قابل توجهی از  هیالورونیک اسید و کلاژن خود را از دست می دهد که سبب می شودعلائم پیری هر چه زودتر بر روی صورت ظاهر شوند . پس می توان گفت پروفایلو بهترین انتخاب برای افراد ۳۰ سال و بالاتر از آن  است،  زیرا می تواند از شروع علائم پیری بر روی صورت جلوگیری کند .

لازم به ذکر است که پروفایلو در مواردی که تصمیم به افزایش حجم در ناحیه خاصی از صورت هستید  انتخاب  خوبی نیست، اما اگر  تمایل  به جوانی و  افزایش حجم در تمام نقاط صورت خود هستید، می توانید با کمک این روش جوانی و زیبایی را به پوست خود بازگردانید .

ژل پروفایلو چه تفاوتی با فیلرهای پوست دارد ؟

فیلر های پوستی بیشتر به منظور  افزایش حجم در ناحیه خاصی از صورت استفاده می شود، اما ژل پروفایلو  قادر به حجیم  سازی نواحی خاص صورت نیست و  در درجه اول با هدف  آبرسانی  و درمانی ،  به صورت کاملا متوازن در تمام نواحی صورت استفاده می شود. اما اگر تصمیم  به حجیم سازی گونه، چانه و… در صورت خود هستید  بهتر است از فیلر های پوستی  استفاده کنید .

ماندگاری پروفایلو

ماندگاری پروفایلو در افراد مختلف متفاوت است، اما به طور نسبی  می توان انتظار داشت ماندگاری پروفایلو در  افراد  اغلب تا ۶ ماه و یا یشتر از آن است .

مراقبت های  پیش از پروفایلو

دکتر فهیمه مطلبی دکتر پوست در تهران، توصیه می کنند ۲۴ ساعت قبل از تزریق  از مصرف  الکل خودداری کنید،  همچنین در صورت مصرف دارو  حتما به پزشک خود  گزارش دهید .

مصرف برخی از دارو ها خطر کبودی  در ناحیه تزریق شده را به مراتب بیشتر می کند .  بهتر است قبل از  استفاده از ژل پروفایلو، در صورت داشتن هر گونه سوال،  حتما با پزشک  خود صحبت کنید .

توصیه های لازم بعد از درمان با پروفایلو

بعد از درمان با پروفایلو  بهتر است  از آرایش خودداری کنید ،  البته   امکان انجام فعالیت های روزمره  برای شما وجود دارد . گاها خود پزشک مربوطه برخی  لوازم آرایشی معدنی را  بعد از پروفایلو  توصیه می کنند .

همچنین  توصیه می شود در روز درمان  به هیچ وجه  به  استخر،  سونا بخار و باشگاه نروید، لمس ناحیه می تواند  تاثیر بسیار بدی  در  نتیجه تزریق داشته باشد .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

سوالات متداول در رابطه با پروفایلو

آیا راه حلی در صورت  عدم رضایت از تزریق پروفایلو وجود دارد ؟

به طور معمول  پزشک  قبل از استفاده از فیلر های پوستی یا پروفایلو  با  فرد  مراجعه کننده مشاوره می کند .  در این جلسه مشاوره، بیمار خواسته های  خود را بیان می کند و متناسب با خواسته های بیمار روش  های درمانی انتخاب می شود .

به طور حتم  می توان گفت  افرادی که از پروفایلو استفاده کرده اند کاملا از نتایج درمان راضی بوده اند و  درصد اینکه  فرد  بعد از تزریق  رضایت  کامل نداشته باشد بسیار ناچیز است .

آیا می توان از ژهای پروفایلو در دوران بارداری و یاشیر دهی استفاده  کرد ؟

حتی اگر به بارداری مشکوک هستید، استفاده از هیچ گونه درمان تزریق توصیه نمی شود .  بهتر است  استفاده از  تزریقات زیبایی بعد از اتمام بارداری و دوره شیر دهی شروع کنید.

چه اقداماتی  به  رسیدن به نتایج ایده آل از تزریق پروفایلو کمک می کند ؟

از مصرف الکل تا ۲۴ ساعت  قبل از تزریق خودداری کنید .

مصرف دارو هایی همچون آسپرین تا یک هفته قبل از درمان توصیه نمی شود .

تا یک تا دو هفته بعد از درمان استفاده از سایر روش های درمانی  همچون وکس، لیفت و.. توصیه نمی شود .

به تمام توصیه های پزشک عمل کنید، تا بتوانید بهترین نتیجه از تزریق را داشته باشید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 + 1 =

Call Now Button