کاربرد مزوتراپی

آیا به دنبال جوانسازی پوست خود هستید ؟

آیا می خواهید از روش های جوانسازی بیشتر بدانید ؟

آیا تا بحال جوانسازی با مزوتراپی به گوشتان خورده است ؟

مزوتراپی روشی است که شاید این روزها بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته باشد و بهتر است اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید . در این بخش به توضیح بیشتر مزوتراپی و کاربرد آن می پردازیم .

مزوتراپی

مزوتراپی تکنیکی است که به وسیله آن دارو های مورد نیاز برای حصول درمانی خاص ، در یک نقطه از بدن تزریق می شود . در واقع یکی از کاربرد های مزوتراپی ، در پوست و زیبایی است . ولی از تکنیک مزوتراپی برای سایر نیاز های پزشکی نیز استفاده می شود . در مزوتراپی دارو را در ناحیه ای که درمان خاصی مد نظر است و قصد داریم به ارتقایی از کیفیت در آن محل برسیم ، تزریق می کنیم .

کاربرد مزوتراپی

کاربرد مزوتراپی

مزوتراپی های مختلفی در زمینه های پوست و زیبایی وجود دارد از جمله :

  • مزوتراپی برای جوان سازی
  • مزوتراپی برای برطرف کردن لک و تیرگی
  • مزوتراپی برای تیرگی زیر چشم .
  • مزوتراپی برای رشد مو ها
  • و مزوتراپی برای برطرف کردن سلولیت در نواحی که تجمع چربی وجود دارد ، استفاده می شود .

روش مزوتراپی یک روش کاملا علمی بوده و باید حتما توسط متخصص پوست انجام شود . این نکته بسیار اهمیت دارد که تمام روش های درمانی باید در مطب و یا کلینیک انجام شود و تحت نظر پزشک با تجربه صورت گیرد . انجام این روش درمانی توسط افراد مبتدی و اشخاصی که خارج از مطب انجام می دهند ، خسارت های جبران ناپذیری برای بیمار به دنبال خواهد داشت . پروسیجرهایی که منجر به خونریزی از آن محل می شود یا استفاده از نیدل باید تحت نظر پزشک صورت گیرد ، چرا که خطر ابتلا به بیماری های مختلف برای بیمار وجود دارد .

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ نیز روشی است که با استفاده از آن ممکن است یک لایه برداری عمیق و کاملا جدی روی صورت رخ دهد و باعث شبنم خونی روی پوست شود لذا از انجام آن در محیط های غیر استاندارد جدا خودداری نمایید .

برای دریافت مشاوره درباره مزوتراپی با دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری،  دکتر مطلبی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

دوره درمانی مزوتراپی

برای انجام مزوتراپی به ۴ تا ۶ جلسه متناوب نیاز است البته بسته به نوع موادی که برای مزوتراپی استفاده می شود ، ممکن است این جلسات کمتر و یا بیشتر شود .

بعد از انجام درمان های اولیه لازم است مانند تمام روش های جوان سازی که درمان اولیه انجام شده و نیاز به درمان های نگهدارنده دارد . بیمار باید درمان های نگهدارنده را در نظر داشته باشد و گاهی لازم است هر ۸ ماه و یا هر سال ، یک بار به پزشک مراجعه نموده و درمان را تکرار نماید .

کلام آخر

مزوتراپی یک روش تایید شده ، برای انجام زیبایی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . دکتر متخصص پوست بر طبق شرایط بیمار روش مناسب را پیشنهاد می دهد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 − 14 =