جوانسازی پوست بدون جراحی

جوانسازی پوست بدون جراحی امکان پذیر است ؟بهترین روش جوانسازی پوست بدون جراحی کدام است ؟ آیا راهی وجود دارد  تا با کم ترین هزینه و بدون عوارض جراحی، پوستی شاداب و جوان داشت ؟ چگونه می توان چهره ای جذاب تر، زیبا تر  شاداب تر داشت ؟

امروزه راهکار های بسیار مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد، یکی از کاربردی ترین و جدید ترین روش ها برای جوانسازی پوست استفاده از ژل پرفایلو است ، ژل پروفایلو در بیشتر موراد برای نواحی پوست صورت استفاده می شود، اما می توان با کمک این ژل برای درمان شل شدگی پوست و سایر مشکلات در نواحی مختلف همچون، گردن، بازو ها، گونه، فک، دست و… استفاده کرد .

جوانسازی پوست بدون جراحی

جوانسازی پوست بدون جراحی

جوانسازی پوست با ژل پروفایلو

یکی از جدید ترین و لوکس ترین روش های جوانسازی صورت، تزریق پروفایلو است . پروفایلو یک هیالورونیک اسید ،آبرسان و لیفت کننده پوست است که بعد از تزریق به تدریج در تمام لایه های پوست منتشر می شود و موجب سفتی، بهبود قوام پوست، شفافیت پوست، احیای پوست و بهبود کیفیت پوست می گردد و به هیچ وجه حجم دهندگی ندارد . پروفایلو بعد از تزریق در نقاط خاص در هر طرف صورت یا 5 نقطه در هر طرف سبب جوانسازی پوست می شود .

دفعات تزریق ژل پروفایلو

دفعات تزریق نوبت اول یک ماه بعد و نوبت بعدی تقریبا 6 ماه بعد از تزریق دوم می باشد و بعد از آن هر 6 ماه تا یکسال تکرار می شود .

روش کار در تزریق ژل پروفایلو چگونه است ؟

این ژل باید در 5 نقطه از صورت که بیشتر به نقاط زیبایی زیستی ملقب هستند تزریق شود، این کار لازم است توسط دکتر پوست خوب که تجربه کافی در این زمینه دارد انجام شود، زیرا باید به دور از اعصاب تحریک پذیز و رگ های مهم عمل تزریق انجام شود .

زمان بندی برای اقدامات زیبایی

اگر شما هم متقاضی برای کارهای زیبایی پوست هستید،همچون قرار دادن نخ با روش پی آر پی که با هدف ساخت کلاژن و تقویت پوست انجام می شود، باید سریعتر اقدام کنید . زیرا تا مشاهده نتیجه کار تقریبا دو تا سه ماه زمان می برد .

یا اگر تمایل به استفاده تزریق پروفایلو می باشید، از آنجا که این نوع ژل آب جذب می کند و هیالورونیک اسید است و طراوت پوست را ایجاد می کند، و عمل کلاژن سازی را تشدید می کند نیز نیازمند زمان مناسب برای جوانسازی پوست می باشد ،پس توصیه می شود 2 تا 3 ماه زودتر از موعد انجام دهید تا در آن زمان نتیجه کار برایتان بهتر مشخص شود .

اقدامات زیبایی مثل بوتاکس، ژل معمولا بعد از دو هفته  از تزریق اثر گذاری خود را دارد  و لازم است در دوره های 3 تا 6 ماه بعد از تزریق  برای ترمیم اقدام کنید. ماندگاری بوتاکس چندین ماه است .

در رابطه با فیلر های پوستی  که تغییرات آنی دارد، اگر چه بلافاصله بعد از تزریق افراد اثر گذاری فیلر را مشاهده می کنند، اما چون ممکن است منجر به کبودی شود  بهتر است یک تا دو ماه زودتر انجام شود تا اثری از کبودی باقی نماند .

درمان سیاهی دور چشم نیز به زمان نیاز دارد تا اثر گذاری خود را بر پوست نشان دهد، پس بنابراین خوب است برای مشاهده نتیجه کار بعد از تمام اقدامات زیبایی و جواسازی پوست تقریبا دو ماه بعد اقدام کنید .

سوالات متداول در رابطه جوانسازی پوست بدون جراحی

ژل پروفایلو چه تفاوت هایی با دیگر  ژل های جوانسازی دارد ؟

ژل پروفایلو با تولید سلول های بنیادی، عمل بازسازی پوست را انجام می دهد و با تولید کلاژن و الاستین در لایه های چربی و پوست عمل جوانسازی را انجام می دهد . این ژل  بر خلاف دیگر ژل ها امکان پخش ندارد و در نواحی دیگر بدن همچون بازوها نیز استفاده می شود .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

چه انتظاراتی باید از پروفایلو داشت ؟

این ژل سبب لیفت، شفافیت و جوانسازی پوست می شود . همچنین از آنجا که این ژل در نواحی خاصی تزریق می گردد در نتیجه ریسک بسیار کمی دارد .

آیا ژل پروفایلو عوارضی هم دارد ؟

ممکن است بعد از تزریق فرد احساس قرمزی، درد و یا خارش در ناحیه مورد نظر داشته باشید که معمولا بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه  تقریبا 24 ساعت بعد، این موارد خودبه خود از بین می رود . در کل می توان گفت ژل پروفایلو عوارضی برای فرد ندارد .

ماندگاری ژل پروفایلو چقدر است؟

نتایج ژل پرفایلو بلافاصله بعد از تزریق برای فرد قابل مشاهده است . لازم است هر 6 ماه تکرار شود و بعد از آن سالی 2 بار تکرار شود  تا نتایج جوانسازی بر پوست صورت ماندگار شود .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 11 − 5 =

Call Now Button