سفت کردن پوست بعد از کاهش وزن

بهترین روش برای سفت کردن پوست بعد از کاهش وزن چیست؟پوست شل بر عزت نفس تأثیر می گذار، آیا شما هم به دنبال کاهش وزن های مکرر پوستی شل و آویزان دارید ؟امروزه روش های بسیار مختلفی باتوجه به شرایط افراد وجود داردکه می تواند به شما در داشتن پوستی زیبا و عاری از هر گونه نقص کمک کند .

دلایل شلی پوست

علل پوستی شل می تواند شامل کاهش وزن ، بارداری و اثرات پیری باشد. مکانهای معمولی که افراد پوست شل را تجربه می کنند شامل موارد زیر است:

صورت، گردن،باسن، بارو ،شکم و…

سفت کردن پوست بعد از کاهش وزن

سفت کردن پوست بعد از کاهش وزن

برای سفت کردن پوست شل پس از کاهش وزن شدید چه باید کرد ؟

امروزه لیزر کاربرد وسیعی در درمان بیماری های مختلف پوستی و زیبایی دارد .لیزر نوعی نور برانگیخته شده و پر انرژی است که به طور طبیعی درمحیط اطراف دیده نمی شود .ولی بافناوری و وسایل خاص می توان آن را ایجاد کرد .لیزر بانور معمولی تفاوت هایی داردکه این ویژگیها باعث توانایی ها وکاربرد های خاص آن می شود .

برای سفت کردن پوست شل شده پس از کاهش وزن شدید یا زایمان، باید در ابتدا عضلات زیرین را باورزش مناسب و مداوم تقویت کردو در قدم بعدی ،کار کردن روی چربی زیر پوستی است .برای این مهم ، هم ورزش ورژی مغذایی مناسب مفید است و هممین توان با استفاده از دستگاههایی مانند LPG درناژ لنفاوی منطقه را افزایش داد .با استفاده از دستگاههای رادیوفرکوئنسی نیز می تواناز طریق افزایش حرارت در چربی، آن راذوب کردو تغییر شکل داد .

یکی از روش های درمانی برای پوستی شل وآویزان لیپولیز است .

در این روش، فیبر لیزر واردبافت چربی زیر جلدی می شود و آن را ذوب می کند .سپس می توان این چربی را ساکشن کرد . مزیت این روش به لیپوساکشن معمولی این است که در لیپولیزبا لیزر،پوست خودش را ول نمی کندو ظاهرناحیه بسیار یکنواخت تر می شود .

مرحله آخرکار کردن زیر پوست،جهت سفت کردن آن است . برای این کارمی توان از رادیوفرکوئنسی با پولاراستفاده کرد،همچنین با استفاده از پروب لیزر لیپولیزمی توان پوست شل شده را به میزان قابل توجهی جمع کردو این لیزر روی استریاهای ترکهای ناشی از کشش پوست نیز مفیداست . در نهایت با استفاده از لیزر یا میکرودرم ابریشن از خارج،پوست را سفتتر کرد .

امروزه لیزر آر اف فرکشنال نیز کمک شایانی به جمع تر شدن پوست شل شده پس از کاهش وزن می نماید .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

نتیجه گیری

اقدامات زیبایی برای دستیابی به چهره ای زیبا تر وجوان تر،گرچه بسیارجذاب به نظر می رسداما فقط و فقط زمانی محقق خواهد شدکه در فردمناسب،اقدام زیبایی مناسب و با تکنیک و مواد درمانی مناسب، و از همه مهم ترتوسط پزشک با تجربه در این زمینه انجام شود .

دکتر فهیمه مطلبی بعد از بررسی شرایط فرد بهترین روش درمانی را انتخاب می کنند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 20 − 20 =

Call Now Button