کرایولیپولیز چیست؟

کرایولیپولیز یک روش غیرجراحی کانتورینگ بدن است که شامل خنک کردن سلول های چربی برای القای لیپولیز و در عین حال حفظ ساختارهای اطراف است.در این روش از بیهوشی و تیغ جراحی استفاده نمیشود.
لاغری موضعی کرایولیپولیز یک روش لاغری موضعی محبوب در هالیوود است.

نحوه عملکرد کرایولیپولیز چگونه است؟ کرایولیپولیز چگونه موجب لاغری می شود؟

درتعریفی دیگر می توان گفت که کرایولیپولیز یک روش غیرجراحی ثابت شده است که از تکنیک فریز کردن و خنک کردن کنترل شده و موضعی سلول های چربی زیر جلدی برای القای آپوپتوز بدون آسیب به سایر بافت ها استفاده می
کند.
یک رول چربی بین دو صفحه قرار می گیرد که آن را تا دمای انجماد خنک می کند.

لاغری با کرایولیپولیز
کرایو یک روش کاهش سایز و کاهش چربی غیر تهاجمی است

انجماد سلول های چربی، باعث مرگ سلولی با واسطه آپوپتوز می شود. سلول‌های چربی نسبت به سایر سلول‌ها به فرآیند خنک‌سازی حساس‌تر هستند و در نتیجه حداقل آسیب جانبی به بافت‌های اطراف وارد می‌شود.

فرآیند دفع سلول های چربی مرده بعدی از روز سوم شروع می شود و در حدود روز ۱۴ به اوج خود می رسد، سلول های چربی آسیب دیده و مرده از طریق سیستم گوارشی بدن دفع می شود.
تصور می شود که رفع التهاب و متابولیسم لیپید تا ۳ ماه پس از درمان کامل می شود.
طبق مطالعات پژوهشگران در مدل های خوک و انسان نشان داده اند که این فرآیند منجر به کاهش لایه چربی ناحیه تحت درمان می شود.
این روش به راحتی در یک محیط بالینی بدون داروهای بیهوشی یا ضد درد انجام می شود.
پس از استفاده از ژل کوپلینگ، بافت حاوی رسوب چربی کانونی با کمک خلاء به داخل اپلیکاتور کشیده می شود. سپس پانل های خنک کننده در دو طرف کاهش حرارتی کنترل شده را آغاز می کنند که برای مدت زمانی بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه حفظ می شود. ضریب شدت سرمایش (CIF) یک متغیر قابل تغییر است که بر حسب میلی‌وات بر سانتی‌متر مربع اندازه‌گیری می‌شود و میزان سرمایش را تعیین می‌کند. CIF بزرگتر مربوط به افزایش میانگین استخراج انرژی در هر سانتی متر مربع در طول درمان است. درمان برای مدت زمان از پیش تعیین شده طول می کشد، سپس دستگاه خاموش می شود و خارج می شود.
درمان‌های Active Cryo برای صورت و بدن از هندپیس‌های کوچک یا بزرگی استفاده می‌کنند که برای مراقبت از پوست در حالی که به راحتی به هر ناحیه مورد نظر روی بدن یا صورت می‌رسند، می‌رسند. درمان‌های غیرفعال کریو بسیار آرامش‌بخش از صفحات خنک‌کننده استاندارد (برای بازوها و شکم) یا خمیده (برای پاها و باسن) استفاده می‌کنند که کاملاً برای مناطق مختلف مشکل مناسب است.

برای دریافت نوبت مشاوره رایگان دکتر فهیمه مطلبی شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید.

  تاریخچه استفاده از دستگاه لاغری کرایولیپولیز

  (ZELTIQ Aesthetics, Inc., Pleasanton, CA, USA ) ابتدا به عنوان یک دستگاه کرایولیپولیز کلاس II توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در سال ۲۰۱۰ برای کاهش چربی در پهلوها مجوز گرفت و مورد استفاده قرار گرفت. ناحیه ی بازو سال (۲۰۱۶)، و همچنین چربی پشت / "سوتین" (۲۰۱۶)، ۹و چربی زیر باسن (یعنی "رولت موز"؛ ۲۰۱۶). ۹ اخیراً (۲۰۱۷)، CoolSculpting برای بهبود ظاهر بافت شل همراه با درمان‌های ناحیه زیر جلدی از FDA مجوز گرفتند.
  در سال ۲۰۱۸، CoolSculpting مجوز FDA را برای درمان ناحیه غبغب دریافت کرد.
  روش‌های زیبایی غیرتهاجمی، مانند کرایولیپولیز، به صورت گسترده ای در پیشنهادات اعمال جراحی پلاستیک گنجانده می‌شوند، زیرا هدف جراحان ارائه طیف وسیع‌تری از گزینه‌های درمان زیبایی به بیماران است.
  در یک نظرسنجی که به طور مشترک توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS) و انجمن زیبایی انجام شد، در سال ۲۰۰۷، ۹۷ درصد از جراحان پلاستیک گزارش کردند که روش‌های غیرتهاجمی را به عمل خود اضافه کرده‌اند تا مراقبت‌های مداوم را به بیماران ارائه دهند و بیش از ۸۰ درصد روش‌های غیرتهاجمی را برای اطمینان از دسترسی بیماران به جدیدترین روش‌ها ارائه کردند.
  کاهش سایز و لاغری موضعی غیرجراحی سومین روش غیرجراحی رایجی بود که در سال ۲۰۱۷ توسط اعضای انجمن زیبایی انجام شد.
  بررسی روی ۱۸۱۰۰۰ کیس که روش غیرتهاجمی کاهش دهنده چربی در سال ۲۰۱۷ انجام داده بودند نشان دهنده افزایش تقریباً ۲۵ درصدی از سال ۲۰۱۶ و بیش از ۲ بار استفاده از کرایولیپولیز را داشته اند.
  و این آمار نشان دهنده افزایش نسبت به سال ۲۰۱۲ می باشد.
  انتظار می‌رود که تقاضا برای روش‌های زیبایی غیرتهاجمی، مانند کرایولیپولیز، طی چند دهه آینده افزایش یابد.

  چه مدت طول می کشد کرایولیپولیز اثر کند؟

  چند وقت بعد از کرایولیپولیز لاغری و کاهش سایز قابل مشاهده است؟

  ممکن است در عرض چند هفته پس از انجام عمل، نتایج را مشاهده کنید، اما ممکن است تا چهار ماه طول بکشد تا به میزان کامل کاهش چربی برسید زیرا سلول‌های چربی مرده به آرامی توسط بدن شما از بین می‌روند.

  درست است که ورزش و پیاده روی الزامی نیست اما ورزش و فعالیت بدنی به تسریع فرآیند دفع چربی ها کمک خواهد کرد.

  قیمت کرایولیپولیز در تهران

  قیمت کرایولیپولیز در تهران بصورت جلسه ای نیست بلکه با توجه به زون ها و نواحی که میخواهید چربی آن نواحی کاهش یابد تعیین میشود.پس میتوان گفت هزینه کرایو زونی تعیین میشود و در اولین جلسه مشاوره لاغری موضعی رایگان این نواحی مشخص و توسط پزشک به شما اعلام خواهد شد.

  برای تعیین وقت مشاوره رایگان همین امروز با ما تماس بگیرید.

  و از تخفیفات ویژه کرایولیپولیز ما بهره مند شوید.

  ۰۹۰۱۱۳۹۰۰۴۱

  چه مدت طول می کشد تا نتایج لاغری موضعی کرایولیپولیز قابل مشاهده باشد؟

  تعداد جلسات برای لاغری زون ها و درمان‌های CoolSculpting که به آن‌ها نیاز دارید در طول مشاوره اولیه شما تعیین می‌شود. ممکن است تا چهار ماه طول بکشد تا نتایج کامل را ببینید.

  کرایولیپولیز در تهران

  در شهر تهران و مطب دکتر مطلبی یکی از مطب های مجهز به دستگاه بروز و مدرن کرایولیپولیز است و برای نوبت دهی کافیست فقط تماس بگیرید.

  برای دریافت نوبت مشاوره رایگان دکتر فهیمه مطلبی شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید.

   مزایای استفاده از کرایولیپولیز چیست؟

   • کاهش چربی
   • سفت و بلند کننده
   • تحریک و تخلیه بافت
   • ضد پیری و پاک کننده
   • بدون درد و غیر تهاجمی
   • ملایم و مهربان با پوست
   • عملیات ساده و شهودی
   • عملکرد آسان و ایمن

   کدام نواحی بدن با کرایولیپولیز قابل لاغر کردن است؟

   روش لاغری موضعی کرایولیپولیز  را می توان در بسیاری از نواحی مختلف بدن انجام داد.

    اگر در حال حاضر به وزن ایده آل خود نزدیک شده اید، ممکن است یک جلسه کرایولیپولیز موثر باشد. یک ناحیه کوچک از چربی را می توان به اندازه کافی کاهش داد تا بعد از اولین روش تفاوت قابل مشاهده را نشان دهد

   . برای نواحی بزرگتر یا نواحی با چربی بیشتر، جلسات بیشتری ممکن است مورد نیاز باشد، اما این باید در طول مشاوره اولیه مورد بحث قرار گیرد تا یک برنامه درمانی ایجاد کنید که به شما کمک کند تا به نتایج دلخواه خود برسید.

   از کرایو برای لاغری نواحی زیر استفاده میشود:

   • شکم
   • پهلو
   • ران
   • باسن
   • بازو
   • چربی سوتین
   • چانه

   آیا کاهش سایز با کرایولیپولیز قابل انجام است؟

   بله و کرایو یک روش برای کاهش سایز است.

   اگر به وزن ایده آل خود رسیده اید و برخی نواحی بدن شما همچنان حجیم هستند می توانید از کرایو استفاده کنید.

   دقت داشته باشید که این شیوه برای لاغری تمام بدن و کاهش وزن نیست بلکه کسانی که چربی موضعی دارند بهترین گزینه برای از بین بردن چربی و کاهش سایز با روش کرایولیپولیز هستند.

   کرایولیپولیز شکم و پهلو

   کوچک شدن و لاغری شکم و پهلو یکی از محبوب ترین مناطق برای درمان کرایولیپولیز است. خلاص شدن از شر چربی های ناخواسته در این ناحیه تنها از طریق ورزش و رژیم غذایی می تواند دشوار باشد. سن و رویدادهای زندگی مانند بارداری نیز می تواند کاهش چربی در این نواحی را دشوار کند. در نتیجه بسیاری از بیماران برای کاهش چربی و افزایش اعتماد به نفس به مراجعه می کنند.

   در واقع بهترین منطقه نتیجه دهی کرایو، شکم و پهلو و در درجه بعد زیر سوتین است. داخل ران و بالای باسن و بازو جوابدهی خوبی خواهند داشت اما در درجات بعدی نتیجه دهی قرار می گیرند.

   کرایولیپولیز برای چه افرادی مناسب است؟

   کرایولیپولیز یا همان لاغری موضعی به کاهش بافت چربی کمک می کند. این یک درمان برای کاهش چربی است، نه کاهش وزن در نتیجه، یک کاندید خوب برای CoolSculpting و سایر درمان‌های کرایولیپولیز، کسی است که می‌خواهد بافت‌های چربی موضعی را که علی‌رغم ورزش و مداخله رژیم غذایی باقی می‌مانند، کاهش یا حذف کند. درمان های کرایولیپولیز در افراد دارای سطح چربی بالا و افراد چاق کمتر موثر است. در یک مطالعه مشخص شده است  که کاندیدهای ایده آل برای درمان های لاغری موضعی با دستگاه ، مانند کرایولیپولیز CoolSculpting، باید بزرگسالانی با سلامتی خوب، بدون سابقه مشکلات عصبی یا اسکلتی و با عملکرد طبیعی کلیه باشند.

   چه کسی باید از انجام کرایولیپولیز اجتناب کند؟

    یک درمان ایمن و موثر برای کاهش چربی بدن در اکثر افراد است. اما برخی هستند که نباید این درمان را دریافت کنند. افرادی که شرایط زیر را دارند نباید CoolSculpting را انجام دهند:

   کرایوگلوبولینمی بیماری آگلوتینین سرماخوردگی هموگلوبولینوری سرد

   حمله ای CoolSculpting می تواند عوارض شدیدی را برای افراد مبتلا به این اختلالات ایجاد کند.

   . چه این شرایط از قبل وجود داشته باشد یا نه، مهم است که قبل از انجام با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

   برای مشاوره رایگان لاغری موضعی با ما تماس بگیرید.

   ۰۹۰۱۱۳۹۰۰۴۱

   همچنین مهم است که توجه داشته باشید که CoolSculpting یک منبع قابل اعتماد برای درمان چاقی نیست. بلکه می تواند به از بین بردن مقدار کمی چربی اضافی که به راحتی با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود کمک کند. روش CoolSculpting در طی یک روش CoolSculpting، یک جراح یا سایر پزشکان دارای مجوز از ابزار خاصی برای خنک کردن قسمت های خاصی از بدن شما تا دمای انجماد استفاده می کنند.

   این روش سلول‌های چربی را در بخشی از بدن که تحت درمان قرار می‌دهید منجمد کرده و از بین می‌برد. در عرض چند هفته پس از درمان، بدن شما این سلول های چربی مرده را می شکند و آنها را از طریق کبد خارج می کند.

   نواحی کاهش سایز کرایولیپولیز در زنان

   نواحی قابل کاهش سایز کرایولیپولیز
   نواحی قابل کاهش سایز کرایولیپولیز

   نواحی کاهش سایز کرایولیپولیز در مردان

   اهش سایز کرایولیپولیز
   اهش سایز کرایولیپولیز

   عوارض کرایولیپولیز چیست؟

   خطرات و عوارض جانبی برای کاهش سایز با کرایولیپولیزگزارش نشده است.

    در حالی که CoolSculpting به طور کلی بی خطر است، ممکن است برخی از عوارض جانبی را پس از درمان تجربه کنید. برخی از عوارض جانبی رایج کرایو عبارتند از: درد ، ممکن است درد خفیف، سوزش یا درد در محل درمان را تجربه کنید.

    این ممکن است به دلیل دمای سرد شدیدی باشد که درمان استفاده می کند. مطالعه ای در سال ۲۰۱۵ نتایج افرادی را که در مجموع ۵۵۴ روش کرایولیپولیز را طی یک سال انجام دادند، بررسی کرد. بررسی نشان داد که هر درد پس از درمان معمولاً ۳-۱۱ روز طول می کشد و به طور مستقل از بین می رود. تحریک موقت قرار گرفتن در معرض دمای سرد ناشی از کرایولیپولیزممکن است پوست شما را تحریک کند. همچنین ممکن است تغییررنگ موقت پوست ورم کبودی حساسیت پوست اینها معمولاً در عرض چند هفته خود به خود برطرف می شوند.

   و روش لاغری موضعی کرایولیپولیز دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو (FDA) آمریکاست.

   عوارض جانبی رایج پس ازکرایولیپولیز عبارتند از:

   • درد
   •  کبودی
   •  گرفتگی عضلات
   •  اسهال
   • پر شدن گلو

    به گفته ی مرجع اصلی کرایولیپولیز، اینها موقتی هستند و معمولا در عرض چند هفته از بین می روند.

    درد و ناراحتی بعد از عمل ممکن است سه روز بعد دوباره نوسان کند، جایی که عوارض جانبی ممکن است به طور موقت عود کند.

   کانتورینگ بدن با کرایو سرد به ندرت عوارض جانبی جدی ایجاد می کند. با این حال، اینها احتمالاتی هستند که باید قبل از موعد با پزشک خود در میان بگذارید تا بتوانید علائم را تشخیص دهید و به سرعت بهبود یابید.

   برای دریافت نوبت مشاوره رایگان دکتر فهیمه مطلبی شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید.

    من کرایولیپولیز انجام دادم آیا کرایو باعث کاهش وزن هم میشه؟

    لاغری موضعی کرایولیپولیز برای کاهش وزن و یا یک درمان چاقی نیست .استفاده از دستگاه های لاغری مثل دستگاه لاغری موضعی کرایولیپولیز برای تغییرات سایز تجویز می شود.

    آیا کاهش سایز با روش کرایولیپولیز دائمی است؟

    اگر رژیم غذایی را رعایت نکنید و ورزش نکنید به عبارتی لایف استایل درستی نداشته باشید لاغری و تناسب اندام دائمی نخواهد بود با هر روشی که به آن دست یافته باشید. پس توصیه میکنیم در کنار لایف استایل درست و کمک از پزشک روش لاغری موضعی کرایولیپولیز را یک روش کمکی برای لاغری و کاهش سایز نواحی از بدن که چربی مقاوم تری دارند بدانید.

    چگونه باید برای درمان کرایولیپولیز آماده شوم؟

    مهم است که به یاد داشته باشید که CoolSculpting یک روش کاهش وزن نیست. این راهی است برای اصلاح ظاهر خود و حذف چربی های سرسخت پس از کاهش وزن از طریق ورزش و سبک زندگی سالم. معمولاً توصیه می‌شود قبل از انجام درمان‌های CoolSculpting وزن ایده‌آل خود را داشته باشید. این به شما امکان می دهد با درمان های کمتر به بهترین نتایج برسید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا CoolSculpting می تواند برای شما کار کند یا نه و با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای شما وقت مشاوره رایگان لاغری موضعی رزرو کنیم.

    برای هماهنگی مشاوره همین امروز با کلینیک سلامت و زیبایی تماس بگیرید.

    ۰۹۰۱۱۳۹۰۰۴۱

    آیا کرایو با بیهوشی همراه است؟چه مدت استراحت نیاز داره؟

    خیر در لاغری موضعی کرایولیپولیز نیازی به بیهوشی نیست و همچنین از تیغ جراحی استفاده نمیشود پس خونریزی در این روش لاغری صورت نخواهد گرفت.

    این یک روش غیر تهاجمی است و هیچ جای زخمی پس از درمان وجود ندارد. همچنین زمان استراحت یا ریکاوری مورد نیاز نیست. نتایج ممکن است در عرض چند هفته شروع شود و اکثر افراد نتایج کامل را ظرف ۴ ماه پس از درمان نهایی خود تجربه کنند.

    بهترین منطقه جوابدهی در کرایولیپولیز کدام منطقه است؟

    • شکم و پهلو
    • ران
    • چربی زیر سوتین
    •  باسن
    • بازوها

    برخی افراد نیز از آن برای کاهش چربی اضافی زیر چانه استفاده می کنند. درمان هر قسمت مورد نظر بدن حدود ۴۰ دقیقه الی  یک ساعت طول می کشد.

    درمان قسمت های بیشتری از بدن به درمان های CoolSculpting بیشتری نیاز دارد تا نتایج را مشاهده کنید. قسمت های بزرگتر بدن نیز ممکن است به درمان های بیشتری نسبت به قسمت های کوچکتر بدن نیاز داشته باشند.

    به چند جلسه درمان با کرایو یا همان کرایولیپولیز نیاز است؟

    یک جلسه درمانی می تواند در کاهش چربی ناحیه تحت درمان تا ۲۵ درصد موثر باشد. سایر روش‌ها مانند لیپوساکشن می‌توانند تا ۷۵ درصد از چربی بدن شما را در ناحیه تحت درمان تنها با یک درمان از بین ببرند، اما CoolSculpting یک روش کمتر تهاجمی است. اما تعداد جلسات کلی توسط پزشک در جلسه مشاوره لاغری موضعی مشخص می شود.

    در طول یک مشاوره اولیه، ما در مورد زونی که می خواهید هدف قرار دهید و نتایجی که می خواهید به دست آورید صحبت خواهیم کرد.

    هر بیمار متفاوت است، بنابراین هنگام تصمیم گیری برای تعداد جلسات درمانی یا جلسات CoolSculpting، میزان چربی، شکل فعلی و سابقه پزشکی شما را در نظر می گیریم.

    آیا کرایولیپولیز درد دارد؟

    طبق وب‌سایت رسمی Coolsculpting، این شرکت اذعان می‌کند که ممکن است احساس درد ناشی از بی‌حسی ناشی از احساس سرمای ناشی از اپلیکاتور انجماد مورد استفاده در طول این عمل را احساس کنید.

     همچنین ممکن است احساس نیشگون گرفتن و کشش خفیف داشته باشید، زیرا سلول های چربی یخ زده و بیرون کشیده می شوند. چنین اثراتی ممکن است بین ۵ تا ۱۰ دقیقه از زمان درمان ۶۰ دقیقه ای منبع مطمئن باقی بماند. پس از عمل، ممکن است درد همراه با خارش و تورم را تجربه کنید. سطح درد نیز می تواند در بین مناطق درمان متفاوت باشد و شکم آسیب پذیرترین آن است.

    جهت پاسخ به پرسش شما در کنارتان هستیم لطفا با ما تماس بگیرید: ۰۹۰۱۱۳۹۰۰۴۱

    کرایولیپولیز چه تاثیری در لاغری افراد دارد؟

    سلول های چربی به دو درجه حرارت خیلی حساس هستند. کرایولیپولیز روشی است که پزشک از درجه حرارت بسیار پایین حتی تا ۱۰- درجه استفاده می کند. در این درجه حرارت ۱۰-، ۸-، ۹- و حتی تا ۳- اتفاقی که برای سلول های چربی می افتد پدیده ای به نام مرگ سلول چربی است به یک شکلی سلول های چربی کریستالیزه می شوند.

    جهت مطالعه محتوای ۴ دقیقه ای با ما همراه باشید.

     

    جهت تماس با دکتر مطلبی، دکتر پوست ، مو ، زیبایی و لاغری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
    ٨٨۵٠١٣٧٣ – ٨٨۵٠٨٢٨۴ – ٠٩٠١١٣٩٠٠۴١

    کرایولیپولیز چیست؟

    کرایولیپولیز یک روش فوق العاده ای می باشد که از FDA تایید شده است. کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی می باشد که به طور خیلی تاثیرگذار چربی و سلول های چربی را در ناحیه تحت درمان حذف می کند. از ویژگی هایی که کرایولیپولیز را بی همتا می کند استفاده از تکنولوژی با دمای سرد می باشد. همچنین از ویژگی های آن می توان به حذف سلول های چربی، درمان در یک جلسه و غیرقابل برگشت بودن آن اشاره کرد. در واقع کرایولیپولیز روشی است که در آن جراحی صورت نمی گیرد و می تواند جایگزین ایده الی برای لیپوساکشن باشد.

    مزایای کرایولیپولیز

    1. می توان چند قسمت از بدن را در یک زمان مشخص درمان کرد.
    2. به طور کلی دوره درمان حدود ۳ تا ۵ جلسه طول می کشد.
    3. نتایج و تاثیرات آن ثابت شده می باشد.
    4. کیفیت پوست را بهتر می کند.
    5. بعد از ۴ تا ۶ هفته که از اولین جلسه درمان گذشته باشد به راحتی نتایج آن قابل مشاهده است.
    6. روش کاملاً بدون درد می باشد.
    7. بعد از درمان احتیاجی به بستری شدن نیست و می توان به راحتی بدون هیچ گونه مرخصی به فعالیت های روزانه رسیدگی کرد.
    8. کرایولیپولیز روشی غیر تهاجمی می باشد و در خارج از بدن صورت می گیرد.
    9. با کرایولیپولیز می توان در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن به هدف لاغری دست پیدا کرد.
    10. سلول های چربی به واسطه یک روش طبیعی که دفع می باشد از بین می روند.
    11. کرایولیپولیز بدون هیچگونه عوارض و خطری می باشد.
    12. خوش اندامی از نتیجه های کرایولیپولیز می باشد.
    کرایولیپولیز - دکتر فهیمه مطلبی
    لاغری با کرایولیپولیز توسط دکتر فهیمه مطلبی با کیفیت بالا

    سلول هایی که با استفاده از روش کرایولیپولیز تخریب می شوند چه اتفاقی برای آن ها می افتد؟

    سلول هایی که با کرایولیپولیز تخریب می شوند از طریق سیستم لنفاوی در بدن حل می شوند و سپس از بدن دفع می شوند. نگرانی در رابطه با چربی های تخریب شده نداشته باشید. زیرا در قسمت دیگری از بدن تجمع نمی شوند و به مرور زمان از بدن دفع می شوند. با انجام این روش با گذشت زمان ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته اند کوچک تر می شود و فرم زیبایی در این ناحیه به وجود می آید.

    یک جلسه درمانی کرایولیپولیز چه مدت طول می کشد؟

    مدت زمان انجام یک جلسه کرایولیپولیز بستگی به ضخامت ناحیه مورد نظر و تجمع چربی در این ناحیه دارد. در هر فردی سرعت پاسخگویی بدن به این روش متفاوت می باشد. اما به طور کلی در هر جلسه برای هر ناحیه ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان لازم است تا بتوان نتایج مطلوبی را دریافت کرد. در صورتی که در جلسه مشاوره تعیین شود که نیاز است بیشتر از یک ناحیه تحت درمان قرار گیرد، به زمان بیشتری نیاز می باشد و تعداد جلسات افزایس پیدا می کند. تعداد جلسات متناسب با نیاز های فرد تعیین می شود. بعد از بررسی هایی که توسط پزشک صورت می گیرد تعداد جلسات مورد نیاز تعیین می شود.

    آیا نتایج حاصل از کرایولیپولیز دائمی می باشند؟

    نتایج حاصل از کرایولیپولیز کاملاً دائمی می باشد و نگرانی در رابطه با موقتی بودن این روش نداشته باشید. سلول های چربی که با استفاده از این روش تخریب می شوند به وسیله فرآیند طبیعی بدن جذب یا دفع می شود و به هیچ عنوان دو مرتبه رشد نمی کنند. اما مراقبت هایی که بعد از کرایولیپولیز صورت می گیرد دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد که باید به خوبی توسط فرد انجام گیرد.

    کرایولیپولیز - دکتر فهیمه مطلبی
    ارائه خدمات لاغری با کرایولیپولیز با تخفیف ویژه - دکتر فهیمه مطلبی

    با استفاده از این روش می توان کدام نواحی از بدن را درمان کرد؟

    یکی دیگر از سوالات متداولی که در رابطه با کرایولیپولیز پرسیده می شود این است که با استفاده از این روش درمانی می توان کدام یک از نواحی بدن را تحت درمان قرار داد. از جمله قسمت هایی که می توان در آن از کرایولیپولیز استفاده نمود عبارتند:

    1. پهلوها
    2. داخل و بیرون ران
    3. بالا و پایین شکم
    4. چربی های اطراف لگن
    5. چربی های انباشته شده در بازو
    6. باسن

    نتایج حاصل از کرایولیپولیز به چه صورت می باشد؟

    از طریق لاعری با کرایولیپولیز می توان نتایج بسیار خوبی را دریافت کرد. بسته به شرایط فرد، میزان چربی های تجمع شده، ضخامت چربی رسوب کرده و نتایج به دست آمده در هر فردی متفاوت می باشد. طبق تحقیقات انجام شده در این زمینه می توان با استفاده از این روش کاهش ۲۰ تا ۴۰ درصدی چربی را مشاهده کرد. افرادی که مراقبت های بعد از درمان را به خوبی رعایت می کنند و نسبت به توصیه های پزشک خود بی توجه نمی باشند بهترین نتیجه را از این روش درمانی بدست می آورند.

    شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت با مشاوران خبره ما در ارتباط باشید.

    شماره های تماس و آدرس ما :

     
     
     
     
     
    تهران – خیابان مطهری – جنب مترو مفتح – ساختمان پزشکان ۲۳۰ – طبقه ۲-

    با تشکر از همراهی شما سروران گرامی