ماندگاری فیلر چانه

ماندگاری فیلر چانه چقدر است ؟ آیا فیلر چانه بعد از مدتی اثر خود را از دست می دهد؟ چه افرادی نیاز به فیلر چانه دارند ؟بهترین روش برای متوازن سازی اجزای چهره با یکدیگر کدام است ؟

بوتاکس و فیلر یکی از پر طرفدارترین  و ابتدایی ترین خدمات زیبایی می باشد که افراد زیادی خواهان آن هستند، اما خیلی از افراد در رابطه با ماندگاری بوتاکس و فیلر سوال می پرسند، در این مطلب هدف ما بررسی ماندگاری فیلر چانه است شما می توانید برای اطلاع از روند ماندگاری بوتاکس به مطالب پیشین مراجعه کنید .

هماهنگی تمام اجزای صورت با یکدیگر سبب می شود چهره افراد را زیبا تر کند، خیلی از افراد به نسبت سایر اجزای صورت خود چانه های کوچکتری دارند و یا اینکه چانه آن ها با سایر اجزای صورت متقارن نیست ، برای این افراد پروتز چانه می تواند انتخاب خوبی باشد .

هماهنگی اجزای صورت و تعادل بین این اجزا باعث زیبا بودن و جذاب تر شدن صورت می شود. وقتی از نیم رخ به چهرۀ یک فرد نگاه می کنیم چانه مختصری عقب تر از لب پایینی قرار می گیرد. در بعضی از افراد چانه عقب تر از این حد است. اگر میزان عقب بودن زیاد باشد صورت فرد حالت brid face را پیدا می کند و شبیه چهرۀ پرندگان می شود. دراین افراد نیمه میانی صورت و بینی خیلی جلوتر از سایر اجزای صورت است.

در افرادی که چانه های عقب رفته ای دارند، معمولا بینی بزرگتر از آنچه که هست نشان داده می شود خصوصا که فرد به طور طبیعی بینی بزرگی داشته باشد . در این افراد ابتدا بهتر است محل دقیق چانه مورد بررسی قرار بگیرد . گاهی دیده می شود که  چانه عقب نیست تنها، این فک بالایی است که جلوتر از حد معمول خود است . در این شرایط است که می توان با راهکار های مختلف این اختلاف را جبران کرد .

ماندگاری فیلر چانه

ماندگاری فیلر چانه

 راه های جلو آودن چانه

تزریق فیلر

تزریق ژل

پروتز چانه

جراحی قسمتی از استخوان چانه

تزیق فیلر برای برجسته سازی چانه انجام می شود . فیلر طبق بررسی هایی که صورت گرفته است هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد . اما نکته ای که باید در نظر گرفته شود استفاده از برندی است که برای تزریق فیلر استفاده می شود .

دکتر فهیمه مطلبی تززیق فیلر به چانه را در مطب خود انجام می دهند، این روش تزریق کاملا بدون درد است و فرد می تواند در کمترین زمان به فرم ایده آل چانه دست پیدا کنند .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

برجسته سازی چانه با کمک تزریق چربی

تزیق چربی از روش های دیگری است که استفاده می شود، در این روش لازم است تا ابتدا چربی مورد نیاز از ناحیه شکم و یا ران تهیه شود، بعد از آماه سازی این چربی ها، چربی پردازش شده به چانه تزریق می شود . این روش مزایا و معایبی دارد، مزیت این روش در این است که چربی تزریق شده از خود بدن فرد است اما این چربی به دلیل آن که از بدن خود فرد است با سرعت بیشتری جذب بدن می گردد و ماندگاری پایین تری دارد .

ماندگاری تزریق فیلر

تزریق فیلر به نسبت تزریق چربی ماندگاری بیشتری دارد، ولی متاسفانه نمی توان زمان دقیقی را برای آن تعیین کرد، بسته به جنس موادی که استفاده می شود  و بدن هر شخص طول مدت ماندگاری تغییر می کند .اما ترمیم های مکرر می تواند به مرور زمان سبب  افزایش طول مدت ماندگاری تزریق فیلر به چانه شود .

هزینه تزریق فیلر به چانه

بر طبق جنس و مقدار موادی که استفاده می شود هزینه تعیین می گردد .  اما توصیه ما به شما عزیزان این است که در انجام خدمات زیبایی صورت ملاک خود را هزینه قرار ندهید .  دکتر فهیمه مطلبی بعد از بررسی و معاینه شما بهترن روش را برای زیبایی چهره شما پیشنهاد می کنند .

کلام آخر

در آخر می توان گفت، خدمات زیبایی صورت بسیار گسترده است، خیلی از افراد در انتخاب روش زیبایی اشتباه می کنند، به طور مثال تصور می کنند با تزریق بوتاکس به کل صورت می توانند زیبایی چهره خود را دو چندان کنند، در حالی که تنها با تزریق ژل خنده می توانند نواقص چهره خود را از بین ببرند، پس شما می توانید با مراجعه به یک دکتر پوست خوب و مشاوره با آن در رابطه با بهترین روش های جوانسازی صورت مشورت کنید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • هشت + یازده =

Call Now Button