بهترین کلینیک لیزر موهای زائد با دستگاه دایود در مطهری

از آنجایی که موهای زائد می‌توانند برای افراد از نظر ظاهر و راحتی مزاحمت‌هایی ایجاد کنند، روش‌های مختلفی برای از بین بردن آن‌ها به وجود آمده است. یکی از روش‌های موثر و پرطرفدار برای دفع موهای زائد، دستگاه لیزر مو دایود است که در کلینیک‌های مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلینیک زیبایی دکتر مطلبی یکی از مراکز برتر لیزر موهای زائد با دستگاه دایود در مطهری است. این کلینیک به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و تکنولوژی روز، متخصصان باتجربه و کارآزموده و بهره‌گیری از روش‌های پیشرفته و اصولی در انجام درمان، یک مرکز مناسب برای لیزر موهای زائد با دایود در مطهری است.

در لیزر مو با دایود در واقع از تکنولوژی لیزر دایود استفاده می‌شود که به دلیل تخلیه نور به طور خاص برای موهای تیره و ضخیم مثل اکثر ایرانی‌ها مناسب است. لیزر مو با دایود با دقت بالا، موهای زائد را بدون ایجاد آسیب جدی به پوست از بین ببرد.

در این مقاله از کلینیک دکتر مطلبی، به توضیحات بیشتری درباره مزایا و نتایج قابل انتظار از لیزر موهای زائد با دایود در مطهری می‌پردازیم. این کلینیک با تمرکز بر کیفیت خدمات و رضایت مشتریان، به عنوان یک مقصد معتبر برای افرادی که به دنبال حل مشکل موهای زائد و سایر مشکلات پوستی و زیبایی هستند، شناخته می‌شود.

لیزر مو با دایود

لیزر موهای زائد با دایود یک گزینه متناسب با رنگ پوست ایرانی است. در واقع هرچه قدر ملانین موجود در پوست بیش‌تر باشد، رنگ پوست نیز تیره‌تر است. از آنجایی که لیزر نور است و جذب ملانین‌ها می‌شود، شاید تا حدودی اثر لیزر روی پوست‌های روشن کم‌تر می‌شود. اینجاست که لیزر موهای زائد با دایود از راه فرا می‌رسد و به کمک افراد زیبا جو می‌آید.

لیزر دایود، با طول موج ۸۱۰ نانومتر به خوبی در لایه‌های پوست نفوذ می‌کند و به همین دلیل از سد ملانین‌های سطحی پوست می‌گذرد و جذب آن‌ها نمی‌شود. بلکه به خوبی جذب رنگ‌دانه‌های پوست می‌شود و به خوبی کار از بین بردن موهای زائد را انجام می‌دهد. خب طبیعی است که هرچه قدر خود موها نیز تیره‌تر باشند و رنگ‌دانه‌های بیش‌تری داشته باشند، لیزر به کمک گرما به خوبی ریشه و فولیکول مو را از بین خواهد برد.

مطالب بیشتری بخوانید
دکتر پوست خوب در تهران

لیزر مو با دایود در واقع مستقیم جذب فولیکول مو می‌شود و به همین دلیل نتیجه لیزر موهای زائد با دایود  آسیب پوستی کم‌تر و از بین بردن موهای راحت‌تر می‌شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت در مطهری       

ویژگی‌های لیزر موهای زائد با دایود

دستگاه لیزر موهای زائد با دایود، ویژگی‌های متعددی دارد که آن را به یک گزینه مناسب برای رفع موهای زائد می‌کند. مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه به شرح زیر است.

 • دستگاه لیزر دایود دارای طول موج بالایی است که برای رفع موهای زائد نتایج قابل ‌توجهی را به ارمغان می‌آورد. این طول موج بالا باعث نفوذ عمیق‌تر اشعه لیزر در لایه درم می‌شود و درصد بیشتری از انرژی گرمایی لیزر به فولیکول مو رسیده و موها را به خوبی از بین خواهد برد.
 • دستگاه لیزر دایود دارای سرعت شات بسیار بالا است و به دلیل فرکانس بالایش سریعاً موهای مزاحم را از بین خواهد برد.
 • قدرت بالای خنک‌کننده‌های استفاده شده در دستگاه لیزر دایود برای کاهش درد بسیار مهم است. با استفاده از فناوری خنک‌کننده جدید و قوی به قسمت دستی دستگاه، درد کمتری در رفع موهای زائد احساس می‌شود. همین مسئله دایود را گزینه‌ای مناسب برای انواع پوست مخصوصاً پوست‌های حساس تبدیل می‌کند.

نواحی استفاده لیزر مو با دایود

برای از بین بردن موهای زائد از لیزر دایود تقریباً در کل بدن می‌توان استفاده کرد. لیزر به دلیل گرمایی که ایجاد می‌کند فقط برای چشم خطرناک است و بهتر است در حوالی چشم استفاده نشود. وگرنه در جاهای دیگر بدن لیزر مو با دایود منعی ندارد. از لیزر موهای زائد با دایود می‌توان در نواحی قفسه سینه، شکم، پشت لب، صورت و گردن، کمر، زیر بغل و کل دست و پا استفاده کرد.

نواحی استفاده لیزر مو با دایود

مزایا لیزر دایود

مزایا لیزر دایود آن قدری هستند که با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید. در ادامه مزایا لیزر دایود را معرفی و بررسی خواهیم کرد.

 • عملکرد لیزر مو با دایود خیلی سریع است. لیزر دایود قادر است در زمان کوتاهی تعداد زیادی از موهای زائد را از بین ببرد. همین مسئله باعث می‌شود تا زمان هر جلسه و تعداد جلسات درمانی به طور قابل توجهی کاهش یابد.
 • یکی دیگر از مزایا لیزر دایود داشتن یک خنک‌کننده قوی است. خنک‌کننده قوی دایود باعث می‌شود تا درد به شدت کاهش یابد و شخص دچار سوزش نمی‌شود.
 • دستگاه لیزر دایود یک روش دائمی برای رفع موهای زائد است و با خیال راحت می‌توان از آن در نواحی مختلف بدن استفاده کرد.
 • لیزر دایود با استفاده از نور لیزر به طور دقیق و مستقیم روی موهای زائد تمرکز می‌کند و با ایجاد حرارت، ریشه مو را تخریب می‌کند بدون ایجاد آسیب به بافت پوستی اطراف و با ایمنی بالا کارش را انجام می‌دهد.
مطالب بیشتری بخوانید
درمان قطعی کک و مک با لیزر

دستگاه لیزر دایود برای انجام درمان سریع و راحت طراحی شده است.

عوارض لیزر دایود

 • به دلیل تحریک پوست با گرمای لیزر، قرمزی، تورم و التهاب تا یک هفته بعد از لیزر موهای زائد با دایود مکن است رخ بدهد ولی این امر خیلی جدی و مهم نیست.
 • دستگاه لیزر دایود دارای شدت نور بالایی است. بنابراین تمام افراد حاضر در اتاق باید از عینک مخصوصی استفاده کنند تا از آسیب دیدن چشم‌ها جلوگیری کنند.
 • لیزر مستقیماً بر روی رنگ‌دانه یا ملانین پوست تأثیر می‌گذارد و ممکن است باعث تغییر رنگ موقت پوست شود. این اثر بیشتر در پوست‌های لطیف و آسیب‌پذیر قابل مشاهده است و ممکن است موقتاً روی پوست تیزگی ایجاد شود.
 • ممکن است بعد از لیزر پوسته‌پوسته شدن و یا زخم‌های بسیار خفیف روی پوست مشاهده شود، اما این عوارض معمولاً در ۲۴ ساعت بعد بهبود می‌یابند. به‌هیچ‌وجه پوسته‌پوسته‌ها را خودتان نکنید و اجازه دهید که خودشان بریزند.
 • در بعضی افراد ممکن است به ندرت سوختگی‌های سطحی روی پوست ایجاد شود. این سوختگی‌ها اغلب در چند روز اول پس از لیزر ایجاد می‌شوند و با گذشت زمان بهبود می‌یابند.
 • در صورت انجام لیزر توسط افراد غیرمتخصص یا در مراکز غیر معتبر، به دلیل سرعت شات بالای دستگاه لیزر، ممکن است خطر سوختگی پوستی برای بیمار وجود داشته باشد. درهرصورت، برای جلوگیری از عوارض جانبی و تسریع در بهبودی پس از لیزر مو با دایود، توصیه می‌شود که همیشه نکات پس از درمان را رعایت کنید و در صورت وجود هرگونه علامت نامطلوب یا سوال، به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.
مطالب بیشتری بخوانید
بهترین کلینیک لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت در مطهری

قبل از لیزر مو با دایود

قبل از انجام لیزر مو با دستگاه دایود، باید موارد زیر را رعایت کنید تا بتوانید نتیجه خوبی از لیزر موهای زائد خود با دایود ‌به دست بیاورید.

پیش از لیزر، از روی ناحیه مورد درمان هرگونه آرایش یا لوسیون را پاک کنید. این اقدام می‌تواند به بهبود کیفیت و دقت درمان کمک کند. پوست باید تمیز و خالی از هرگونه روغن، کرم یا لوسیون باشد.

موهای زائد ناحیه مورد درمان را روز قبل از جلسه لیزر بتراشید. این کار باعث می‌شود لیزر به طور مستقیم بر روی ریشه مو تمرکز کند و به کارایی درمان کمک کند.

لیزر، به‌هیچ‌عنوان به کسانی که سولاریوم انجام داده‌اند، توصیه نمی‌شود. بهتر است تا ۴ هفته قبل از لیزر از برنزه کردن ناحیه مورد درمان اجتناب کنید.

برای نواحی حساس مانند بیکینی، نیم ساعت قبل از درمان ناحیه را با پماد لیدوکایین آغشته کنید و با روکش نایلونی بپوشانید تا به خوبی جذب شود.

از کندن موهای زائد ناحیه مد نظر از ریشه با استفاده از موچین اجتناب کنید. این کار باعث می‌شود موها به طور کامل در مرحله رشد باشند.

قبل از شروع لیزر، پزشک خود را در جریان سوابق بیماری‌ها و داروهایی که مصرف می‌کنید قرار دهید. این اطلاعات می‌تواند برای پزشک در تنظیم درمان مناسب شما مفید باشد. اگر سابقه ابتلا به ویروس تبخال یا آفت را دارید، قبل از لیزر مو اقدام به درمان آن‌ها نکنید. این اقدام ممکن است باعث بیرون ریختن بیشتر این علائم شود. بهتر است با پزشک خود در این مورد مشورت کنید.

با رعایت این نکات قبل از انجام لیزر مو با دستگاه دایود، می‌توانید از بهترین نتایج درمانی بهره‌مند شوید و مخاطرات احتمالی را به حداقل برسانید. بهتر است قبل از انجام لیزر با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید تا درمان به‌طور اصولی صورت پذیرد.

مطالب بیشتری بخوانید
آیا لیزر درمانی برای پوست تیره رنگ امکان پذیر است؟

بعد از لیزر موهای زائد با دایود

برای کاهش قرمزی و التهاب پوست پس از لیزر، می‌توانید از محصولات مرطوب‌کننده و ضدالتهاب محلی در محل درمان استفاده کنید. این محصولات می‌توانند به تسکین و آرامش پوست کمک کنند.

چون که پوست بعد از درمان لیزر، حساس می‌شود بهتر است بعد از آنجا تا مدتی از نور مستقیم آفتاب دوری کنید و حتماً از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

حداقل تا ۴ ساعت بعد از لیزر، از شست‌وشوی ناحیه درمانی با آب یا مواد شوینده اجتناب کنید. این اقدام می‌تواند به حفظ و آرامش پوست کمک کند.

درصورتی‌که ناحیه درمان شامل نواحی حساس مثل بیکینی و زیر بغل است، از پوشیدن لباس‌های تنگ روی این نواحی خودداری کنید. لباس‌های تنگ می‌توانند پوست را تحریک کنند.

مهم است که پس از انجام لیزر مو با دایود برای گرفتن بهترین نتیجه، توصیه‌ها و دستورات پزشک خود را به‌دقت دنبال کنید. هرگونه سوال یا نگرانی را با پزشک خود در میان بگذارید.

تعداد جلسات لیزر مو با دایود

در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی برای مشخص کردن تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دایود وجود دارد. پس برای تعیین دقیق جلسات بر اساس ضخامت موها، جنسیت و ناحیه درمان، باید نظر پایانی را پزشک متخصص بدهد. درهرصورت برای لیزر موهای زائد با دایود، به ۶ الی ۱۰ جلسه با فاصله ۶ الی ۸ هفته از هم نیاز است.

لازم است بدانید پس از گذراندن کامل این دوره دیگر باید با موهای زائد تا مدت‌ها خداحافظی کنید. به همین دلیل است که تقریباً هرکسی لیزر مو با دایود انجام داده است، از نتیجه آن راضی است.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دایود

قیمت لیزر دایود در مطهری

قیمت لیزر دایود بستگی به عوامل گوناگونی دارد. کیفیت دستگاه، تخصص پزشک، تعداد شات‌ها و جلسات لیزر و نواحی انتخابی همگی می‌توانند در قیمت لیزر دایود در مطهری تاثیرگذار باشند. پیروی از توصیه‌های پزشک و اطلاعات درست در مورد لیزر موهای زائد با دایود، کلید بهبودی سریع‌تر و نتایج بهتر خواهد بود. با انجام مشاوره لازم و انتخاب متخصصان ماهر، شما می‌توانید به ظاهری زیبا و اعتمادبه‌نفس بیشتر دست پیدا کنید.

مطالب بیشتری بخوانید
بهترین روش درمان منافذ باز پوست

برای استعلام قیمت لیزر دایود در مطهری می‌تواند همین حالا با کلینیک دکتر مطلبی تماس بگیرید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم دو مقاله زیر را مطالعه کنید تا بیشتر با قیمت لیزر برای آقایان و بانوان آشنا شوید:
قیمت لیزر موهای زائد برای آقایان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد واژن و صورت؛ آیا لیزر موهای زائد عوارض دارد؟

سخن پایانی

لیزر موهای زائد با دایود یک روش موثر و پیشرفته برای از بین بردن موهای مزاحم و اضافی است. این فرآیند باید توسط متخصصان ماهر و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته انجام شود. لیزر دایود دستگاهی کاملاً متناسب با زنگ پوست ایرانیان است و قدرت بالایش تا مدت‌ها مشر موهای زائد را کم می‌کند. با رعایت دستورات و مراقبت‌های پس از درمان، می‌توانید نتایج بهتری برای پوست خود به دست آورید.

ما در کلینیک دکتر مطلبی امیدواریم که این مقاله برای شما اطلاعات مفیدی را فراهم کرده باشد و شما بتوانید با اطلاعات کافی تصمیم‌ مناسب بگیرید. پوستی صاف، بی‌مو و زیبا در دسترس شماست و با لیزر موهای زائد با دایود، به راحتی می‌توانید به آن دست‌ یابید.

لیزر موهای زائد با دایود در مطهری

در این مقاله در سایت کلینیک زیبایی دکتر مطلبی به معرفی و بررسی لیزر موهای زائد با دایود در مطهری پرداختیم و امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت و آگاهی قیمت لیزر دایود در مطهری می‌توانید با شماره‌های کلینیک زیبایی دکتر مطلبی تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را در مورد لیزر بدن آقایان را از مشاوران ما دریافت کنید.

شماره های تماس و آدرس ما :

 
 
 
 
 
تهران – خیابان مطهری – جنب مترو مفتح – ساختمان پزشکان ۲۳۰ – طبقه ۲

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *