قیمت لیزر موهای زائد برای آقایان در سال 1402 چقدر است؟

لیزر موهای زائد یک روش شناخته‌شده و مورد قبول در جامعه می‌باشد. از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر برای آقایان در سال‌های اخیر خیلی پرطرفدار شده است و بسیار کاربردی می‌باشد. لیزر بدن آقایان به دلیل راحتی آن مور استقبال واقع شده و دیگر آقایان را از دست شیو کردن دائمی و هر روزه راحت می‌کند. موهای زائد برای آقایان مخصوصاً در فصل‌های گرم سال به شدت آزاردهنده می‌باشند و در بعضی نواحی مثل کمر حتی می‌توانند مشکل‌ساز شوند.

در این مقاله از کلینیک زیبایی دکتر مطلبی به بررسی لیزر موهای زائد آقایان، فرآیند انجام این روش درمانی، عوارض ممکن و مزایای آن خواهیم پرداخت. پس اگر آقایی هستید که قصد لیزر فول‌بادی دارید، باید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

جهت مطالعه محتوای ۴ دفیقه ای زیر با ما همراه باشید.

 

 

لیزر موهای زائد آقایان

لیزر مو مردان روشی بسیار پرکاربرد برای مقابله با موهای زائد است. لیزر به کمک پالس و انرژی نور، ریشه و فولیکول مو را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در واقع به کمک لیزر فولیکول مو سوزانده می‌شود و دیگر در آن ناحیه امکان رشد مو وجود نخواهد داشت. البته میزان تراکم موها در یک ناحیه تاثر مستقیمی در جواب دادن لیزر موهای زائد آقایان دارد.

در نظر داشته باشید با لیزر بدن آقایان فقط فولیکول‌ها و موهایی که در مرحله نهایی رشد هستند از بین می‌روند. به همین دلیل است که لیزر موهای زائد آقایان باید در چند جلسه انجام شود تا از رشد موها در سطوح عمیق‌تر نیز جلوگیری شود. لیزر بدن آقایان تمامی موها در مرحله رشد را از رده خارج کرده و از بین می‌برد. البته توجه داشته باشید که لیزر نمی‌تواند از رشد فولیکول‌ها در آینده جلوگیری کند و رشد دوباره موها به سیستم بدنی شخص مرتبط است اما قطعاً شما با انجام لیزر تا مدت زیادی و حدوداً ۲ سال از شر موهای زائد خلاص خواهید شد.

مزایای لیزر مو مردان

آقایان دارای موهای زائد زیاد هستند که ممکن است موجب آزار و ناراحتی آن‌ها شوند. حذف موهای زائد با لیزر روشی مناسب برای این آقایان است.

در واقع لیزر بدن آقایان موثرترین روش حذف موهای زائد است. لیزر موهای مردان را به صورت دائمی حذف می‎کند. همچنین در مقایسه با روش‌های دیگر مانند اصلاح با تیغ و اپیلاسیون به طور کامل و بدون رشد مجدد حذف می‌کند.

لیزر بدن مردان روشی ایمن و بدون خطر است. از طرفی لیزر بدن مردان، با حذف موهای زائد، پوست صاف و بدون مو را برای شخص به ارمغان آورده و باعث افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر شخص نیز می‌شود.

شما با لیزر از دست شیو کردن و اپیلاسیون راحت می‌شوید. از طرفی لیزر مو آقایان خیلی سریع و راحت است و به کمک آن در زمان نیز صرفه‌جویی می‌شود. اصلاح با تیغ و اپیلاسیون نیاز به تکرار در دوره‌های مختلف دارد و شخص را کلافه می‌کند.

نظافت شخصی با لیزر مو مردان به شدت راحت می‌شود و به کمک آن دیگر نگران عرق کردن زیاد یا خارش نخواهند بود. یکی دیگر از مزایا لیزر از بین رفتن خطر بازگشت و پیچیدن موها به زیر پوست در قسمت پایین کمر و بین دو شکاف باسن است که موجب کیست عفونی می‌شود.

مطالب بیشتری بخوانید
لیزر درمانی برای چه کسانی ممنوع است!
قیمت لیزر موهای زائد آقایان

نواحی مناسب لیزر بدن آقایان

لیزر موهای زائد آقایان در تمامی بدن به جز پلک‌ها می‌توان انجام داد. نواحی مناسب و مستعد برای لیزر مردان شامل قفسه سینه، کمر، شکم، صورت و گردن، بین ابرو، زیر بغل، پا، باسن و ناحیه تناسلی می‌شود که پرکاربردترین آن‌ها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

لیزر مو مردان؛ قفسه سینه

موهای سینه مردان از تراکم بالایی برخوردار است و بعضی مواقع تا چسبیده به زیر گردن نیز رشد می‌کنند. به همین دلیل کمی از لحاظ ظاهری و هم از نظر بهداشتی شخص را اذیت می‌کنند.

استفاده از لیزر موهای زائد سینه باعث کاهش تراکم موهای سینه، کاهش تعریق و بوی نامطبوع بدن، حذف موهای زائد و پیش‌گیری از تحریکات پوستی ناشی از تیغ و اپیلاسیون می‌باشد. با حذف موهای زائد، تحریک پوست سینه کاهش می‌یابد و پوست شما صاف و بدون مو خواهد شد. همچنین، این روش می‌تواند به شما کمک کند تا از تراکم موهای سینه خود کاسته و بدون نگرانی از آلودگی‌ها و مشکلات حاصل از این موها، پوست صاف و تمیزی داشته باشید.

لیزر موهای زائد آقایان؛ کمر

در بسیاری از مردان، موهای زائد بر روی بخشی از کمر یا حتی تمامی نواحی آن، مشکلی شایع است که باعث خارش و آلودگی پوست می‌شود. با توجه به محل قرارگیری این موها و عدم دسترسی آسان به آن‌ها، حذف آن‌ها با استفاده از روش‌هایی مانند تیغ یا وکس برای بسیاری از مردان دشوار است. اما با استفاده از لیزر موهای زائد، می‌توان به راحتی این موهای زائد را حذف کرد و از خارش و آلودگی ناشی از آن‌ها جلوگیری کرد. همچنین، لیزر موهای زائد می‌تواند به عنوان یک روش کارآمد برای حذف کامل موهای کمر به کار رود و مردان را از مشکلاتی که ناشی از وجود موهای زائد بر روی کمرشان است، رهایی بخشد.

لیزر مو صورت و گردن مردان

لیزر موهای صورت و گردن مردان، برای حذف موهای زائد و ناخوشایند در نواحی صورت از جمله بین ابروها، تنظیم ریش، گوش‌ها، بینی و پیشانی استفاده می‌شود. همچنین در نواحی گردن و زیر چانه نیز می‌توان از لیزر برای حذف موها استفاده کرد. حذف موهای گردن و زیر چانه با لیزر به مردان کمک می‌کند تا در اصلاح صورت به راحتی و بدون جراحت سطحی، موهای ناخوشایند را حذف کنند. همچنین با کمک لیزر می‌توان ریش‌های صورت را به صورت دائمی مرتب و منظم کرد و حجم و تراکم ریش را کاهش داد. در مواردی که مردان از داشتن ریش لذت نمی‌برند، می‌توانند با استفاده از لیزر، ریش خود را به صورت دائمی حذف کنند. در کل، لیزر موهای صورت و گردن مردان بهبود در بهداشت فردی شخص و افزایش اعتماد به نفس فرد در اثر بهبود در ظاهر فرد را به دنبال دارد.

لیزر موهای صورت و گردن برای آقایان می‌تواند یک راه حل ایده آل برای حذف موهای زائد و ناهنجار و به دست آوردن یک ظاهر تمیز و مرتب باشد. این روش به دلیل اینکه امنیت بالایی دارد و به کمک یک پزشک مجرب و متخصص انجام می‌شود، برای مردانی که به دنبال راهی دائمی برای حذف موهای صورت هستند، پیشنهاد می‌شود.

لیزر ناحیه تناسلی و باسن آقایان

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و باسن، یک روش جدید و پیشرفته برای حذف موهای زائد این نواحی حساس است. با استفاده از لیزر، موهای زائد این نواحی به طور دقیق و بدون درد و صدمه، حذف می‌شوند. با این روش، از مشکلاتی مانند عدم دسترسی، خارش، سوزش و جراحت که معمولاً با استفاده از روش‌های سنتی مانند تیغ و وکس برای حذف موها بوجود می‌آید، جلوگیری می‌شود.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و باسن با حفظ حریم خصوصی انجام می‌شود و ناحیه تناسلی با حوله پوشانده می‌شود تا شخص احساس راحتی داشته باشد. علاوه بر این، فرآیند حذف موها با لیزر بسیار سریع و آسان است و در چند جلسه انجام می‌شود.

لیزر بدن آقایان؛ زیر بغل

لیزر موهای زائد آقایان در ناحیه زیر بغل یکی از کاربردهای مفید این فناوری است که آقایان زیادی را از دست شیو دائمی زیر بغل راحت کرده است. موهای زیر بغل می‌توانند باعث آلودگی، تعرق زیاد و بوی نامطبوع شوند که ممکن است برای بسیاری از آقایان آزاردهنده باشد. با استفاده از لیزر موهای زائد زیر بغل، می‌توان به شکل دائمی و بدون هیچ‌گونه خارش و دردی از موهای این ناحیه خلاص شد.

قیمت لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای پا

لیزر موهای زائد پا، یکی از روش‌هایظ لیزر بدن مردان قرار نیست برای کسی پیش بیاید و به کمک آن می‌توان به راحتی از شر این موهای مزاحم خلاص شد.

مطالب بیشتری بخوانید
دکتر پوست خوب در تهران

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

عوارض لیزر موهای زائد آقایان خیلی موارد خاصی نیست و اگر هم چیزی پیش بیاید خیلی زود برطرف خواهد شد و جای نگرانی نیست. در کل لیزر بدن مردان روشی بی‌خطر و موثر است. حتی لیزر مو مردان در ناحیه تناسلی هم مشکلی برایشان ایجاد نخواهد کرد.

افسانه‌های در رابطه با سرطان‌زا بودن و یا نابارور شدن مردان وجود دارد که همین‌جا صریحاً به شما می‌گوییم که این‌ها فقط زاده ذهن‌های ناآگاه است و تا حالا لیزر در هیچ‌جای دنیا چنین مشکلاتی را برای مردان ایجاد نکرده است.

لیست عوارض لیزر موهای زائد آقایان را در زیر مشاهده می‌کنید.

  • احتمال بروز التهاب و عفونت پوستی
  • احتمال بروز قرمزی، خارش و سوزش
  • احتمال بروز تغییرات رنگ پوستی و پیگمانتاسیون
  • احتمال بروز سوختگی پوستی در صورت استفاده‌ی نادرست از دستگاه لیزر
  • احتمال بروز جوش‌های پوستی
  • احتمال بروز علائم ناخوشایند مانند خشکی و ترک‌های پوستی

به هر حال، همه این عوارض پس از چند روز تا چند هفته بهبود پیدا می‌کنند و برای جلوگیری از بروز آن‌ها، بهتر است قبل از انجام لیزر، به صورت دقیق با پزشک خود مشورت کنید و نکات لازم را رعایت کنید.

عملکرد دستگاه لیرز موهای زائد آقایان

دستگاه لیزر موهای زائد برای حذف موهای زائد در بدن آقایان از پالس‌های نوری استفاده می‌کند. این پالس‌های نوری به داخل پوست نفوذ کرده و خودشان را به فولیکول‌های مو می‌رسانند. این انرژی لیزر موجب تخریب ریشه و فولیکول مو می‌شود و مو توانایی رشد دوباره را نخواهد داشت. این فرایند برای موهایی که در فاز رشد قرار دارند اثرگذار است. برای داشتن نتایج بهتر، لازم است که فرایند در طی چندین جلسه برگزار شود تا فولیکول‌های تمام موهای بدن از بین بروند. در حین انجام فرایند، از داروی بی حسی موضعی برای کاهش سوزش استفاده می‌شود و پوست با ژل یخی یا وسیله سرمایشی خاصی محافظت می‌شود. پس از پایان فرایند، همچنین به شما پک یخ، پماد و لوسیون ضد التهاب داده شود تا به کمک آن سوزشی را حس نکنید.

اقدامات لازم قبل از مراجعه برای لیزر موهای زائد مردان

اصلاح کردن: ناحیه تحت درمان را شب قبل از جلسه درمانی با تیغ اصلاح کنید.

وکس انجام ندهند: چهار هفته قبل از وقت ملاقات وکس انجام ندهید؛ زیرا رنگدانه‌های موجود در فولیکول مو برای درمان موثر توسط لیزر نیاز می‌باشند.

از برنزه کردن پوست خود بپرهیزید: از هر نوع کرم پوستی که پوست را تیره می‌کند بپرهیزید. اگر به تازگی برنزه کردید یا پوست خود را تیره تر کرده اید، امکان دارد پزشک کرم روشن کننده نیز برای شما تجویز کند.

از داروهای رقیق کنند خون اجتناب کنید: در مورد پرهیز از داروهایی مانند آسپرین یا داروهای ضد التهابی قبل از درمان از پزشک خود پرس و جو کنید

از آفتاب دوری کنید: از هفت روز قبل از درمان با لیزر از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم و اشعه UV خودداری فرمایید.

قبل و بعد از لیزر بدن آقایان

قبل از انجام لیزر موهای زائد، پوست باید تمیز و عاری از هرگونه لوسیون و رنگدانه و مام و اسپری باشد. قسمت تحت درمان لیزر باید حتماً شیو شده و عاری از هرگونه مو باشد. در صورت استفاده از کرم بی حسی موضعی، باید قبل از لیزر کاملاً با اب و شامپو شسته شود. بعد از لیزر، پوست احتمالا بلافاصله قرمز شده و فولیکول‌های مو برجسته می‌شوند.

برای دستیابی به بهترین نتایج، بعد از انجام لیزر از نور آفتاب و ورزش باید خودداری شود و در معرض گرمای بیش از حد مثل دوش و استخر نیز نباشید. همچنین بهتر است چند روزی لباس‌های گشاد بپوشید و عرق نکنید. نور لیزر فقط موهایی را که به طور فعال رشد می‌کنند هدف قرار می‌دهد، بنابراین جلسات متعددی برای درمان تمامی موها نیاز است و نتیجه برای افراد مختلف متفاوت است.

قیمت لیزر موهای زائد آقایان

قیمت لیزر موهای زائد مردان به عوامل گوناگونی بستگی دارد که در ادامه آن‌ها را با هم بررسی خواهیم کرد.

اولین عامل تاثیرگذار در قیمت لیزر موهای زائد آقایان تکنولوژی دستگاه لیزر مورد استفاده است. دستگاه‌های لیزر با تکنولوژی بالاتر بیش‌ترین توان و کارایی را دارند که در نتیجه هزینه بالاتری نیز دارند.

تعداد شات‌های شلیک لیزر، تعداد جلسات مورد نیاز، محل انجام لیزر و تخصص پزش از سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت لیزر موهای زائد مردان می‌باشند.

قیمت لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک دکتر مطلبی در اردیبهشت ۱۴۰۲، فول‌بادی یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان است که اگر اتفاق خاصی مثل نوسان شدید ارزی و قیمت دستگاه‌ها رخ ندهد این قیمت تا پایان سال ثابت می‌باشد.

سخن پایانی

در پایان می‌توانم بگویم که لیزر موهای زائد آقایان در حال حاضر یکی از روش‌های پرکاربرد برای رهایی از موهای مزاحم است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به تجهیزات به‌روز، این روش بسیار موثر و ایمن‌تر شده است. با انجام تست‌های لازم و درمان مناسب، می‌توانید از این روش برای حذف موهای زائد بهره بگیرید. پس اگر می‌خواهید از موهای زائد خود راحت شوید و به دنبال یک راهکار دائمی هستید، لیزر موهای زائد را به عنوان یک گزینه جدی مد نظر قرار دهید. با انتخاب یک پزشک متخصص مجرب و ماهر در این زمینه، می‌توانید از نتایج بسیار خوبی بهره‌مند شوید.

در این مقاله در سایت کلینیک زیبایی دکتر مطلبی به معرفی و بررسی لیزر موهای زائد آقایان پرداختیم و امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت و آگاهی از قیمت لیزر موهای زائد آقایان می‌توانید با شماره‌های کلینیک زیبایی دکتر مطلبی تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را در مورد لیزر بدن آقایان را از مشاوران ما دریافت کنید.

شماره های تماس و آدرس ما :

 
 
 
 
 
تهران – خیابان مطهری – جنب مترو مفتح – ساختمان پزشکان ۲۳۰ – طبقه ۲-

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی

مطالب بیشتری بخوانید
کشیدن پوست صورت بدون عمل و بیهوشی + قیمت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *