ماندگاری ژل لب ریوانس

قیمت ژل لب ریوانس چقدر است؟

لب نقشی اساسی در زیبایی چهره افراد ایفا می‌کند. لب‌های درشت‌تر و حجیم، عموماً در میان مردم یک عامل برای جذابیت شناخته می‌شود. به همین دلیل شاید خیلی از افراد که لب‌های کوچکی دارند، باعث ناراحتیشان بشود. البته که لب‌های کوچک هم زیبا هستند، اما دیگر این روزها کسی غصه‌ی لب‌های کوچک را نمی‌خورد و به راحتی با کمک ژل‌های لب می‌تواند به فرم و حجم دلخواهش برسد.

 البته یکی از عواملی که در تاثیرگذاری ژل لب موثر و مهم است برند آن است. ژل لب ریوانس یکی از بهترین و موثرترین برندهای ژل لب است که در ایران نیز کاربرد زیادی دارد. در این مقاله از کلینیک زیبایی دکتر مطلبی به معرفی و بررسی ژل لب ریوانس می‌پردازیم که امیدواریم برای شما مفید باشد.

ژل لب ریوانس

ژل لب ریوانس کیس

گرفتن نتیجه دلخواه و مناسب از تزریق ژل لب به دو مورد خیلی مهم بستگی دارد. یکی رعایت ظرافت‌های تزریق ژل است که یک متخصص با تجربه راحت می‌تواند آن را انجام دهد. مورد دیگر برند ژل لب می‌باشد که تعیین‌کننده نتیجه این متد می‌باشد. یک ژل لب خوب باید بر پایه هیالورونیک اسید باشد. دلیلش هم این است که این ماده خودش در بدن وجود دارد و شخص دچار آلرژی و حساسیت نمی‌شود. ژل لب ریوانس کیس محصول کشور کانادا یکی از بهترین برندهای ژل لب در بازار با کیفیت بالا و مطابق استانداردهای جهانی و تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) می‌باشد که طرفداران زیادی هم دارد.

یکی از عوامل کیفیت بالای ژل لب ریوانس کیس استفاده از تکنیک Thinofix در ساخت آن است. در واقع ژل لب ریوانس کیس با مواد اولیه با کیفیت و آزمایش‌های متعدد، طوری پیشرفته طراحی و تهیه شده که یک تجربه تزریق آسان و نتیجه و فرم طبیعی و ماندگار را برای شخص به همراه داشته باشد. هیالورونیک اسید موجود در ژل لب ریوانس کیس به صورت ذرات کروی و یکنواخت و ریزتر از سایر برندهای دیگر می‌باشد که همین مسئله باعث ایجاد ورم کم‌تر روی لب می‌شود. طراحی ویژه ژل لب ریوانس کیس برای تقویت لب‌ها، فرم دادن و حجم‌دهی بسیار کاربردی می‌باشد.

مزایا ژل لب ریوانس

استفاده از ژل لب ریوانس باعث ایجاد بافت نرم همراه نتیجه فوری و ماندگاری بالا می‌باشد. البته که نتایج هیچ فیلری دائمی نیست، ژل ریوانس با هر تمدید ماندگاری بیش‌تری از خودش نشان می‌دهد. ژل لب ریوانس کیس بدون منشا حیوانی با فرم‌دهی عالی و ورم کم، آن هم بدون نیاز به دوران نقاهت یک گزینه عالی با مزایای بسیار می‌باشد. مزایا ژل لب ریوانس کم نیستند که لیستی از آن‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید.

  • حفظ زیبایی طبیعی
  •   بدون عوارض جانبی
  •   بدون دوران نقاهت و مراقبت بعدی
  •   تزریقی آسان
  •   نتیجه فوری
  •   فرم‌دهی عالی
  •   فرمول انحصاری
  •   شکل دهی بسیار آسان
  •   بدون منشا حیوانی

 

مزایای ژل لب ریوانس

کاندیدای ژل لب ریوانس

اگر کسی بالای ۱۸ سال سن داشته باشد و از نظر جسمانی نیز سالم باشد، باید به حفظ سلامت پوستش اهمیت بالایی بدهد. با داشتن انتظارات و اهداف واقع‌بینانه ژل لب ریوانس بهترین گزینه برای او می‌باشد. نتیجه نرمال و احساس یک لب حجیم طبیعی از مواردی هستند که افرادی که قرار است بار اول تزریق ژل لب انجام دهند را به سمت ریوانس می‌کشاند.

تاثیر فیلر لب ریوانس کیس

ژل لب ریوانس کیس باعث برگشت حجم از دست رفته لب‌ها و افزایش برجستگی آن می‌شود. هم‌چنین جدا از فرم و حجم لب، ژل لب ریوانس خطوط و چین و چروک اطراف دهان را نیز نرم کرده و محو می‌کند.  در واقع ژل لب ریوانس می‌تواند خطوط رژ لب را از بین برده و عدم تقارن لب‌ها را از بین می‌برد. خیلی زود بعد از تزریق ریوانس کیس، افراد می‌توانند نتیجه آن را لمس کنند و پس از چند روز نتیجه بهبود یافته کاملاً مشاهده می‌شود و این روند ادامه‌دار نیز خواهد بود.

ماندگاری ژل لب ریوانس

اگر یک عدد بدون بازه زمانی بخواهیم برای ماندگاری ژل لب ریوانس نام ببریم، می‌توانیم بگوییم که ماندگاری ژل لب ریوانس یک سال است. البته با توجه به شرایط هر شخص مثل میزان استرس و نگرانی فرد و همچنین واکنش بدن او ماندگاری ژل لب ریوانس بین ۹ تا ۱۵ ماه می‌باشد. البته اگر در زمانی که نتیجه ریوانس در حال کم شدن است، اگر فرد آن را تمدید کند، در دوره بعدی ماندگاری ژل لب ریوانس بیش‌تر نیز می‌شود.

آیا ژل لب ریوانس ایمن است؟

جواب این سوال یک کلمه است و آن هم فقط “بله” می‌باشد. نه تنها ژل لب ریوانس یک ماده بی‌خطر و ایمن است، بلکه ریسک ایجاد زخم آن هم به دلیل فرمول انحصاری و سازگاری با زیست انسان، تقریباً صفر می‌باشد. مولکول‌های ژل لب ریوانس با بدن انسان غریبه نیستند و بدن وقتی آن‌ها را می‌شناسد، سعی می‌کند واکنشی برای مقابله با آن‌ها انجام ندهد و همین مسئله احتمال موفقیت ژل لب ریوانس کیس را خیلی زیاد می‌کند.

تفاوت ژل لب ریوانس با سایر برندها

خب اصلی‌ترین تفاوت و مزیت ژل لب ریوانس نداشتن منشا حیوانی است. همین مسئله ریسک آلرژی را از بین می‌برد. همین‌طور فرمول خاص ژل لب ریوانس که بارها به آن در این مطلب اشاره کردیم، باعث می‌شود شخص چیزی اضافه درون لب‌های خود حس نکند و یک نتیجه و حسی کاملاً طبیعی را تجربه کند. حالت فرم‌دهی و قالب لب‌ها نیز بعد از تزریق ریوانس، شکیل‌تر از سایر برندها می‌باشد. ریوانس نه تنها دوست و سازگار با بدن انسان می‌باشد بلکه یک محصول تجزیه‌پذیر و سازگار با محیط زیست است که نشان دهنده ارزش بالای این برند نیز می‌باشد.‌

ژل لب ریوانس

قیمت ژل لب ریوانس

بد نیست بدانید که شاید ریوانس کمی قیمت بیش‌تری از رقبایش داشته باشد، اما بعد از تزریق درک می‌کنید که ارزش قیمت ژل لب ریوانس را بیش از چیزی است که پرداخت کرده‌اید. البته قیمت ژل لب ریوانس به پارامترهای متغیری مثل تجربه پزشک و مقدار فیلر مصرفی هم ربط دارد. قیمت ژل لب ریوانس کیس به دلیل نوسان هر لحظه در حال تغییر است و گفتن یک عدد ثابت کمی سخت می‌باشد. پس بهتر است اگر دوست دارید از قیمت ژل لب ریوانس آگاه شوید، همین حالا با کلینیک دکتر مطلبی تماس بگیرید تا جواب دقیق را از مشاوران ما دریافت کنید.

کلام آخر

باید قبول کرد که دنیای متدهای زیبایی تحت تاثیر فیلرها به کلی تغییر کرده‌اند. قبلاً بحث سر استفاده از متدها بود، اما امروزه با نتیجه فوری بدون اختلال در کارهای روزمره و عوارض نزدیک به صفر فیلرها، بحث داغ این است که کدام برند فیلر مناسب‌تر است. ژل لب ریوانس با استفاده نحوه طراحی و فرمول پیشرفته کمی کار را برای سایر برندهای سخت کرده است.

 ژل لب ریوانس کیس یک فیلر کامل و بی‌نقش است و می‌تواند بهترین راه‌حل برای افرادی که نیاز به زیبایی لب‌هایشان دارند باشد. در این مقاله در سایت کلینیک زیبایی دکتر مطلبی به معرفی و بررسی ژل لب ریوانس پرداختیم و امیدواریم که برای شما مفید بوده باشد. برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت و آگاهی از قیمت ژل لب ریوانس می‌توانید فرم مشاوره زیر را پر کرده یا با شماره‌های کلینیک زیبایی دکتر مطلبی تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را در مورد ژل لب ریوانس را از مشاوران ما دریافت کنید.

مطالب بیشتری بخوانید
تزریق بوتاکس؛ ماندگاری، عوارض، هزینه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *