بهترین روش لیفتینگ صورت - دکتر فهیمه مطلبی

لیفت صورت با قیمت مناسب در کلینیک دکتر فهیمه مطلبی


آشنایی با بهترین روش لیفتینگ صورت

معمولاً افراد از بیهوشی، بخیه و برش های جراحی لیفت صورت می ترسند. ممکن است میزان افتادگی پوست صورت افراد در حدی نباشد که بخواهند جراحی لیفتینگ صورت را انجام دهند. از این رو امروزه روش های جدید، غیر جراحی و غیر تهاجمی زیادی برای لیفت و جوانسازی صورت به وجود آمده است. این روش ها می توانند جایگزین مناسب و موثری برای جراحی لیفت صورت باشند. ما در این محتوا قصد داریم تا بهترین روش لیفتینگ صورت را به شما عزیزان معرفی کنیم.

جهت مطالعه محتوای ۴ دقیقه ای با ما همراه باشید.

انواع روش لیفت صورت

لیفتینگ صورت به دو روش تهاجمی و غیر تهاجمی انجام می شود. پزشک متخصص با توجه به ساختار صورت هر فرد این را تشخیص می دهد که به چه شکل باید عمل را انجام دهد.

لیفت صورت با روش غیر تهاجمی

در این روش به عمل جراحی نیازی نیست. لازم به ذکر است که هر یک از روش های لیفت صورت به روش غیر تهاجمی در صورتی اجرا می شوند که پزشک متخصص تشخیص دهد که پوستتان به روش تهاجمی نیاز ندارد. در این روش پوست در ابتدا پاکسازی شده و تحریک می شود. سپس در انتها از نظر ظاهری جوانتر خواهد شد. در صورتی که پوست افراد تنها دارای چین و چروک باشد، از طریق روش های غیر تهاجمی عمل لیفت صورت را انجام می دهند.

روش تهاجمی لیفت صورت

زمانی که پوست افراد شل شده باشد، عمق چین و چروک های پوست زیاد باشد یا پوست چربی اضافی داشته باشد، لیفت صورت با روش تهاجمی انجام می شود. در این روش بخش هایی از پوست افراد برش خورده و جدا می شود و برای عمل زیبایی آماده می گردد. برای این عمل برش هایی در بالای پیشانی، زیر فک، زیر چانه و پشت گوش ایجاد می شود. پزشک متخصص در این زمان پوست مراجعه کننده را پاکسازی می کند.

قسمت های اضافی که روی پوست چروک ایجاد می کنند را سست کرده و از طرف گوش به عقب می کشد. در این روش در زمان برش، دارو های آرامش بخش و تقویتی به پوست تزریق می شوند. پس از انجام این عمل سلول های پوستی افراد بازسازی می شوند و پوست بسیار تمیز می شود. پس از مدتی نیز چین و چروک ها از بین می روند و به طور کلی محو خواهند شد.

بهترین روش لیفتینگ صورت - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
بهترین کلینیک برای لیفت صورت در تهران – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

بهترین روش لیفتینگ صورت

در گذشته لیفت صورت تنها با استفاده از جراحی انجام می شد. اما امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، لیفت صورت با استفاده از روش های غیر جراحی نیز امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است که روش های غیر جراحی با کمترین درد و بدون دوران نقاهت انجام می شوند. البته روش های غیر جراحی موقت بوده و باید هر چند وقت یکبار تمدید شوند. جالب است بدانید که روش های غیر جراحی نیازی به بیهوشی، بستری در بیمارستان و ایجاد برش های عمیق ندارند.

با استفاده از لیفت صورت به روش های مختلف می توان خطوط ریز، چین های عمیق، افتادگی پوست و فرو رفتگی گونه ها را از بین برد. این روش ها عموماً به کلاژن سازی پوست کمک کرده و سلول های پوستی را تحریک می کنند. از جمله روش های لیفت صورت به صورت غیر جراحی (غیر تهاجمی) می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. تزریق ژل
  2. تزریق چربی
  3. لیفت صورت با نخ
  4. لیفت صورت با لیزر
  5. تزریق بوتاکس
  6. میکرونیدلینگ
  7. هایفوتراپی
  8. کربوکسی تراپی
  9. کرایولیپولیز

لیفت صورت تا چه مدت دوام دارد؟

در روش های غیر جراحی ماندگاری لیفت صورت از چند ماه تا چند سال است. مدت زمان دوام آن به نوع پوست، روش مورد استفاده و نوع مواد بستگی دارد. اما در روش لیفت با جراحی نتایج دائمی بوده و نیازی به تمدید نیست.

از چه سنی می توان لیفت صورت و گردن انجام داد؟

هدف از لیفت صورت و گردن از بین بردن چین و چروک و رفع افتادگی پوست است. از این رو این روش برای افراد جوان به خصوص افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود. معمولاً افراد بالای ۴۰ سال با این مشکلات مواجه ‌می شوند و پزشک با توجه به سن و نوع پوست یکی از روش های لیفت صورت را پیشنهاد می دهد.

بهترین روش لیفتینگ صورت - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
اجرای انواع روش لیفتینگ صورت با کیفیت بالا – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

قیمت لیفت صورت چقدر است؟

قیمت لیفت صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. تجربه پزشک متخصص و محل کلینیک یا بیمارستان در تعیین هزینه بسیار تاثیرگذار است. در روشی مانند لیفتینگ با تزریق ژل، نوع ماده استفاده شده در قیمت گذاری تاثیر دارد. در روش هایی که نیاز به لیفت با دستگاه خاصی است، باید مدل دستگاه بررسی شود. اصولاً کلینیک ها برای دستگاه های جدید هزینه بیشتری دریافت می کنند. با توجه به این که لیفت صورت یک عمل زیبایی بوده و برای درمان از آن استفاده نمی شود، بیمه هزینه آن را تحت پوشش قرار نمی دهد. از این رو باید تمام هزینه ها را خودتان پرداخت کنید.

سخن آخر

همانطور که می دانید لیفت صورت یکی از عوامل رفع افتادگی پوست و چین و چروک است. همچنین از مهم ترین خدمات لیفت به حساب می آید. لیفت صورت با روش های مختلفی همچون تزریق ژل، تزریق چربی، کربوکسی تراپی، هایفوتراپی و … انجام می شود. توصیه ما به شما این است که برای دریافت خدمات لیفت صورت حتماً به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

یکی از بهترین مراکز برای انجام خدمات لیفت صورت، کلینیک دکتر فهیمه مطلبی می باشد. این مجموعه با استفاده از بهترین و بروزترین تجهیزات بهترین روش لیفتینگ صورت را برای شما عزیزان انجام می دهد. لازم به ذکر است که تمامی متخصصان و پرسنل این مجموعه از بهترین ها می باشند. شما بزرگواران می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه ها با مشاوران ما در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکر از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.