تزریق ژل - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
بهترین کلینیک زیبایی برای تزریق ژل در تهران – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

خدمات تزریق ژل در کلینیک دکتر مطلبی

تزریق ژل یکی از روش هایی است که برای از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست صورت و یا سایر قسمت های بدن استفاده می گردد. با وجود این که این جراحی زیبایی تا حدودی به تزریق چربی شباهت دارد، اما در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند.

تزریق ژل چیست؟

یکز از بهترین و موثرترین روش ها برای کاهش میزان چین و چروک پوست، استفاده از موادی می باشد که به طور طبیعی در ساختار پوست وجود دارند. تزریق ژل یکی از پر استفاده ترین روش ها جهت جوانسازی پوست است که از مواد طبیعی همچون اسید هیالورونیک ساخته شده است. این ماده که به صورت طبیعی در پوست صورت وجود دارد، مسئولیت حفظ رطوبت و طراوت پوست بدن را به عهده دارد.

تزریق ژل چگونه انجام می شود؟

پیش از آغاز عملیات تزریق ناحیه مورد نظر باید تمیز شده و روی آن بی حسی موضعی زده شود. بسیاری از ژل ها حاوی لیدوکائین هستند که یک بی حس کننده ملایم است و برای کاهش ناراحتی در طول و بعد از تزریقات به کار می رود. سپس در مرحله بعد پزشک یک مقدار دقیق از مواد یا فیلر را بر اساس مشکل ناحیه مورد نظر، زیر پوست تزریق می کند. بسته به نوع مواد و نواحی تحت درمان، نتایج بلافاصله پس از تزریق مشاهده خواهد شد. برخی افراد ورم و کبودی مختصری دارند که موقتی است و پس از گذشت چند روز از بین می رود. بلافاصله پس از تزریق می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. اما پزشک ممکن است توصیه کند که یک روز استراحت کنید و فعالیت های شدید انجام ندهید.

کاربرد های تزریق ژل

 1. استفاده از ژل برای حجم دهی:
  از فیلر های پوستی می توان جهت برجسته کردن و افزایش حجم لب، چانه و گونه ها استفاده نمود. اغلب افراد این کاربرد را با نام پروتز می شناسند.
 2. رفع چین و چروک ها:
  از تزریق ژل می توان برای رفع چین و چروک هایی همچون خط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی استفاده کرد.
 3. حجم دهی به صورت:
  یکی از ناخوشایندترین اثرات پیری پوست، کاهش حجم صورت است. این اثر را معمولاً در لب ها، گونه ها و پلک ها مشاهده می کنیم. تزریق ژل یکی از موثرترین راه های جبران حجم از دست رفته است. از این روش می توان برای رفع گودی و سیاهی زیر چشم، لیفت ابرو و رفع افتادگی پوست صورت و گردن استفاده کرد.
 4. زیبایی بینی:
  اصلاح فرم بینی بدون جراحی یکی از بهترین کاربرد های تزریق ژل است.
تزریق ژل - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
تزریق ژل با قیمت مناسب در کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

مزایای تزریق ژل چیست؟

مهم ترین مزایای این روش جوانسازی عبارتند از:

 1. روشی غیر تهاجمی و غیر جراحی است.
 2. برای تمامی افراد بالای ۱۸ سال کاربرد دارد.
 3. این روش نیاز به بیهوشی ندارد و فقط بی حسی موضعی و موقتی (حداکثر ۲ ساعته) کفایت می کند.
 4. زمان بهبودی پس از انجام تزریق سریع است و بسیاری از افراد می توانند بلافاصله به محل کار یا فعالیت های منظم خود برگردند.
 5. ژل ها ماندگاری نسبتاً خوبی خواهند داشت.
 6. و …

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

در برآورد کردن هزینه نهایی و دقیق این روش جوانسازی باید پارامتر های مختلفی را در نظر گرفت. از جمله اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه تزریق ژل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ناحیه مورد نظر برای تزریق
 2. حجم مورد نیاز برای تزریق
 3. نوع و برند ژل تزریقی
 4. دستمزد پزشک

پیشنهاد ما به شما

یکی از برترین مراکز و کلینیک های زیبایی در تهران کلینیک دکتر مطلبی می باشد. لازم به ذکر است که ما در کلینیک دکتر مطلبی تمامی خدمات حوزه زیبایی و پست و مو را توسط برترین متخصصان و پرسنل مجرب و همچنین بروزترین دستگاه ها به مخاطبین خود ارائه می دهیم.

همچنین ما در کلینیک دکتر مطلبی تزریق ژل را با کیفیت بالا و قیمت مناسب و مقرون به صرفه به شما سروران ارائه می دهیم. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت قبلی، با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی تعریف شده در وب سایت در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکز از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی