لاغری با RF - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
لاغری با RF با قیمت مناسب – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

لاغری با RF در کلینیک دکتر مطلبی

همانطور که می دانید بدن به تنهایی قدرت شگفت ‏انگیزی برای خود درمانی دارد. می توان برای کاهش و حذف چربی های کهنه از روش ها و دستگاه های جدید همچون RF استفاده نمود.

لاغری با RF چیست؟

اسفاده از دستگاه RF برای لاغری یک روش درمان غیر تهاجمی است که برای تغییر شکل لایه های زیرین پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش پزشک متخصص با استفاده از دستگاهی پیشرفته چربی ها را به صورت عمیق و موضعی از بین می برد. علاوه بر آن از دستگاه RF می توان در درمان سلولیت نیز استفاده نمود. لازم به ذکر است که روش های تهاجمی عمدتاً بر لایه های سطحی پوست تاثیر دارند. امواج رادیوفرکوئنسی RF عمدتاً بر لایه های عمیق تر پوست همچون درم تاثیر دارند. در واقع می توان گفت که بر لایه های بالای پوست (اپیدرم) تاثیر خاصی ندارند.

دستگاه لاغری موضعی RF چیست؟ و چگونه عمل می کند؟

دستگاه RF سبب گرم شدن سلول‏ های چربی در لایه‏ بافت چربی می‏ شود. در واقع این بافت همبند چربی اغلب از سلول ‏های چربی تشکیل شده و انرژی را به صورت لیپید ذخیره می ‏کند. گرمایی که از دستگاه RF ساطع می‏ شود سبب آزاد شدن اسید های چرب در سیستم لنفاوی می‏ گردد. این دستگاه در واقع به عنوان یک فیلتر برای بدن عمل می کند. زمانی که اسیدهای چرب آزاد می‏ شوند، فشرده و خرد می‏ گردند. در نتیجه بدن فرد لاغرتر می ‏شود.

مزایای استفاده از دستگاه RF برای لاغری

 1. مطمئن، بی خطر و موثر
 2. نتایج فوری
 3. غیر تهاجمی
 4. سبب افزایش اعتماد به نفس
 5. بهبود ظاهر بدن
 6. بدون نیاز به بستری شدن
لاغری با RF - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
ارائه خدمات لاغری با RF در کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

چه قسمت هایی از بدن با روش RF قابل درمان هستند؟

قسمت هایی از بدن که با روش آر اف قابل درمان هستند عبارتند از:

 1. شکم و پهلو ها
 2. ران ها
 3. باسن
 4. صورت و گردن (شامل غبغب)
 5. بازوها

آیا لاغری با دستگاه RF روشی ایمن است؟

فراکاویتاسیون (حفره زایی) روشی ایمن و بدون نیاز به جراحی و بدون بی حسی می باشد. لازم به ذکر است که این روش غیر تهاجمی، بدون هیچ گونه برش، زخم و دوره نقاهتی است. در نتیجه لاغری با RF روشی کاملاً ایمن و بدون خطر می باشد.

هزینه لاغری با دستگاه RF چقدر است؟

هزینه لاغری موضعی با دستگاه RF به وضعیت بدن بیمار، بزرگی ناحیه درمان و تعداد جلسات لازم برای رسیدن به فرم مطلوب بستگی دارد. ما در کلینیک دکتر مطلبی انواع روش های لاغری را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مراجعین خود ارائه می دهیم.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

کلینیک دکتر مطلبی یکی از برترین مراکز لاغری با دستگاه RF در تهران می باشد. ما در کلینیک دکتر مطلبی انواع خدمات لاغری همچون لاغری با دستگاه کرایونسل جدید دو موتوره، مزوتراپی لاغری و … را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و توسط بهترین متخصص به شما سروران ارائه می دهیم.

لازم به ذکر است که این درمان برای از دست دادن چربی در کوتاه مدت بسیار عالی بوده و تقریباً بلافاصله پس از آن نتایج مشاهده می شود. اما توجه داشته باشید که تعداد جلسات درمان بستگی به نیاز های شما دارد. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکز از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی