میکرونیدلینگ - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
ارائه خدمات میکرونیدلینگ با قیمت مناسب – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

ارائه خدمات میکرونیدلینگ در کلینیک دکتر مطلبی

یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست و رفع مشکلات آن میکرونیدلینگ می باشد. این روش درمان تهاجم، درد و خون ریزی ندارد. انجام میکرونیدلینگ با تحریک تولید کلاژن به رفع مشکلاتی نظیر چین و چروک، اسکار آکنه، استرچ مارک ها و … کمک می کند.

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ نوعی روش تحریک مکانیکال پوست می باشد. در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکرو کانال در پوست به وجود می آید. لازم به ذکر است که این روش با کمترین میزان تهاجم برای درمان مشکلات پوستی از طریق تحریک تولید کلاژن مورد استفاده قرار می گیرد. میکرونیدلینگ می تواند به افرادی که به دنبال کاهش اسکار های ناشی از آکنه و علائمی همچون کشیدگی پوست در نواحی مختلفی از صورت هستند، کمک کند.

میکرونیدلینگ چگونه انجام می شود؟

در انجام میکرونیدلینگ از دستگاهی با سوزن های کوچک استفاده می شود. این سوزن ها در اثر تماس با پوست صورت و وارد کردن مقدار معینی فشار، سوراخ های کوچکی روی پوست صورت ایجاد می کنند. با انجام این کار فضا را برای وارد کردن مواد و سرم خاص باز می کنند. برای انجام این کار می توان این متد درمانی را به یکی از دو شیوه زیر اجرا کرد:

۱- به صورت دستی

در روش دستی از دستگاهی به نام درمارولر استفاده می شود. اسن دستگاه از یک سری غلتکی همراه با تعداد زیادی سوزن کوچک و نازک که از جنس تیتانیوم هستند تشکیل شده است. از درمارولر جهت ایجاد حفره هایی با عمق مشخص استفاده می شود.

۲- با استفاده از دستگاه

در این روش جهت ایجاد منافذ با فاصله معین از نوعی دستگاه استفاده می شود که سرعت حرکن آن قابل تنظیم می باشد. در نتیجه تعداد منافذی که در این روش بر سطح پوست ایجاد می شوند، به نسبت روش دستی بسیار زیادتر بوده و نتیجه بهتری می دهد.

مزایای میکرونیدلینگ چیست؟

  1. تحریک روند تولید کلاژن و کمک به جوانسازی بهتر پوست
  2. بازسازی پوست و قابلیت از بین بردن جای زخم ها
  3. کمک به روشن کردن پوست
  4. قابل استفاده برای نقاط حساس پوستی همچون بینی، گردن، دور چشم و …
  5. پایین بودن هزینه ها نسبت به سایر روش ها
  6. می توان از آن برای هر رنگ پوستی استفاده نمود.
میکرونیدلینگ - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات میکرونیدلینگ در تهران – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

کاربرد های میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ کاربرد های زیادی دارد. به طور کلی این روش درمانی جهت درمان مشکلات ظاهری پوست، درمان عوارض مختلف و جوانسازی جنرال یا موضعی آن مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین اهداف میکرونیدلینگ رفع مشکلات پوستی نظیر چین و چروک ها، اسکار (جای جوش و آکنه)، اسکار (جای زخم و جراحت)، استرچ مارک (ترک های پوستی)، سوختگی سطحی پوست صورت و بدن و تیرگی و لکه های مختلف روی پوست صورت و بدن می باشد.

پیشنهاد ما به شما سروران

ما در کلینیک دکتر مطلبی جهت ارائه خدمات نوین حوزه میکرونیدلینگ از جدید ترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا بهره می گیریم. لازم به ذکر است که ما در کلینیک تخصصی دکتر مطلبی تمامی خدمات مرتبط به حوزه پوست و مو را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مخاطبین خود ارائه می دهیم. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت با مشاوران خبره ما از طریق راه های ارتباط تعریف شده نظیر واتساپ، شماره تماس و … در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکز از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی