ماندگاری بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس عوارضی  هم دارد ؟ ماندگاری بوتاکس چقدر است ؟ هر چند وقت یکبار بوتاکس نیاز به ترمیم دارد ؟ آیا تزریق بوتاکس محدودیت دارد ؟

تزریق بوتاکس یکی از محبوب ترین و البته مقرون به صرفه ترین اقدامات مناسب برای جوانسازی پوست صورت است .  به همین دلیل این روش خواهان بسیاری دارد، اما بهتر است قبل از تزریق بوتاکس در این رابطه اطلاعات دقیق به دست آورید .

دکتر فهمیه مطلبی دکتر پوست در تهران، در ادامه این مطلب به بررسی تزریق بوتاکس و ماندگاری اثرات آن می پردازند،  اگر شما هم تمایل به استفاده از این روش هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

بوتاکس در افرادی که متابولیسم بدنی بیشتری دارند، اثر گذاری کمتری دارد در نتیجه فرد در مدت زمان کوتاه تری نیاز به ترمیم پیدا می کند .بوتاکس در افراد ورزشکار معمولا  اثرات خود را زودتر از دست می دهد .

آیا جنس و یا برند ماده بوتاکس تاثیری در ماندگاری  اثراتش دارد ؟

بله به طور حتم جنس مواد بوتاکس تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری اثرات آن دارد، اثرات بوتاکس با توجه به سیستم ساختاری بدن، یا بلند مدت و یا کوتاه مدت است. دکترفهیمه مطلبی  تمام خدمات زیبایی و جوانی پوست را با  بهترین  مواد که کیفیت بالایی دارند انجام می دهند تا فرد از نتایج لذت بیشتری ببرد .

ماندگاری بوتاکس

ماندگاری بوتاکس

 چه مواردی در ماندگاری بوتاکس تاثیر گذار است ؟

همانطور که گفته شد، جنس ماده بوتاکس تاثیر بالایی در طول مدت ماندگاری دارد .

نحوه تزریق بوتاکس در صورت از دیگر موارد تاثیر گذار است . بهتر است  تزریق بوتاکس زیر نظر پزشکی که در این زمینه تجربه بالایی دارد انجام شود، متاسفانه خیلی از افراد  تنها به دلیل  قیمیت پایین، بوتاکس را در آرایشگاه ها و زیر نظر  افراد غیر متخصص انجام می دهند که  به مراتب تاثیرات بیشتری از خود به جای می گذارد .

 نشانه های از بین رفتن تاثیرات بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس بعد  از  گذشت مدتی  اثرات خود را از  دست می دهد، در نتیجه نیاز به تزریق مجدد می باشد  تا  پوستی  جوان و بدون هیچ گونه چین و چروک داشته باشید .  شما می توانید با بررسی چین و چروک های ایجاد شده در نواحی تزریق لزوم نیاز به تزریق مجدد را  تعیین کنید .

در صورتی که  بوتاکس را به منظور از بین برد چین و چروک های پشانی انجام داده باشید،  با اخم کردن و حرکات ابرو ها اگر مجدد  چین و چروک ها را بر روی پوست خود مشاهده کردید، به این معنی است  که اثرات بوتاکس از بین رفته است و نیاز به ترمیم می باشد .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

آیا تمدید پی در پی بوتاکس، تاثیری درماندگاری اثراتش دارد ؟

بله، استفاده از تزریق بوتاکس تاثیر بسیار خوبی در افزایش طول مدت ماندگاری بوتاکس دارد . اما باید  توجه داشته باشید که چون تزریق بوتاکس باعث فلج شدن عضلات می شود در نتیجه بهتر است در استفاده از آن زیاده روی نکنید. برای  تمدید بوتاکس می توانید  با پزشک خود صحبت کنید، تمدید بوتاکس نباید زودتر از 3 ماه  باشد. ممکن است  پزشک تشخیص دهد  که برای جلوگیری از مقاومت پوست نسبت به بوتاکس، تزریق در  فواصل زمانی طولانی تری انجام شود .

هزینه تزریق بوتاکس

هزینه بوتاکس بر اساس نواحی  مورد نیاز تزریق و ماده ای که برای تزریق استفاده می شود تعیین می گردد . در کل تزریق بوتاکس هزینه بالایی ندارد پس سعی کنید تزریق بوتاکس را با بهترین مواد و بهترین کیفیت انجام دهید، که اثرات بهتری داشته باشد .

در پایان اینکه

در آخر می توان گفت، استفاده از بوتاکس و یا هر نوع  خدمات زیبایی دیگر نیاز به یکسری اطلاعات دقیق در این زمینه دارد. در حقیقت ، تزریق بوتاکس محبوب ترین روش آرایشی و زیبایی است که خواهان بسیاری دارد، اما اثرات این تزریق بعد از مدتی از بین می رود، در افراد مختلف این زمان متفاوت است ولی میانگین می توان گفت، بین 3-4 ماه نیاز به تمدید تزریق بوتاکس می باشد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × سه =

Call Now Button