تزریق فیلر زیر چشم

هزینه تزریق فیلر زیر چشم چقدر است؟چه مراقبت هایی بعد از تزریق فیلر لازم است ؟ آیا پوست شما هم دچار پیری و افتادگی  شده است؟  بهترین روش برای درمان  گودی زیر چشم کدام است ؟  دکتر فهیمه مطلبی در ادامه این مطلب به بررسی روش های  درمان گودی زیر چشم می پردازند .

تزریق فیلر زیر چشم

فیلر یک پر کننده است که در نواحی گود  صورت کاربرد دارد،  به دلیل افزایش سن و  کاهش وزن های متوالی، ممکن است نواحی از  صورت حالت تو رفته  به خود بگیرد،  تزریق فیلر در  این نواحی بسیار کمک کننده می باشد .

نواحی گود و توخالی خصوصا در  اطراف چشم  که پوست ظریفی دارد، بیشتر شایع است .  نواحی اطراف چشم  هر گونه حالت خستگی، بی خوابی،  فقر آهن  و..  را خیلی سریع نشان می دهد در نتیجه این  بخش از پوست  صورت خیلی  زود  تر از سایر نواحی  دچار پیری  می گردد .  تزریق فیلر در این موارد بسیار کمک کننده است .

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم

جراحی یا تزریق فیلر

تزریق فیلر یک درمان ساده تر به نسبت جراحی ، لیفت چشم،  تزریق چربی و.. است . نبود چربی کافی  زیر  پوست چشم  سبب گودی  و  ظاهری نامطلوب چهره می گردد .  البته  گاهی تنها افزایش سن  دلیل براین  نمی شود، عوامل ژنتیکی هم  ممکن است دخیل باشند .  تزریق فیلر  این حجم  از تست رفته را جبران می کند  و سبب زیبایی چهره شما می شود .

برای دریافت مشاوره درباره استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست صورت ، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.٨٨٥٠١٣٧٣ – ٨٨٥٠٨٢٨٤ – ٠٩٠١١٣٩٠٠٤١

نکات مورد توجه برای تزریق فیلر

لازم است تا قبل از تزریق فیلر از خوردن  هر گونه  دارو های رقیق کننده خون همچون آسپرین خودداری کنید .

تزریق فیلر زمانی در حدود ۲۰ تا ۳۰  دقیقه  نیاز دارد و اصلا درد  آور  نیست. دکتر  فهیمه مطلبی  به منظور  کاهش درد   قبل از تزریق فیلر  دارو  بی حس کننده موضعی استفاده می کند .

بعد از تعیین محل تزریق ، ناحیه مورد نظر ضد عفونی می گردد .  با کمک یک سوزن  باریک عمل تزریق انجام می شود .  بهتر است  در انتخاب دکتر برای  تزریق فیلر دقت کنید، هر گونه ناهماهنگی در این ناحیه  عواقب بسیار بدی از خود به جای می گذارد .

هزینه تزریق فیلر زیر چشم

خیلی از مراجعین از دکتر فهیمه مطلبی این سوال را می پرسند ، در پاسخ باید  گفت  برای این روش زیبایی نمی توان هزینه مشخصی را تعیین کرد . بسته به جنس فیلر و مقدار  آن  هزینه  برای  آن تعیین می گردد .  شما می توانید برای  اطلاع از هزینه دقیق با مطب دکتر مطلبی  تماس بگیرید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 14 − 1 =

Call Now Button