روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی - دکتر فهیمه مطلبی

خدمات مربوط به کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی با تخفیف ویژه - دکتر فهیمه مطلبی


بهترین روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی

همانطور که می دانید صورت یکی از مهم ترین ملاک های زیبایی در افراد محسوب می شود. عوامل زیادی می تواند طراوت و زیبایی پوست صورت را از بین ببرد. مواردی از جمله قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب، آلودگی، افزایش سن، استرس و اضطراب و تغذیه ناسالم تاثیر بسیار زیادی بر پوست دارند. از طرفی روش هایی با پیشرفت تکنولوژی برای برگرداندن شادابی پوست به وجود آمده است. برخی از این روش ها نیز بدون جراحی و عمل می توانند به کشیدن پوست و از بین بردن چروک صورت کمک کند و جایگزین جراحی های سنگین به همراه بیهوشی شده اند.
ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی ر به شما عزیزان معرفی کنیم تا در مطب دکتر فهیمه مطلبی از تمامی خدمات زیبایی و پوستی بهره مند شوید.

در صورتی که افراد از بیهوشی یا بخیه و جراحی هراس داشته باشند، این روش ها می توانند گزینه های مناسبی برای این افراد باشند.

در ادامه مطالب با ما همراه باشید.

انواع روش های لیفت صورت بدون عمل و بیهوشی

روش های متنوعی برای کشیدن پوست صورت در دنیا وجود دارد که بر اساس ویژگی های مختلف پوستی افراد و میزان افتادگی پوست برای هر شخص متفاوت است. از این رو انتخاب هر یک از این روش های جوانسازی به عهده پزشک متخصص پوست می باشد. انواع روش های لیفت صورت بدون جراحی عبارت اند از:

مطالب بیشتری بخوانید
جوانسازی صورت با نخ

هایفوتراپی

مراحل این روش به گونه ای است که از امواج فرا صوت (HIFU) برای دسترسی به لایه های زیرین پوست استفاده می شود. تابش امواج فراصورت به پوست می تواند موجب گرم شدن سریع لایه های زیرین پوست شود. در نتیجه در اثر این اتفاق سلول ها در راستای تولید کلاژن تحریک می شوند. بدین صورت لیفت صورت انجام می گیرد. تاثیر روش هایفوتراپی بر روی لایه های عمیق پوست بوده و می تواند به بازسازی لایه های پایینی پوست منجر شود.

روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی - دکتر فهیمه مطلبی
ارائه خدمات کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی در تهران – دکتر فهیمه مطلبی

میکرونیدلینگ

CIT یا میکرونیلدینگ به روشی گفته می شود که در جهت لیفت و کشیدن پوست صورت بدون درد و خونریزی مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش به تحریک پوست و کلاژن سازی از طریق میکرونیدل های استریل بر روی پوست انجام می گیرد. مزیتی که روش میکرونیلدینگ به همراه دارد، درمان افتادگی های پوستی شدید و عارضه های پوستی سطحی می باشد.

میکرودرم ابریژن

این روش برای لایه برداری صورت و از بین بردن سلول های مرده بسیار مناسب است. میکرودرم ابریژن یکی از راهکار هایی است که می تواند بدون عوارض جانبی و حراجی های سنگین لیفت صورت را با ماندگاری بالا برای افراد به ارمغان آورد. در این روش دستگاه خاصی با استفاده از روش مکانیکال به صورت سطحی بر روی پوست خراش هایی ایجاد می کند. این دستگاه با مکش جریان خون را بالا برده و در نتیجه میزان کلاژن سازی را از این طریق افزایش می دهد.این روش جوانسازی و افزایش طراوت پوست را به همراه دارد.

لیفت صورت با آر اف فراکشنال

لیزر RF فراکشنال یکی از راهکار های لیفت صورت بدون جراحی و بیهوشی می باشد. این روش درمانی با سفت کردن پوست از طریق امواج رادیویی به بهبود وضعیت پوست کمک شایانی می کند. حرارتی که این دستگاه به پوست منتقل می کند که می تواند سبب کلاژن سازی در پوست شود.

مطالب بیشتری بخوانید
بهترین کلینیک لیفت با نخ در تهران

روش درمانی رادیو فرکانسی در جهت از بین بردن شلی و افتادگی شدید پوستی و جلوگیری از علائم کهولت سن از سال ۲۰۰۱ مورد استفاده قرار گرفته است. این روش علاوه بر افزایش سطح کلاژن سازی در پوست، جوانسازی، شفافیت و افزایش قدرت ارتجاعی را در صورت ایجاد می کند. قابل ذکر است تعداد جلسات مورد نیزا برای هر فرد بسته به سن او و میزان افتادگی پوست قابل تغییر است.

روش اکسنت

دستگاه لیفت صورت اکسنت به عنوان روشی سرپایی و بدون حراجی شناخته می شود که جوانسازی و شادابی پوست را به همراه دارد. با استفاده از این روش پوست صورت و گردن سفت شده و لیفت پوست صورت به طور کامل انجام می گیرد. این تکنولوژی از امواج RF بدون ایجاد کوچک ترین جای زخم و بدون درد و خونریزی استفاده می کند.

از لحاظ عملکرد این روش با روش آر اف شباهت زیادی دارد. تنها تفاوت بین این دو روش این است که اکسنت از یک دستگاه حرارتی بهره مند است. گرم شدن بافت، تحریک کننده پوست برای تولید کلاژن و رفع چربی های موضعی می باشد.

لیفت صورت با نخ

این روش ساختار پوست را بازسازی کرده و سبب بهبود وضعیت پوست شما می شود. لیفت با نخ شباهت زیادی به جراحی صورت جهت بالا بردن و کشیدن پوست دارد. با این تفاوت که در این روش نیازی به استفاده از چاقو و بخیه نیست. در روش لیفت با نخ، از الیاف نخی برای کشیدن پوست به سمت بالا و از بین بردن چروک و افتادگی استفاده می شود. هدایت این نخ ها توسط سوزن های نازک پس از بی حسی کامل در داخل پوست انجام می شود. مزایای استفاده از این روش برای لیفت و کشیدگی پوست فراوان است. در این بخش به ویژگی ها و مزیت های ویژه این روش اشاره می کنیم.

مطالب بیشتری بخوانید
درمان ضایعات عروقی با لیزر
 1. اثر این روش درمانی در پوست با گذشت زمان از بین نمی رود.
 2. پس از انجام این روش مراقبت ویژه ای برای پوست لازم نیست.
 3. این روش به عنوان ایمن ترین روش شناخته می شود.
 4. آثار این روش فوراً قابل مشاهده می باشد.
 5. عدم ایجاد زخم ها و حساسیت های پوستی
 6. افراد بالای بیست سال می توانند از این روش بهره مند شوند.
 7. الیاف نخ به کار برده شده در صورت قابل لمس نیستن. به علاوه بسیار با دوام هستند.
 8. امکان تکرار این عمل در یک محل از صورت و بدن در صورت نیاز وجود دارد.

اندولیفت

روش لیزر اندولیفت منجر به کاهش افتادگی ها و چروک های عمیق پوست با تحریک بافت های پوستی صورت به سمت ساخت کلاژن بیشتر می شود.این روش به میزان قابل توجهی می تواند پوست را سفت کند و جوانسازی پوست را به ارمغان می آورد. در این روش درمانی فیبر نازکی وارد پوست می ‌شود. از طریق فیبر دیگری لیزری به نام دایود به فیبری که داخل پوست قرار گرفته فرستاده می شود. سپس با جابه جا کردن فیبر در نواحی مختلف صورت انرژی لیزر دایود در طیف مادون قرمز تابانده می ‌شود.

روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی - دکتر فهیمه مطلبی
معرفی انواع روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی بدون عوارض جانبی – دکتر فهیمه مطلبی

تزریق فیلر

در این روش فیلر هایی شبیه به چربی و ژل به پوست تزرق شده تا با حجم دهی به پوست از افتادگی آن جلوگیری می کنند. استفاده از این روش در کنار روش های دیگر می تواند نتایج بهتری را در پوست صورت بروز دهد. این فیلر ها در مقایسه با ژل ماندگاری بالاتری دارند و نتایج حاصل از آن تاثیر بیشتری نیسبت به ژل های مصنوعی بر روی پوست دارند.

مطالب بیشتری بخوانید
جوانسازی صورت

تزریق بوتاکس

بوتاکس به ماده ای گفته می شود که سبب کاهش انقباضات ماهیچه های صورت می شود و رفع افتادگی و چروک پوست را به همراه دارد. این ماده به صورت عضلانی به صورت تزریق می شود تا این عمل مستقیماً بر روی ماهیچه ها اثر گذار باشد. در واقع ماده بوتاکس می تواند راه سیگنال عصب را به عضلات مسدود کند و از این طریق به عدم انقباض ماهیچه ها کمک می کند.

در ساختار بوتاکس از سم بوتولینوم استفاده شده که با فلج کردن عضلات زیر پوستی سبب صاف کردن چروک‌ های صورت می شود. تزریق بوتاکس در برخی موارد سطح میزان تعریق در کف دست ها یا حتی زیر بغل را کاهش می دهد.

تزریق پی آر پی

ماده پی آر پی PRP به صورت مستقیم از خون افراد تامین می شود. این روش با استفاده از پلاکت های خون به جوانسازی و کشیدن پوست صورت کمک یم کند.

روش پی آر پی یکی از روش های جوانسازی پوست بدون جراحی های سنیگن و بخیه می باشد. این روش به صورت طبیعی می تواند از علائم افزایش سن بکاهد. بی خطر بودن این روش درمانی سبب شده تا در بین افراد بسیار محبوب باشد.

علاوه بر اینکه این روش بدون عوارض جانبی بوده نتایج آن به صورت بلند مدت باقی می ماند. از طریق این روش خود بدن به ایجاد بافت های جدید و سالم کمک می کند و این ویژگی ماندگاری بالایی را به همراه دارد.

مزایای انواع روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی

مزایای بسیاری برای لیفت صورت بدون جراحی و خونریزی های دردآور وجود دارد. برخی از مزایایی که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است عبارتند از:

 1. نتایج اثر بخش لیفت صورت بدون جراحی و شبیه به آثار جراحی های لیفت صورت
 2. هزینه های پرداختی یک عمل جراحی معمولی خیلی بیشتر از روش های لیفت صورت بدون جراحی می باشد.
 3. زمان کمتری برای انجام این گونه روش ها صرف می شود.
 4. لیفت صورت بدون عمل و جراحی علاوه بر از بین بردن چین و چروک و کشیدن پوست، روش های درمانی محسوب می شوند و به کلاژن سازی پوست کمک می کنند.
 5. این روش ها امن و موثر بوده و برای اغلب افراد جواب می دهد.
 6. روش های لیفت صورت بدون عمل روش های درمانی غیر تهاجمی هستند. در نتیجه هیچ عوارض جانبی ندارد.
 7. این روش ها گزینه مناسبی برای افرادی است که از جراحی هراس دارند.
مطالب بیشتری بخوانید
جوانسازی دست

سخن پایانی

در مطب دکتر مطلبی تمامی روش های کشیدن پوست صورت بدون عمل و جراحی توسط بهترین متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روز دنیا انجام می‌ گیرد.
تمامی درمان‌ های انجام گرفته در این مطب با قیمت مقرون به صرفه و بالاترین کیفیت به شما سروران ارائه می شود.

مطب دکتر مطلبی با بهره گیری از برترین و مجهز ترین دستگاه ها و همچنین کادر درمانی مجرب و حرفه ای با کیفیتی فوق العاده به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت قبلی جهت لیفت صورت با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی تعریف شده نظیر واتساپ، تلفن تماس و … در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکر از همراهی شما عزیزان
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.