"<yoastmark

خدمات تزریق بوتاکس در کلینیک دکتر مطلبی

طبق آمار های جهانی، پرطرفدارترین روش برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک ها، تزریق بوتاکس می باشد. تزریق بوتاکس برای از بین بردن خط خنده و همچنین بوتاکس پیشانی یا خط اخم از جمله محبوب ترین تزریقات زیبایی هستند.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس نوعی داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات سبب از بین بردن خطوط پوستی می شود. این دارو از سم بوتولونیوم نوع A ساخته شده که به صورت موقتی باعث فلج شدن عضلات می گردد. دلیل اصلی ایجاد چین و چروک های متحرک صورت، حرکت عضلات صورت است. در نتیجه اگر آن ها را فلج کنیم، خطوط صورت هم محو خواهند شد.

تزریق بوتاکس

یکی از روش های کم تهاجم برای جوانسازی پوست تزریق بوتاکس می باشد. این روش درمان، روشی ایمن و موثر جهت از بین بردن خطوط ظریف و همچنین چین و چروک های اطراف چشم بیشترین کاربرد را دارد. لازم به ذکر است که برای رفع خطوط سایر قسمت های صورت همچون خط اخم یا خطوط افقی پیشانی نیز می توان از این روش درمان استفاده کرد.

بوتاکس چگونه عمل می کند؟

همانطور که پیش تر ذکر کردیم علت اصلی به وجود آمدن چین و چروک ها، حرکت بیش از اندازه ماهیچه ها و جمع شدن پوست است. این حرکات در طی گذر زمان، سبب به جا ماندن رد آن و به وجود آمدن چین و چروک می شود. در نتیجه اگر بتوان حرکت ماهیچه ها را کم کرد، چین و چروک آشکار نخواهند شد و صورتی زیبا و جوان خواهید داشت. بوتاکس همین کار را انجام می دهد. این ماده پس از انجام تزریق، ماهیچه ها را فلج می کند و آن ها را از حرکت اضافی که منجر به آشکار شدن و یا به وجود آمدن چین و چروک می شود، باز می دارد.

کاربرد های بوتاکس

تزریق بوتاکس اغلب برای درمان چین و چروک ها و خطوط صورت شناخته می شود. به طور کلی کاربرد های بوتاکس را می توان به دو دسته زیبایی و درمانی تقسیم نمود.

کاربردهای زیبایی

 1. درمان چین و چروک های دور چشم‌ (چین های پنجه کلاغی)
 2. محو کردن خط اخم (بین دو ابرو)
 3. رفع خطوط افقی پیشانی
 4. از بین بردن چروک های گردن
 5. بالا بردن گوشه های لب
 6. بالا بردن نوک بینی

"<yoastmark

کاربردهای درمانی

 1. افتادگی پلک
 2. پریدن پلک یا پرش عضلات چشمی
 3. میگرن مزمن
 4. اسپاسم عضلات گردن
 5. مثانه پرکار یا بیش فعال
 6. تعریق بیش از حد (هایپرهیدروز)
 7. برخی از اختلالات عصبی همچون فلج مغزی (سربرال پالزی)

هزینه تزریق بوتاکس چقدر است؟

هزینه و قیمت تزریق بوتاکس به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله این عوامل تعداد دفعات تزریق مورد نیاز برای هر فرد می باشد. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس ناحیه مورد نظر برای انجام تزریق می باشد. ما در کلینیک دکتر مطلبی تزریق بوتاکس را با قیمت مناسب به مخاطبین خود ارائه می دهیم.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

یکی از مجهزترین مراکز تزریق بوتاکس در تهران، کلینیک دکتر مطلبی می باشد. ما در کلینیک دکتر مطلبی با بهره گیری از کادر درمانی مجرب و حرفه ای، بهترین پزشکان و متخصاص و همچنین بروزترین ابزار، وسایل و داروهای درمانی، همواره تلاش کرده ایم که بهترین نتایج را به مراجعین خود ارائه دهیم. شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت قبلی جهت تزریق بوتاکس با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی تعریف شده نظیر واتساپ، تلفن تماس و … در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکر از همراهی شما عزیزان
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی