میکرودرم - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
ارائه دهنده خدمات میکرودرم با قیمت مناسب – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

ارائه خدمات میکرودرم در کلینیک دکتر مطلبی

میکرودرم نوعی فرآیند زیبایی می باشد که در آن متخصص مراقبت از پوست با استفاده از یک ابزار دستی کوچک لایه فوقانی پوست را جدا می کند. میکرودرم پوست را لایه برداری کرده و نشانه ها پیری را کاهش می دهد. همچنین ظاهری یکنواخت تر را به پوست افراد ارائه می دهد. این فرایند برای همه افراد با هر رنگی از پوست ایمن است.

میکرودرم چیست؟

همانطور که پیش تر ذکر کردیم میکرودرم نوعی فرآیند زیبایی غیر تهاجمی می باشد. در این فرآیند پزشک متخصص کریستال هایی را به صورت مالیده و یا اسپری می کند. سپس با استفاده از ابزاری مخصوص لایه فوقانی پوست را به آرامی بر می دارد. این عملیات با هدف جوانسازی پوست انجام می شود و دردناک نیست.

انواع دستگاه های میکرودرم

بسته به نوع دستگاه، روش های مختلفی برای انجام این فرآیند وجود دارد که عبارتند از:

ابزار دستی با نوک الماس

این ابزار به گونه ای طراحی شده تا سلول های مرده پوست را به آرامی لایه برداری کند. این ابزار همزمان با برداشتن لایه ها آن ها را فوراً مکش می کند. لازم به ذکر است که عمق لایه برداری می تواند به فشار اعمال شده بر ابزار و مدت زمان مکش لایه های پوست بستگی داشته باشد. این نوع ابزار معمولاً در نواحی حساس تر صورت مانند اطراف چشم ها استفاده می شود.

ابزار کریستال

در این روش با استفاده از یک ابزار دستی، کریستال ها به آرامی بر پوست اسپری شده و لایه های خارجی پوست برداشته می شوند. این ابزار نیز همچون ابزار قبل، سلول های مرده را بلافاصله پس از جدا شدن مکش می کند. انواع مختلف کریستال هایی که در این روش استفاده می شوند شامل آلومینیوم اکسید و سدیم بی کربنات می شوند.

مزایای میکرودرم

 1. از بین بردن لک های پیری
 2. از بین بردن و تمیز کردن جوش های سر سیاه
 3. شاداب شدن پوست صورت
 4. ضخیم و سفت تر شدن پوست به علت کلاژن سازی
 5. کنترل چربی پوست در پوست های چرب
 6. تحریک فعالیت غدد در پوست های خشک
 7. کمک به نرم تر شدن و لطافت پوست
 8. روشن تر شدن پوست
 9. درمان چروک های ظریف پوستی
 10. کمک به از بین بردن اسکار های سطحی همچون اسکار آکنه
 11. افزایش تاثیر داروهای موضعی و کمک موثر در درمان لک های پوستی
 12. کمک به درمان جوش های زیر پوستی
میکرودرم - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات میکرودرم در تهران – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

هزینه پاکسازی پوست با میکرودرم چقدر است؟

هزینه میکرودرم به عوامل زیادی همچون عمق اسکار های پوست و تعداد جلسات مورد نیاز برای پاکسازی پوست بستگی دارد. ما در کلینیک دکتر فهمی میکرودرم را با قیمت مناسب و کاملاً به صرفه به مخاطبین خود ارائه می دهیم.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

ما در کلینیک تخصصی دکتر مطلبی با بهره گیری از برترین و بروزترین تکنولوژی ها خدمات میکرودرم و جوانسازی پوست را به شما سروران ارائه می دهیم. همچنین کلینیک دکتر مطلبی با استفاده علم و تجربه برترین متخصصان کشور و پرسنل دوره دیده در کلیه زمینه های مربوط به زیبایی پوست فعالیت می کند. شما می توانید برای اطلاع دقیق تر از میزان هزینه میکرودرم با مشاوران ما از طریق راه های تعریف شده در وب سایت در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

از همراهی شما سروران گرامی سپاس گزاریم
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی