سابسیژن - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
سابسیژن با قیمت مناسب در کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

ارائه خدمات سابسیژن در کلینیک دکتر مطلبی

یکی از روش های درمان جای زخم و آکنه سابسیژن می باشد. در این روش درمانی، پزشک متخصص با استفاده از یکی وسیله تیز و برنده، قسمت آسیب دیده را که سبب از بین بردن و آسیب دیدن بافت های سالم کناری می شود را بر می دارد. با انجام این کار، تولید کلاژن در منطقه مورد نظر چندین برابر افزایش می یابد. از این رو جای زخم به مرور زمان بهبود خواهد یافت.

سابسیژن چیست؟ نحوه انجام آن چگونه است؟

سابسیژن به مفهوم برش در زیر پوست می باشد که البته بدون تیغ انجام می شود. این روش درمانی نیمه جراحی و تهاجمی است که برای درمان مشکلات پوستی در زیر پوست استفاده می شود. سابسیژن بهترین روش توصیه شده برای افرادی که اسکار آکنه (چال)، زخم های عمیق، سالک، خط خنده و اخم، چروک های عمیق و سلولیت شدید دارند می باشد. این درمان با تشخیص پزشک متخصص، با توجه به میزان مشکلات پوستی با روش های لیزری و یا میکرونیدلینگ به صورت ترکیبی استفاده می شود.

انجام کار با ضدعفونی کردن پوست آغاز می شود. در برخی موارد بی حسی به زیر پوست تزریق شده و در موارد دیگر فقط از پماد بی حسی استفاده می شود. پزشک برای مشخص کردن نواحی که چال ایجاد شده از ماژیک جراحی استفاده می کند و دور آن نواحی را خط می کشد.

انواع روش های سابسیژن

انواع روش های سابسیژن عبارتند از:

استفاده از سوزن نوکور

سوزن نوکور شبیه به یک تیغ برنده می باشد. این سوزن برای اسکارهای کوچک و سطحی مناسب است. سوزن نوکور شبیه به نیزه می باشد. پزشک متخصص پس از وارد کردن آن به بافت های زیر پوست و حرکت دادن متناوب آن، اقدام به بریدن بافت های فیبروتیک و چسبندگی ها و بعضاً ایجاد خونریزی و هماتوم می کند.

استفاده از کانولا

کانولا به علت این که نوک تیز نیست، نسبت به نوکور مطمئن تر است. کانولا در عمق پوست وارد شده و در صورت برخورد با عروق و اعصاب زیر پوستی به آن ها آسیب نرسانده و از کنار آن ها عبور می کند. در نتیجه در سطح وسیعی در زیر پوست قابلیت مانور دادن داشته و کبودی ایجاد نخواهد کرد.

سابسیژن - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
بهترین مرکز درمانی برای سابسیژن در تهران – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

مزایای سابسیژن

  1. نتایج درمانی عالی
  2. امکان استفاده در همه تیپ های پوستی
  3. مدت زمان نقاهت کوتاه.
  4. قابلیت انجام در همه فصول
  5. و …

هزینه سابسیژن چقدر است؟

به طور کلی هزینه ثابتی برای انجام این روش به منظور از بین بردن جای زخم و آکنه وجود ندارد. چرا که هزینه انجام آن به عوامل مختلفی  بستگی دارد. از جمله مهم ترین عوامل عبارتند از:

  1. شیوه درمان
  2. تعداد جلسه
  3. گستردگی منطقه تحت درمان
  4. و …

پیشنهاد ما به شما

آکنه اسکار یا جای جوش می تواند مشکلات زیبایی بسیاری را به همراه داشته باشد. از این رو بسیاری از افراد به دنبال درمان خواهند بود. سابسیژن تکنیکی ایمن با اثر بخشی بالا در درمان آکنه اسکار است که رضایت بیماران را به همراه دارد.

ما در کلینیک دکتر مطلبی سابسیژن را با کیفیت بالا انجام می دهیم. همچنین ما در این کلینیک تمامی خدمات حوزه زیبایی و جوانسازی پوست را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مخاطبین خود ارائه می دهیم. شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه ها با مشاوران خبره ما از طریق راه های ارتباطی تعریف شده از جمله شماره های تلفن و پیام رسان ها در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکر از همراهی شما بزرگواران
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی