کربوکسی تراپی - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
بهترین کلینیک تخصصی برای کربوکسی تراپی – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

ارائه خدمات کربوکسی تراپی در کلینیک دکتر مطلبی

یکی از روش های درمانی غیر تهاجمی کربوکسی تراپی می باشد. در این روش با استفاده از کربن دی اکسید تغییرات چشمگیری در پوست افراد ایجاد می شود. لازم به ذکر است که این روش درمانی جهت جوانسازی پوست با استفاده از پیشرفته ترین روش های موجود در جهان می باشد.

کربوکسی تراپی چیست؟

در واقع کربوکسی تراپی نوعی مزوتراپی پوست می باشد که در آن به جای استفاده از مایعات (دارو های مزو) از گاز دی اکسید کربن (CO2) استفاده می شود. کربوکسی تراپی به عنوان نوعی روش درمانی و زیبایی بدون نیاز به جراحی شناخته شده است. در این روش تزریق دی اکسید کربن به زیر پوست باعث ترمیم سلولی پوست می شود. لازم به ذکر است که این گاز سمی نیست. در واقع این گاز مشابه گازهایی است که سلول های بدن به طور معمول جهت سوخت و ساز و انرژی در بدن تولید می کند. از این رو این خاصیت دی اکسید کربن توانسته است محبوبیت این روش را بیشتر کند.

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

این درمان نسبتاً سریع می باشد و معمولاً بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه به طول می انجامد. پزشک متخصص از طریق یک مخزن شامل کربن دی اکسید، لوله استریل شده و سوزن بسیار نازک، گاز را وارد زیر پوست می کند. در طی درمان احساس کمی سوزش و درد طبیعی است که با استفاده از کرم بی حسی بر طرف می شود. لازم به کر است که حین انجام تزریق، کمی فشار احساس خواهید کرد. این فشار به دلیل گسترش گاز زیر پوست است. پس از درمان، کمی کبودی در ناحیه تحت درمان ایجاد می شود. این احتمال وجود دارد که افراد تا ۲۴ ساعت پس از درمان، کمی سوزش و درد را تجربه کنند.

کاربردهای کربوکسی تراپی

از جمله کاربرد های این روس درمانی در حوزه زیبایی عبارتند از:

 1. بر طرف کردن جای زخم و آثار آکنه
 2. رفع تیرگی و چروک های دور چشم
 3. بر طرف کردن چین و چروک های صورت
 4. کاهش سلولیت و چربی های موضعی
 5. موثر در درمان ریزش مو
 6. بهبود نتایج لیپوساکشن
 7. بهبود انعطاف پذیری و درمان شل شدگی و افتادگی پوست
 8. رفع آثار پیر پوستی و جوانسازی پوست
 9. درمان استرچ مارک یا ترک های پوستی ناشی از حاملگی یا چاقی
 10. جوانسازی بخش های مختلف بدن همچون گردن و پشت دست
کربوکسی تراپی - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
کربوکسی تراپی با قیمت مناسب در کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

هزینه کربوکسی تراپی چقدر است؟

هزینه این عمل، به عوامل زیاد و مختلفی بستگی دارد. از جمله مهم ترین عوامل موثر بر هزینه این روش درمانی و جوانسازی عبارتند از:

 1. ناحیه تحت درمان
 2. هدف از انجام درمان
 3. کلینیک انتخاب شده
 4. تعداد جلسات مورد نیاز

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص هزینه این متد درمانی، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

پیشنهاد ما به شما سروران

کربوکسی تراپی از جمله خدمات جوانسازی پوست است که در کلینیک تخصصی دکتر مطلبی ارائه می شود. پزشکان و تیم درمانی ما به خوبی با انواع تکنیک ها و روش های استفاده از کربوکسی تراپی آشنا هستند. همچنین از بروزترین روش های اجرای درمان استفاده می کنند. لازم به ذکر است که تمامی دستگاه ها و لوازم مصرفی کلینیک دکتر مطلبی از بهترین و معتبرترین برندها تهیه می شوند.

شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو نوبت قبلی با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی تعریف شده در وب سایت، در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکز از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی