لاغری موضعی

لاغری موضعی - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
خدمات لاغری موضعی با قیمت مناسب – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

خدمات لاغری موضعی در کلینیک دکتر مطلبی

یکی از روش های درمان چاقی موضعی، لاغری موضعی می باشد. چاقی موضعی ممکن است برای هر شخصی رخ دهد. در واقع همه افراد در شرایط یکسان به دنیا نمی آیند. ممکن است قسمت های مختلف بدن ما با رشد ناهماهنگی رو به رو شود. از این رو لازم است که به فکر درمان آن باشیم.

لاغری موضعی چیست؟

در بعضی از افراد قسمتی از بدن چاق تر و بزرگتر از دیگر از قسمت های بدن می باشد. در واقع این مسئله با چاقی موضعی شناخته می شود. به طور کلی لاغری موضعی روشی برای درمان چاقی موضعی است. در بعضی از افراد چاقی موضعی به این صورت است که تجمع چربی در قسمت لگن نسبت به سایر اندام ها بیشتر می باشد. افراد مبتلا به این نوع از چاقی موضعی به فکر درمان لاغری پایین تنه خواهند بود.

کاربرد انواع روش های لاغری

چاقی موضعی ظاهر فرد را ناهماهنگ می کند.ممکن است این ناهماهنگی در باسن، شکم و ران، فرد را از نظر اجتماعی با مسائلی رو به رو کند و تاثیرات مخربی بر روی روحیه او داشته باشد. انتخاب لباس نیز برای افراد مبتلا به چاقی موضعی بسیار مشکل است. چرا که بالا و پایین تنه این افراد هم سایز نیست و انتخاب های محدودتری برای پوشش خواهند داشت. امروزه درمان انواع چاقی موضعی با روش‌ درمانی لاغری موضعی فراهم آمده است. از این رو این افراد می توانند تناسب اندام خود را به دست آورند.

انواع روش های لاغری موضعی

روش های لاغری موضعی به دو دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر هستند:

دسته اول: روش هایی که اثر بخشی آن ها آنی می باشد و نیاز به عمل زیبایی دارند که به اصطلاح به آن ها روش های تهاجمی می گویند. از جمله این روش ها عبارتند از:

 1. لیپوساکشن
 2. لیپوماتیک
 3. ابدومینوپلاستی
 4. ماموپلاستی

دسته دوم: روش های به اصطلاح غیر تهاجمی که مدت زمان اثر بخشی آن ها بسیار زیاد می باشد و نیاز به صرف زمان نسبتاً بالایی برای نتیجه دهی دارند. از جمله این روش ها عبارتند از:

 1. کربوکسی تراپی
 2. کرایولیپولیز
 3. لاغری با روش RF
 4. LPG
 5. EMS
 6. گن لاغری
 7. کرم های لاغر کننده
لاغری موضعی - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
ارائه دهنده خدمات لاغری موضعی در تهران با کیفیت بالا – کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

لاغری موضعی با دستگاه چگونه عمل می کند؟

لاغری با دستگاه یکی از موثرترین روش های کاهش وزن است. در این روش غیر تهاجمی، امواج مایکروویو تولید شده توسط دستگاه به صورت اختصاصی و متمرکز به سلول های چربی تاباند شده و چربی های موضعی را به صورت کاملاً ایمن کاهش می دهد.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

اکثر افرادی که به چاقی موضعی دچار هستند با استفاده از تکنولوژی و فناوری های موجود پزشکی می توانند انواع چاقی را درمان کرده و به تناسب اندام برسند. ما در کلینیک دکتر مطلبی با بهره گیری از تیم متخصص و مجرب و همچنین بهترین و بروزترین دستگاه ها خدمات لاغری موضعی را به شما سروران گرامی ارائه می دهیم.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر مطلبی از قیمت مناسب و مقرون به صرفه برخوردار می باشند. شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه انواع روش های لاغری با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی تعریف شده در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

با تشکز از همراهی شما سروران گرامی
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی