لیزر موهای زائد - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
کلینیک دکتر فهیمه مطلبی برترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

ارائه خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر مطلبی

یکی از پرطرفدارترین و موثرترین روش های حذف موهای زائد بدن لیزر موهای زائد می باشد. استفاده از این روش باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی و همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود.

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

نور لیزر هر چیزی که تیره رنگ باشد را حرارت داده و می سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موهای تیره رنگ، فولیکول مو آسیب دیده و از بین می رود. هر یک از موهای بدن انسان دارای یک چرخه رشد و استراحت می باشند. در یک زمان مشخص بیشتر موهای بدن در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن ها در فاز رشد هستند.

توجه داشته باشید که اگر حین انجام لیزر موی زائد، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. از این رو جهت از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. در هر جلسه لیزر موهای زائد تعدادی از فولیکول های فعال مو می سوزند و سپس پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می روند.

مزایای لیزر موهای زائد

 1. سریع و قابل اعتماد
 2. به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
 3. خلاص شدن از شر موهای زیر پوستی
 4. لیزر موهای زائد روشی مطمئن و بدون درد
 5. دائمی بودن نتیجه کار
 6. بی خطر بودن

لیزر موی زائد روی چه قسمت هایی از بدن انجام می ‌شود؟

لیزر موی زائد در قسمت های مختلف بدن انجام می شود. اما پر تقاضا ترین ها عبارتند از:

 1. لیزر پا: لیزر موی زائد پا جزو متداول ترین ها می باشد. در این روش کل پا، پنجه ها، و نقاطی همچون ساق و ران ها لیزر می شوند. لازم به ذکر است که معمولاً لیزر بیکینی نیز همراه با کل پا انجام می شود.
 2. لیزر صورت: در لیزر صورت، موهای زائد چانه، دور لب، گردن، زیر گلو و دور ابروها و چشم ها پاکسازی می شوند.
 3. لیزر زیر بغل: لیزر موهای زیر بغل، ساده و بدون درد انجام می شود. این کار جدا از پاکسازی، رشد موها را در آینده کمتر کرده و سبب رفع تیرگی و روشن تر شدن این قسمت بدن نیز می شود.
 4. لیزر بیکینی: تاثیر لیزر در از بین بردن موی زائد بیکینی، از سایر نقاط بدن بیشتر است. لیزر، ریشه موها و قسمت های تیره در این نواحی را از بین می برد. همچنین باعث روشن تر و سفید تر شدن پوست می شود.
 5. لیزر تمام بدن (فول بادی):‌ معمولاً هزینه و مدت زمان لیزر فول بادی کم تر از لیزر دیگر نقاط بدن به صورت جداگانه است. در صورتی که موهای زائد تمام بدن لیزر شود، بدن بهتر و سریع تر به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت.
لیزر موهای زائد - کلینیک دکتر فهیمه مطلبی
لیزر موی زائد با قیمت مناسب در کلینیک دکتر فهیمه مطلبی

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟

هزینه لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی قیمت لیزر در کلینیک ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت زیادی با هم دارند. تکنولوژی و ابزار استفاده شده برای لیزر موهای زائد بدن، مختلف است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت لیزر موی زائد، میزان تجربه و تخصص پزشک می باشد.

پیشنهاد ما به شما

یکی از برترین و مجهزترین مراکز لیزر موی زائد در تهران، کلینیک دکتر مطلبی می باشد. ما در این کلینیک لیزر موی زائد را با بهترین و بروزترین تجهیزات جهان و همچنین دانش و تجربه برترین متخصصان به شما بزرگواران ارائه می دهیم. لازم به ذکر ست که هزینه لیزر موی زائد در کلینیک دکتر مطلبی بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. شما سروران گرامی می توانید جهت رزرو نوبت و دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما از طریق راه های ارتباطی تعریف شده در وب سایت در ارتباط باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم و حضور سبزتان هستیم

از همراهی همیشگی شما عزیزان سپاس گزاریم
تحریریه کلینیک دکتر مطلبی